Jump to content

Plivanje - Pariz 2024


Recommended Posts

Pa realno je bolje sto smo tempirali formu za to, ovde i sa tim maksimumom ne bismo mogli nista da uradimo u smislu medalje, mozda bi Barna i stafeta naboli finale i to je to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Baš lośe pliva Crevar.....

2.18.46, neće biti zadnja, ali će biti među tri koje neće ući u polufinale. Ok, nije njena disciplina, ali tempirana je forma za SP i posle toga je potonula.

Link to comment
Share on other sites

Ovoj Ledecky treba dati zlato dok god je aktivna da žena ne mora da putuje bez veze. 

 

Ako Pariz dobije OI ponovo definitivno neće biti dileme ko će zapaliti plamen. Maršand će se nauzimati medalja ko lud.

 

Takođe nije mi jasna kategorija freestyle. Da li je nekad u prošlosti tu bilo medalja a da nije karaul ?

 

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Klotzen said:

Takođe nije mi jasna kategorija freestyle. Da li je nekad u prošlosti tu bilo medalja a da nije karaul ?

 

 

Naravno da nije, jer je kraul najbrži. Ali se zove freestyle jer smeš teoretski da koristiš bilo koji stil. A i kraula postoji nekoliko vrsta (australijski, američki...)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Klotzen said:

Takođe nije mi jasna kategorija freestyle. Da li je nekad u prošlosti tu bilo medalja a da nije karaul ?


Najveci benefit moze biti kod okreta i da tu imas svu slobodu… guglaj/yt Lochte turn… mada ako se dobro secam banovali su taj okret nakon nekog vremena iako je freestyle disciplina.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lineker said:

Ovo što je Pan uradio je na nivou Bolta iz najboljih dana. Zašto se toliko malo provlači kroz medija, misterija je. 

To se i ja pitam, juče ES komentatori nisu ni skontali da je svetski rekord a pomerio ga za 0.4s i ostavio sve za sekundu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...