Jump to content

3x3 basket - Pariz 2024


Recommended Posts

Ona pobeda protiv USA nas malo zavarala izgleda, oni se raspadaju. 

 

Dobila nas Kina koja je isto na dnu, mucili smo se sa Holandijom  i evo sada i sa Francuskom, koje nisu medju favoritima.

 

Pravi pokazatelj ce biti dupla vecernja utakmica, prvo protiv Letonije a potom i nezgodne Poljske, i to umorni od derbija sa Letonijom, svega nekih 3 sata posle... 

 

Bilo bi dobro da zavrsimo ovo veceras pobedom i da se momci dobro odmore i fizicki i mentalno.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako dobijemo Letoniju, to je polufinale 99% mada gledao sam ih opaki su trojkaši i dosta lagani..

2 minutes ago, Issey said:

Zar prvi i drugi u grupi ne idu direktno u finale? 

 

Idu direktno u polufinale, a 3-6 razigravaju u 1/4

Edited by Ledd
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da tu niko ne odskače tako da je svejedno koji ćemo biti osim naravno zadnja dva mesta a to smo sigurno izbegli sa ovom trećom pobedom. Videćemo sutra i te Letonce koji deluju najsigurnije biće i tu drame sudeći po ovom njihovom meču sa SAD.

 

Dva bacanja su brutalna kazna u Basketu. Ali opet nemože da se kaže da to nije dobro pravilo jer 6 faulova je sasvim ok kada bi svi igrali sportski, e sad druga je stvar što se tih 6 faulova koristi taktički pa se uvek uđe u problem sa faulovima.

 

Večeras se Majstorović malo iskupio za prethodne partije ali meni je Brka i dalje glavni igrač kod nas jer uvek igra pametno, jedino mu je šut za tri kriminalan, ako to popravi na konju smo.

Link to comment
Share on other sites

Kad sam ostavio post bilo je 11-5. Letonci su preokrenuli, ali su onda Ameri takodje preokrenuli i imali 3 suta za pobedu. Crkli su, ne moze sa 3 igraca. Plus ovaj Medoks ne bi mogao u kavezu kod mene da igra tezak dunster. Fredet im je pola tima.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irski_srbin said:

Ovaj 3x3 basket treba gledati kao na ove borilačke sportove na OI. Može tu svako svakog da izbaci 

Pa da,otprilike to,samo da krene sut i eto,pobeda ocas posla za bilo koga

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Irski_srbin said:

Ovaj 3x3 basket treba gledati kao na ove borilačke sportove na OI. Može tu svako svakog da izbaci 

Ovaj turnir tako izgleda. Ranije sve što sam gledao naši su bili dominantni. Čak i na prošlim OI, iako su imali tu lošu utakmicu koja ih je koštala zlata. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kooineeperk said:

mucili smo se sa Holandijom  i evo sada i sa Francuskom, koje nisu medju favoritima.

Francuze smo dobili skoro rutinski, nije bilo neizvjesnosti, a ne znam zašto se Holanđani potcjenjuju, Worthy de Jong je za mene jedan od najboljih igrača na turniru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...