Jump to content

Recommended Posts

18 minutes ago, Charles De Ketelaere said:


Da, pošto se baš klanjalo i izvinjavalo poslednje tri godine, kada se uključujući i najveću scenu, orilo Vučiću pederu. 
 

Ajde da se nije dešavalo šta se dešavalo krajem prošle sezone, pa i da poverujem da neko ovako rezonuje. 
 

Klub, igrači i treneri su se ogradili ovim apelom, kako i treba. Postoji nada da će doneti neke promene, ali klub je napravio dobar potez, bez seciranja zbog koga, ko zaslužuje, jel mizoginija, ksenofobija, frustracija ili navika. 

Navijamo za isti klub, sasvim ok je da ne delimo isto misljenje. Znas kad bi se ostoja izvinjavao zbog vredjanja covica??? Zeljko i Vanja sa tim imaju, samo toliko, da potpisu taj papir. Takodje mislim da Zeljku sve teze padaju ta vredjanja, i da bi najradije uzeo mikrofon i rekao, alo ljudi, dosta je, ukocite maloooo...

Link to comment
Share on other sites

Zar zaista misliš da Ostoja tako dođe i kaže Željku šta da potpiše?

Željko je alfa & omega Partizana, ako nešto važno i ovog tipa nije došlo od njega, sigurno prođe kroz njega. 

 

2 hours ago, Angola said:

Znas kad bi se ostoja izvinjavao zbog vredjanja covica???

 

Niko se nije izvinjavao, nego je klub (donekle) preventivno apelovao na navijače da ne vređaju nikoga jer nam ne donosi ništa dobro. I nije vređan Teča nego njegova žena, za šta je izboksovan prekid utakmica i nešto je što nam sportski šteti. Naravno da je vređalica usmerena njemu, ali očigledno sudije i delegati slušaju i/ili reaguju na sugestije kada god se to zapeva.

Edited by Charles De Ketelaere
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A što neko očekuje da se sad Obradović nama izvinjava za neko vređanje?

 

Ja po stoti put pišem, on je trener i treba da se drži parketa i svoje ekipe. Njegova greška je u tome što je nekoliko puta odlutao od tematike ekipe i parketa i bavio se tribinama.

 

Mandrilima sa tribine treba da se bavi država i klub. Ne trener. Uvlačimo svi čoveka u taj mulj i glib bez razloga, stvarno.

 

Mene niti bilo koga iz "tabora" Zvezde Željko nije vređao nikad. Zašto bi nam se izvinjavao?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa kao sto si i sam rekao, on je sam sebe uvukao u tu pricu, a mi cigani smo ga naravno docekali rasirenih ruku i od tada mu merimo i analiziramo svaku izjavu i potez. Ne mozes da posle svakog poraza pricas o stvarima van terena, pa onda kad pobedis da se malo pravis gluv i slep, pa naredni poraz si popravio i sluh i vid, itd... Mislim mozes, ali onda si se ubacio u mulj i nemoj se cuditi sto se napravi takva situacija da neko od tebe ocekuje da budes neki mirovni gospodar, a samo si trener. Ali jbg, u neku ruku takve stvari i jesu "normalne", jer po meni nije fer da svi ovi treneri i igraci budu placeni toliko koliko su placeni, a da istovremeno budu zasticeni od svih mogucih pritisaka, nepravdi i zamki u koje mogu da upadnu. Najbolje da oni trckaraju i ubacuju loptu kroz obruc, a mi sa tribina koji za ceo zivot ne zaradimo koliko oni za jednu sezonu cemo da im tapsemo, razumemo i podrzavamo ih sta god da urade. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Ali jbg, u neku ruku takve stvari i jesu "normalne", jer po meni nije fer da svi ovi treneri i igraci budu placeni toliko koliko su placeni, a da istovremeno budu zasticeni od svih mogucih pritisaka, nepravdi i zamki u koje mogu da upadnu. Najbolje da oni trckaraju i ubacuju loptu kroz obruc, a mi sa tribina koji za ceo zivot ne zaradimo koliko oni za jednu sezonu cemo da im tapsemo, razumemo i podrzavamo ih sta god da urade. 

 

Potpis, zato mi se i vrši velika nužda od priče o prekidanju utakmica.

 

Spominjao sam već priču o engleskim navijačima, kakve pesme se pevaju u premijer ligi, od slavljenja Hejsela, do pesama o porodičnim tragedijama igrača protivničke ekipe.

