Jump to content

Premier League 2024/2025


Ko osvaja titulu?  

23 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

    • Manchester City
      2
    • Arsenal
      15
    • Liverpool
      3
    • Manchester United
      1
    • Chelsea
      0
    • Tottenham
      1
    • Neko sedmi
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 08/16/2024 at 07:00 PM

Recommended Posts

Au ala je Slot naspanovao Liverpuldjane. 

Moj Kristal Palas lose poceo sezonu. Ljudi cesto nisu svesni da je mali klub iz juznog Londona prosle sezone imao mozda i najbolje desno krilo Evrope. Ali ajde, njegov transfer u Bajern i da razumem, ali da Andersen ode u Fulam? Pa bio im je stub odbrane. Nenadoknadiv gubitak. Bas su bili poletni pred kraj prosle sezone, medjutim sad se opet tone u prosek. Videcemo kako ce izgledati dalje. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

Kazemiro bas propao u Junajtedu.

 

Upravu je BB za Kazemira.

https://streamable.com/om7ooi

 

Kakav pas Brazilca koji otvara kontru...

Da je samo on, nego lista igraca koji su propali u MU prilicno dugacka. Pogba, Veran, Svajnstajger, Lingard, ima jos.

Cini mi se da je Maunt na tom putu. Koliko je Kazemiro propao dovoljno govori cinjenica da ni Saudijci nisu bili zainteresovani za njega, a posle danasnje utakmice jasno je i zasto.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DJORDJE said:

Da je samo on, nego lista igraca koji su propali u MU prilicno dugacka. Pogba, Veran, Svajnstajger, Lingard, ima jos.

Cini mi se da je Maunt na tom putu. Koliko je Kazemiro propao dovoljno govori cinjenica da ni Saudijci nisu bili zainteresovani za njega, a posle danasnje utakmice jasno je i zasto.

 

Za njega mi je najzalije. Bas je bio potencijal i daleko od toga da je finished, ali ovaj Mancester guta sve redom i ne pita. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dve sezone su treneru dovoljne da uspostavi neki sistem i pokaže neki napredak. Prve da se tim uigra i prilagodi, i početkom druge da taj napredak pokaže. Ako ga nema može slobodno da pakuje kofere. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...