Jump to content

Recommended Posts

8 hours ago, fillam said:

Poku na fotkanju kao ja u osmom razredu, prekrsti ruke i gura šake pod bicepse da nabudži bar nešto.

 

Ako nemaš sise - nauči da ih zbudžiš
Ako nemaš dupe - nauči da se guziš
Ako nemaš pune usne - ti nauči da se pućiš
Pod parolom snađi se, ako ne znaš - nauči
Ako ne znaš da se kurčiš - ti nauči da se kurčiš
Ako ne znaš da se kurčiš - ti nauči da se kurčiš
Ako ne znaš da se kurčiš - ti nauči da se kurčiš
Pod parolom snađi se, ako ne znaš - nauči

😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alokin said:

Malo pre videh da Bonga ima 25 godina. Čoveče ja mislio čovek ima sigurno preko 35 kad ono..

Nema jos ni 25, u novembru mu je rodjendan.

 

 

Inace Bonga na 4 bi mogao i napadacki da bude odlican, Hejs Davis je bas promenom pozicije krenuo da kida...Nije Bonga taj kapacitet, ali nekih 8p 5sk msm da bi mogao imati...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, 40Wins said:

Hoce tast da ide posto ce biti u BG sutra, pa gledam da li da skoknem da mu uzmem karte danas. Ili se samo nacrtas na nekom od ulaza?

 

To, samo uđeš na jedan od ulaza i nađeš slobodno mesto.

 

8 minutes ago, DameTime said:

Ma kakve karte, kad god je besplatno ljudi su samo ulazili i sedali gde god. Ne znam samo kako misle to da izvedu ako je veći deo hale zauzet na sezonsku, mislim šta s tim ljudima koji su platili kartu?

 

Legitimno pitanje u teoriji, međutim besplatan ulaz je bio svega par puta poslednje dve sezone (kada smo imali ogroman broj sezonaca), ali uvek protiv slabijih protivnika gde se ne očekuje invazija sezonaca. Na takvim utakmicama uglavnom bude do 10.000 - 14.000 ljudi bez besplatnog ulaza. Neće biti problema sigurno. Jedino je bilo gužvetine protiv Mege kada je preminuo Deki Milojević, ali to su vanredne okolnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Ma kakve karte, kad god je besplatno ljudi su samo ulazili i sedali gde god. Ne znam samo kako misle to da izvedu ako je veći deo hale zauzet na sezonsku, mislim šta s tim ljudima koji su platili kartu?

taj deo ni meni nije jasan, pa sam mislio da ce se deliti karte za slobodna mesta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charles De Ketelaere said:

To, samo uđeš na jedan od ulaza i nađeš slobodno mesto.

 

 

Legitimno pitanje u teoriji, međutim besplatan ulaz je bio svega par puta poslednje dve sezone (kada smo imali ogroman broj sezonaca), ali uvek protiv slabijih protivnika gde se ne očekuje invazija sezonaca. Na takvim utakmicama uglavnom bude do 10.000 - 14.000 ljudi bez besplatnog ulaza. Neće biti problema sigurno. Jedino je bilo gužvetine protiv Mege kada je preminuo Deki Milojević, ali to su vanredne okolnosti.

 

Bili smo protiv Mege, sve vreme nam je bilo neprijatno da li će doći neko od sezonaca da nas digne jer smo seli na jako kul mesta. Na kraju su sezonci ispadali više nego korektni i nisu smarali ljude, nego su oni sedali gde još ima slobodnog mesta. Arena je tad bila prepuna.

 

Svejedno mislim da je ovo bezvezna praksa te da bi trebalo da postoje (fizički ili online) besplatne karte i da se na taj način iskontroliše.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tex_Willer said:

Nema jos ni 25, u novembru mu je rodjendan.

 

 

Inace Bonga na 4 bi mogao i napadacki da bude odlican, Hejs Davis je bas promenom pozicije krenuo da kida...Nije Bonga taj kapacitet, ali nekih 8p 5sk msm da bi mogao imati...

 

Pa tu statistiku ce manje više imati i bez nekog ofanzivnog napretka,na minutažu koja ga očekuje...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...