 

Naravno da mi je to odvratno, naravno da mislim da su to sve debili, naravno da mislim da se treba boriti protiv toga. Ali da li neko zaista može da zamisli da se prekine utakmica zbog toga? Smešno je i pričati na tu temu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, СтелаРоса said:

Ali jbg, u neku ruku takve stvari i jesu "normalne", jer po meni nije fer da svi ovi treneri i igraci budu placeni toliko koliko su placeni, a da istovremeno budu zasticeni od svih mogucih pritisaka, nepravdi i zamki u koje mogu da upadnu. Najbolje da oni trckaraju i ubacuju loptu kroz obruc, a mi sa tribina koji za ceo zivot ne zaradimo koliko oni za jednu sezonu cemo da im tapsemo, razumemo i podrzavamo ih sta god da urade. 

 

Znači direktno proporcionalno razlici u zaradi između javne ličnosti i običnog građanina raste i opravdanost vređanja iste? Ovo je pogrešno na toliko nivoa, da nemam reči. 

 

Koliko zarađuju Vesna i Nedovićeva žena? 

 

Eno Jokić zarađuje malčice više od celog tima KKP i KKCZ sa sve Obradovićem zajedno, pa ne vidim da lete salve uvreda sa tribina Staples Centra kad tamo igra npr., zašto ne može tako da bude i u Beogradskoj Areni? Zašto je vređanje sastavni deo folklora, pa još dotle ide da se još i pravda razlikom u zaradi?

Edited by Eddard
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, СтелаРоса said:

Najbolje da oni trckaraju i ubacuju loptu kroz obruc, a mi sa tribina koji za ceo zivot ne zaradimo koliko oni za jednu sezonu cemo da im tapsemo, razumemo i podrzavamo ih sta god da urade. 

 

Kad kupiš ulaznicu za utakmicu, kupio si sedište i da na njemu provedeš vreme dok traje zvaničan protokol utakmice, od otvaranja hale do pražnjenja hale. Nisi kupio pravo da se najebeš majke, oca, sestre, kumova i bliže i dalje familije. Nisi kupio pravo da izbacuješ frustracije.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Cekajte bre ljudi, ja nigde nisam rekao da je vredjanje opravdano. Pa juce sam pisao da granica mora da postoji. Nadovezao sam se na pricu o Zeljku i njegovoj ulozi u tenzijama, odnosno smirivanju istih i o tome kako se uopste nasao u svemu tome. I u skladu sa tim sam rekao da je na neki nacin pravedno da se javne licnosti i sportisti nadju u takvim situacijama kad vec zaradjuju toliko koliko zaradjuju. Moraju biti svesni da se zbog toga svaka njihova rec i gest drugacije posmatra i moze da stvori potpuno drugaciju sliku od one koju su zeleli zaista da stvore. Obradovic je nekim svojim postupcima doveo sebe u polozaj da odredjen deo ljudi (da ne kazem cigani) ocekuje da se bavi nekim drugim stvarima osim trenerskim. I po meni je skroz fer da se to desava nekome ko godisnje zaradi milion ili vise eura.

Link to comment
Share on other sites

Bio na mini odmoru, pa kasnim sa utiscima ali jebiga. Bolje nego nikada.

 

@ScepanScekicSto rekoh ti ja za slobodna bacanja, najebacemo ako ovako bude bilo. U jednom momentu smo napravili seriju 0-8. Teske noge. Teske su i Parizerima, pa im ne smeta da lepo ubadaju.

 

Skok. Pa majku mu jebem, jel moze nesto da se napokon ucini po tom pitanju ili Zeks hoce duzme EL bez skoka? Jel to zapravo njegov projekat?

 

Posebno da pohvalim idiote na tribinama za 1) vredjanje in general 2) za najbolji momenat da se hardkor vredja, zaustavi mec i gosti se vrate u zivot. Vazda je bagra imala osecaj za ubijanje momentuma svog tima, sezonama unazad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Otišli smo sa 10-11 igrača u Atinu... 

 

 

 

12 hours ago, Alek The Great said:

TJ ce to svima da radi, samo je pitanje koliko ce da pogadja.

 

Upravo to. On zna da zabaguje sa šutem, što se tiče prodora i brzine sa loptom, nema tu puno jačih igrača ni u EL.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MC Thunder 2 said:

Povrede...Mali znakovi pored puta. Od svih prva i najteza za projektivanog krilnog centra.

 

Ali dobro, sto kazu - ako ignorises problem dovoljno dugo, ili ce nestati ili ce te unistiti. 50-50, prilicno dobre sanse 

Ignorisemo ga evo cetvrtu sezonu uzastopno. U jednoj nas nije unistio...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...