Jump to content

Streljaštvo - Pariz 2024


Recommended Posts

Posted (edited)

Kakvo finale kod dama. Kineskinja i Korejka su imale pangotovo identično gađanje. Na kraju regularnog dela su bile egal, a u raspucavanju je Korejka gađala 10.5, a Kineakinja 10.4, pa je zlato odlučila decimala. Kineskinja Hvang posle zlata u miksu i srebro pojedinačno, a ima samo 17 godina. Pobednica Korejka Ban ima 16. Pa kolika je to mentalna snaga da u tim godinama tako mirno gađaš u finalu. Neverovatno.

Edited by Don Juan
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Klotzen said:

 

Mogli su u stilu radio prenosa da odrade. Jel problem da neko ustane "malo ranije" i ode na tribine i javi se telefonom ? Jesu oni tamo da rade ili da uživaju ?

Nije se ni strucni stab iscimao da ode na kvalifikacije i ti ocekujes to od novinara?

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Kronostime said:

Za srneci gulas samo zlato priznajem - da ne teram Ladu Nivu oko Avale dzabe.

Oboje znaju zasto!

:s_d:

 

Lele moćna Lada Niva - san svakog ribara i lovca. Kolko ti troši kad rgneš blokadu?  🙂

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ledd said:

 

Lele moćna Lada Niva - san svakog ribara i lovca. Kolko ti troši kad rgneš blokadu?  🙂

Hm, na Ladi je uradjen Toplica tunning (ubacen motor od Golfa 2 Diesel- pasuje sraf na sraf, a i menjac podrzava pogon na sva 4 tocka :classic_biggrin:) tako da sve sto joj predje put je krivo ukoliko ne zaskripe kocnice.

Obzirom na motor i tezinu vozila - potrosnja je negde oko 6L/100km, zanemarljivo u odnosu na sasiju za koju je taj motor namenjen, sa blokadom ne prelazi vise od 8l/100km (ima nesto i do setovanja karburatora :wicked:).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Maričić ima medalju, samo još da se odrwde boje, sve je otvoreno. Maričić sjajna mentalna snaga, kada jw bilo gusto gađao 10.7.

Bronza za Maričića. Možda je moglo bolje, ali sjajan rezultat svakako.

 

Arunović i Mikec su bili podrška sa tribina Maričiću 😁

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Klotzen said:

Izgleda da će komšije uzeti medalju. Koja je poenta ovog "oklopa" što nose ?

da ga ne pogodi koplje ili strela 😁

Ali Gorsina 3 uzastopna hica 9.5; 10,0; 9,9

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Još jedno zlato ta Kineze. Mislim da su zlatne medalje do sada podeljen izmwđu Kineza i Korejanaca, sutra će biti prvo zlato za Evropu.

Kinezi i Korejanci (Juzni - Severni jos ne ucestvuju) ulazu vec decenijama neverovatne novce u razvijanje svih sportova, pa i streljastva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Kankkunen said:

Ovaj mladi Kinez kao santa leda ... :23:

 

Sve Kineze - strelce koje sam gledao su takvi. Onaj sa Mikecom što je pucao finale, ne mrda mu ni faca ni ruka. Kad je bio u krupnom planu, tripovao sam da mi se ukočila slika.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Abizolirni said:

neka moja prognoza za HR strelce. 

Gorsa medalja

Maricic 6 mjesto


Bilo upravo obrnuto 😁

Šta misliš, ima li ikakve šanse Gorša na trostavu?

 

9 hours ago, Don Juan said:

Maričić ima medalju, samo još da se odrwde boje, sve je otvoreno. Maričić sjajna mentalna snaga, kada jw bilo gusto gađao 10.7.

Bronza za Maričića. Možda je moglo bolje, ali sjajan rezultat svakako.

 

Arunović i Mikec su bili podrška sa tribina Maričiću 😁


Jako lijepo 🙂

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, neko me sabotira said:


Bilo upravo obrnuto 😁

Šta misliš, ima li ikakve šanse Gorša na trostavu?

 


Jako lijepo 🙂

Gorsa je jaci na VP nego na MK. Mislim da ce sve oci biti uprte u Peni-a jer mislim da je malo ko i sanjao da taj momak nece uzeti medalju u VP ali jbg. 2 tanke devetke 2-3 tanka centra i gotovo. 

Takodje, i od naseg Kovacevica se ocekivalo finale jer jednostavno 630 krugova on ima na takmicenjima.

MK...  tu mnogo cega zavisi od klececeg. U lezecem, da li ce biti jedna ili ni jedna 9. Na kraju stojeci, tu je tesko nesto spasiti sto si prosuo u klececem. 

 

Moje misljenje 

Peni prvo mjesto

kinezi ( ko ce ih znati kad ih ima mali milion )

 

Steta sto nema Sebe jer vjerujem da bi se medalja zasijala jer je bas bas jak na MK.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...