Jump to content

Borilački sportovi (Boks, Tekvondo, Džudo, Rvanje)


Recommended Posts

18 minutes ago, Мџе said:


Teško, Japanac se bori u klasi iznad.

 

Klasi ispod, do 81. Majdov je do 90.

 

10 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Jasno. Ali nije ni Majdov neka kesa, več svetski vicešampion baš u ovoj kategoriji.

Nije da ga kritikujem da je podbacio, več ozbiljno pitam ko je pre meča u za tebe bio favorit? Ili je baš teško da se to proceni?

 

Japanac je zlatni u svojoj kategoriji, Majdov na OI 9 kg teži ali prilično van forme. I opet ga je odvukao u produžetak.

 

Majdov sa SP bi ga rešio na razliku u težini. Ovaj današnji nije mogao.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko god Japanci bili velesila i favoriti, meni se čini da uopšte nismo bili bez šansi da ovo dobijemo. Milica lagano dobila. Majdov nije bio daleko. Kukolj imao 2-0 prednost u kaznama i kontrolirao meč, ali nažalost izgubio. Po meni, uopšte nije bilo nerealno da bude 3-3 i tie-breaker, gde bi se nadali da izvučemo Milicu da to reši za 15ak sekundi 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stiletto said:

Da je Kukolj dobio tek bi smanjio na 3:2, poslednji meč bi išli Japanka bronzana do 57 i naša Nikolić koja je do 48. Tough job.

 

Jasno. Ali pogledaj još jednom moju "matematiku" 🙂 . Ja sam Majdova računao kao potencialnu pobedu, koja je mogla da se desi, za taj 3-3

 

Znam da je šbb kbb, ali onako laički, stvarno nije bilo nemoguče da se meč zakomplicira da su nam se malo poklopile stvari. Ja sam pre meča mislio da Japan ima baš ogromnu prednost i da mi tu nemamo šta da tražimo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

Ja sam pre meča mislio da Japan ima baš ogromnu prednost i da mi tu nemamo šta da tražimo.

 

Pa nama bi moralo baš sve da se poklopi i oni da imaju loš dan da dobijemo.

 

Nekako otprilike šanse kao Južni Sudan da dobije nas u košarci. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Pa nama bi moralo baš sve da se poklopi i oni da imaju loš dan da dobijemo.

 

Nekako otprilike šanse kao Južni Sudan da dobije nas u košarci. :classic_smile:

 

Svakako longshot. Ali kao što sam napisao gore, imali smo jedan čisti poen preko Milice, i dve borbe sa nekim egal šansama (otprilike). Pre meča sam ja mislio da oni imaju 4 sigurna poena, najmanje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ledd said:

Velika je šteta što Žabić nije uzela bronzu pojedinačno. Stvarno je odličan borac.

 

Odličan borac. Još se može dodati i to da su njene borbe jedne od najatraktivnijih sa mnogo pokušaja bacanja i jako malo pasivnosti

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Odličan borac. Još se može dodati i to da su njene borbe jedne od najatraktivnijih sa mnogo pokušaja bacanja i jako malo pasivnosti

Ja sam ostao u čudu kad je sudija dosudio obostranu kaznu nakon minuta protiv Herško, Milica je u tom periodu probala da napadne jedno 4 puta, bukvalno jedna od najaktivnijih borbi koje sam gledao na džudo turniru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kreće Perišić. Brazilka kategoriju teža.

 

Majdov i Žabić se bore sa istom kategorijom. Da, Brazilka planina, zlatna medalja ide na Milicu.

 

Kukolj ide na kategoriju težeg (iz apsolutne), Nikolić na dve kategorije težu.

 

Na kraju Bunčić na svoju kategoriju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...