Jump to content

Recommended Posts

44 minutes ago, Beonegro said:

U prevodu: nikad nisi odnio bodove u gostima u Vitoriji - Gasteiz, za razliku od Barselone, Valensije, Malage i Madrida? :s_d:

 

I wish, na tom terenu mi je samo Madrid bio great success, a ovo ostalo se ne računa, bio sam sa ženom... 😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Beonegro said:

Ovo kad vidim poželim da posjetim kavačkoškaljarski klan i nabavim si jedno po kila anestezije od života. Uzmeš lika koji je koristan zato što je fizički dominantan na poziciji koju igra otkako je profesionalni košarkaš i onda ga staviš na poziciju na kojoj odjednom više nije ni veći, ni jači, ni duži od direktnog protivnika - i šta bi tu moglo da pođe kako ne treba? 

 

Iako se u nekim drugim stvarima ne slažemo, po ovome si mi ti jedina strana od početka.

 

Ljudi ponavljam, imaćemo Majka, verujem da će imati između 15 i 25 min ako ako uklopi kako treba. Imamo Pokua koji će imati neke minute u zavisnosti od toga koliko pruži. Na sve to, Žoc nam od starta stavlja do znanja da ima nameru da bar 10+ minuta proba postavu sa T.Džonsom i Dejvisom.

 

Gde su tu minuti za Bongu na 4? Ok, naravno da će sada krpiti kad je Majk povređen, ali dugoročno, mislim da ne postoji ta ideja. Ne računam sad neke specijale, da se odigraju neki zadnji napadi, odbrane, šta god, par poseda po tekmi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Beonegro said:

Ovo kad vidim poželim da posjetim kavačkoškaljarski klan i nabavim si jedno po kila anestezije od života. Uzmeš lika koji je koristan zato što je fizički dominantan na poziciji koju igra otkako je profesionalni košarkaš i onda ga staviš na poziciju na kojoj odjednom više nije ni veći, ni jači, ni duži od direktnog protivnika - i šta bi tu moglo da pođe kako ne treba? 

 

51J1cOm4xpL._AC_SL1000_.jpg

 

EDIT: izvini molim te ako post zvuči lično, rant nije upućen tebi, nego Željku Obradoviću

Po meni nisi upravu, on se i najvise gusio uz Bukera i Ibaku zajedno na terenu, a igrao bolje zajedno da Lucicem u paru.

 

 

To je slicna prica ala Hejs Davis koji se maksimalno gusio u Barsi na 3 uz Mirotica i Smitsa na 4 i teskase na 5, dok je u Feneru proigrao na 4.

 

 

Defanzivno malo je igraca koji bi ga mogli opteretiti i post up-u, neki Sengelija, Smitsa( koji tu i nije elitan), ali opet Moneke sa 100kg i 198cm je 4, koji da je na 3 nebi video el nikad u zivotu, niti bi mogao koristiti prednosti koje na 4 ima.

 

 

E sad ja ovo sve pisem jer tako vidim kosarku i zato mi se Majk bas svidja i vise od Hoarda npr...

Link to comment
Share on other sites

Razocaravajuce.

 

Odigras zaista dobro poluvreme, kontrolises igru, rezultat, sve deluje pod kontrolom i samo u jednom trenutku kao da neko spusti roletnu i svi zaborave sve ono sto su pokazali do tog trenutka.

 

Daleko od toga da je ovo smak sveta, ali je bila sjajna prilika za brejk i da se u dobrom tonu krene sezona. 56 primljenih poena u 2/2 je zaista nedopustivo, za tim koji bi trebalo da bude defanzivno jaci.

 

Nastavi da treniras, ovo nije bilo dobro.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SamoFlacko said:

zeljkov trejdmark postaje da mu se ekipa raspada na kraju meca. 

nema opravdanja za neugranost, igrali su 35 minuta dobro i onda ista prica svake sezone, totalni raspad u svakom smislu i apsolutna nemoc. 

ali dobro, znamo da nas ista govna cekaju i ove sezone. 

Sve tačno osim toga da su igrali 35 minuta dobro. Pad je krenuo oko 27-28. minuta. Neko vreme smo se držali ali se videlo da nam utakmica klizi iz ruku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam zadovoljan…

 

oni pogodili par suteva na isteku zadnje sekunde (trojka od tablu i sl), mi upali u crnu rupu…

 

ali opet sam zadovoljan, mozda treba smanjiti ocekivanja… ne mogu reci da su se momci predali ili nisu hteli… 

 

jbg idemo dalje…

 

imam osecaj da masa navijaca partizana jedva ceka poraz da dodje ovde(ai na druge forume) da izbaci iz sebe sav taj neki bes ili sta god..

 

nova ekipa, ne mozemo biti prvaci evrope, igramo bez prve cetvorke,

ima jos da se igra, ja vidim vise pozitivnih stvafi nego negativnih i mislim da cemo biti dobri

Edited by ScepanScekicSto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Željko će Dejvisa i Džonsa brzo da pošalje na bolovanje. Nije Poku Balša ili Smajli da ne može odigrati ni minut protiv Baskonije.

 

Ova Baskonije neće više od 10 pobeda uzeti ove godine.

 

Iskreno, razočaran sam. Znao sam da napadački ne možemo mnogo ali sam očekivao da odbrambeno budemo bolji. Nama Sedekerkis i Luvavu dali 90 poena..

Edited by Patriota iz kauca
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Igraci za koje sam ocekivao da ce doprineti najvise su podbacili mislim na Karlika, Bongu i Nilikinu. Lako je igrati protiv abaligasa koji su fizicki slabiji i sutirati u visokim procentima. Majstore daj zicer i kontru protiv sebi ravnih.

 

Vise puta sam rekao ali ponovicu jos jednom, ove godine cemo biti onako, ako se izborimo u 10 bice veliki rezultat. Sl godine kad se ekipa upozna i uigra, a Zeljko zameni 1-2 igraca smo sigurni u top8 i imacemo sansu za F4.

 

Ko je ocekivao da ekipa koja se sastavila pre mesec dana, dobije prvu el utakmicu i to na gostovanju, nije realan. Protiv koje god el ekipe da smo odigrali danas u gostima ne bismo pobedili.

 

 

Edited by Coz29
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...