Jump to content

KK Partizan Live 2024/25


Son_of_a_gun

Recommended Posts

3 minutes ago, Coz29 said:

Imam jednu svoji filozofiju kojom se vodom od kad pratim kosarku a to jeste, kakav kapiten takva je i ekipa, i to se dokazalo milion puta, ne vazi samo za nas, nego za bilo koji tim na svetu.

 

Na šta misliš ovde?

 

T. Jones naravno ima energiju, koja ako se ne kanališe pravilno može da napravi problem ekipi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Na šta misliš ovde?

 

T. Jones naravno ima energiju, koja ako se ne kanališe pravilno može da napravi problem ekipi.

Mislim na Vanju, jbt nikad nece dati kad je vazno. Na plus 4 je imao otvorenu trojku da zatvori mec, on masi, i nije to samo danas. Isto tako ume i ekipu da uvede u nervozu, izbacije iz ritma nekim glupim greskama, ali sa druge strane tu je ogromna borbenost, zelja, igra u odbrani.

Edited by Coz29
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Coz29 said:

Mislim na Vanju, jbt nikad nece dati kad je vazno. Na plus 4 je imao otvorenu trojku da zatvori mec, on masi, i nije to samo danas. Isto tako ume i ekipu da uvede u nervozu, izbacije iz ritma nekim glupim greskama, ali sa druge strane tu je ogromna borbenost, zelja, igra u odbrani.

 

Znam da misliš na Vanju, nego sam pitala na šta konkretno referiraš što se njega tiče.

 

Mislim da je on postavljen za kapitena pre svega zbog svlačionice, a drugi će biti igrački lideri, u skladu sa (napadačkim) mogućnostima. Ne mora uvek kapiten biti najbolji igrač ili neko ko može da rešava; to se nekad poklopi a nekad ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Coz29 said:

Tajrik je napravio nameran, i treba da bude nesportska, i da izgubimo, sve sto nije u domenu sporta treba da bude kaznjeno, a direktor treba da ga kazni svakako, nezavisno od odluke sudije

 

Tajriku umeju često da ne budu sve koze na broju. Iz jednog ugla zaista je delovalo da je laktom želeo da udari protivnika, al ovaj poslednji ugao ispod koša govori i da nije bilo toliko strašno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Znam da misliš na Vanju, nego sam pitala na šta konkretno referiraš što se njega tiče.

 

Mislim da je on postavljen za kapitena pre svega zbog svlačionice, a drugi će biti igrački lideri, u skladu sa (napadačkim) mogućnostima. Ne mora uvek kapiten biti najbolji igrač ili neko ko može da rešava; to se nekad poklopi a nekad ne.

Naravno da ne mora biti kapiten najbolji igrac, ali sigurno neko na koga ekipa moze da se osloni kad je vazno, mi na Vanju mozemo iskljucivo u odbrani da se oslonimo.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Barkley#34 said:

Teorija ti pada u vodu već kod Pere Božića.

Taj Partizan je bio borben, tvrd, hapsio je  Pera u odbrani a i  bogami ubacivao kad se desavalo da se ostalima skupe muda a nikad nije bio najbolji igrac u timu. Pera je bio simbol Duletove ere u Partizanu. 

 

To sto je Pera kao trener trenutno nesto drugo od onoga sto je  bio kao igrac ne menja cinjenicu kakav je kapiten bio.

 

 

Edited by Coz29
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...