Jump to content

Ceremonije svečanog otvaranja i zatvaranja


Recommended Posts

Kakav kič. Uzeli od svega po nešto i samo nabacali, bez bilo kakvog smisla. Kao da su se malopre okupili. Parada kiča. Daj naše pa da gasim ovo. Iskrvariše mi oči i uši. 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Kakav kič. Uzeli od svega po nešto i samo nabacali, bez bilo kakvog smisla. Kao da su se malopre okupili. Parada kiča. 

Kakav kic? Mozda samo voditelji treba malo aktivniji da budu u opisu scena.  Presli su igricu  Francuzi sa ovim.  Naravno ukusi su razliciti. Na stadionu bi bilo mnogo monotonije.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Kakav kic? Mozda samo voditelji treba malo aktivniji da budu u opisu scena.  Presli su igricu  Francuzi sa ovim.  Naravno ukusi su razliciti. Na stadionu bi bilo mnogo monotonije.

Počelo jw monotono, od Marije Antonaete se sve nemerljivo popravilo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Kakav kic? Mozda samo voditelji treba malo aktivniji da budu u opisu scena.  Presli su igricu  Francuzi sa ovim.  Naravno ukusi su razliciti. Na stadionu bi bilo mnogo monotonije.

Kao sto si rekao neki segmenti su bolji od drugih. Koncept je skroz ok, drugaciji, na tome svaka cast. Arhitektura im dosta pomaze. Ali ostaje da je defile takmicara bas tezak promasaj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Stiletto said:

 

Ne zanimaju me primitivne televizije koje u 2024. godini nemaju 4K prenos.

 

 

A ovaj maskirani sa bakljom je ko? Altaïr Ibn-La'Ahad? 😁

A vidiš ja sam dala informaciju o komentatorima, nisam očekivala primitivni komentar o 4k televizijama, pošto moj TV košta 90 € i najmanje mi je bitan giga mega ultra HD :wicked:

Ja zaista uživam, razbijena je dosadna parada.

Pri tom, maksimalni promovišu zemlju.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

Kao sto si rekao neki segmenti su bolji od drugih. Koncept je skroz ok, drugaciji, na tome svaka cast. Arhitektura im dosta pomaze. Ali ostaje da je defile takmicara bas tezak promasaj.

Stoji da postoji propust, Iz mog ugla taj propust je grafickog - tehnickog karaktera. Kako koja drzava dolazi grafickom obradom je morala da postoji fotografija nosioca zastave sa kratkom sportskom biografijom naravno uz opis tacan broj sportista iz svake zemlje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A organizaciji da ne pričam. Blokiran i zatvoren ceo grad. Naši košarkaši neće biti na defileu osim Petruševa, Plavšića i Milutinova i iz štaba Neša Ilić jer nisu imali prevoz do mesta ceremonije. Smejurija. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

A organizaciji da ne pričam. Blokiran i zatvoren ceo grad. Naši košarkaši neće biti na defileu osim Petruševa, Plavšića i Milutinova i iz štaba Neša Ilić jer nisu imali prevoz do mesta ceremonije. Smejurija. 

 

 

Bolje što ne idu. Mogu samo upalu pluća da zakače ovde.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bog te video, Nino Salukvadze nosi zastavu Gruzije. Još uvek se takmiči u streljaštvu na OI. Žena je 1969. godište, osvajala zlato i srebro na Olimpijadi još za Sovjetski Savez.

  • Like 7
  • Ha-ha 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...