Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, Урош19 said:

Šta sad treba da se ne radujem našem rezultatu jer je Jokić podržao SNS ili da se ne radujem što je naš igrač MVP i osvajač prstena. Onda najbolje da ne navijamo za velik broj naših sportista jer su ili bliski vlasti ili reklamirali kladionice i slično.

Radovati se rezultatu ekipe je po meni ok, jer tu ekipu čini jos mnogo igrača koji nisu u toj priči. Iako bi, meni lično, mnogo draže bilo da Jokić nije tu.

Ali to slavljenje samog Jokića ne razumem. Moj nije. Kao što moji nisu ni Vučić i Vulin. Njihovi uspesi nisu moji. Kako možes u isto vreme da se ponosiš Nikolom i ideš na protest protiv 50 rudnika koje odobravaju likovi koje taj Nikola podržava..

Baš ozbiljno zanemarivanje stvarnosti zbog običnog sporta (koji imace pratim ceo svoj zivot, ali postoje stvari bitnije od tog loptanja)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kada budemo pričali o njemu kao personi onda ćemo ga pljuvati, ovde ga uglavnom opisujemo kao sportistu. I Šapić je govno od čoveka ali mu svi priznajemo da je bio majstor u vaterpolu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na sva pitanja imam odgovor i mogu lako da odgovorim, ali necu, ne zelim, nemam potrebu da se bilo kome pravdam, objasnjavam, autujem, sta god, to me uopste ne zanima. To ne radim ni u privatnom zivotu, specijalno cu da pocnem to da radim na forumu. Dovoljno dugo sam ovde da se zna da nisam niciji bot. S tim u vezi, imam samo da izjavim da ocekujem da Kari i Joka vode dominantno ovu ekipu do zlata na narednom EP! 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Niko Jokiću ne spori da je majstor i trenutno najbolji košarkaš na svetu. Svaka njemu čast na tome.

Drugi je problem što je on trenutno glavni lik u medijima, heroj nacije i neko koga ljudi očigledno vole. 

Neću više da kvarim osmehe, samo ko želi da se stvarno bori protiv ove vlasti, mora da se bori i protiv ljudi kao što su Nikola. Nažalost.

 

Link to comment
Share on other sites

Od svih podrzavaoca SNSa njega nece moci da koriste ama bas nikako tako da je on tu najmanji problem. To sto njegova familija i on koriste njegov status da budu iznad zakona nije problem koji je nastao zbog SNSa, vec je SNS uspesan izmedju ostalog i zbog tog problema. E protiv toga treba da se bori svako ko hoce promene, cak i ako to znaci borbu protiv sebe samog. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Ja bih da makar još malo uživam u ovom zadovoljstvu koje su nam priredili košarkaši. I to kažem kao neko ko najviše proziva Jokića za sns botovanje - biće dana za tog megdana.

 

Svakako bih volela da je više sportista kao što je Vanja Marinković, ali eto i on je kao osvedočeni opozicionar bez problema sa Jokićem u reprezentaciji i raduje se sa njim. Pa da ga pitamo kako to radi?

 

Što se tiče trenutnih protesta namerno ih ne komentarišem jer su i u to uspeli da se useru, toliko da ne bu pomogla ni tri Jokića svojom popularnošću.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kapiram sve šta pričaš i razumljiv je stav. Dodatno, mi ne znamo ni da li će neko od ovih zbog kojih se danas radujemo u budućnosti postati neopevano đubre, videti pod Šapić, Udovičić, Rebrača, Krstić... Tako da je razumljivo da mnogima nije uopšte lako da to svare. Uostalom, pogledaj Vanju koji ide na proteste a mora blisko da sarađuje sa jednim osvedočenim esenesovcem Nešom Ilićem.

 

Međutim, na sve to ima jedan odgovor - kad prođe neko vreme ostaće medalje, uspesi i neko se e koje će u budućnosti donositi nove uspehe a Jokić će biti samo jedno od oruđa koje je pomoglo da naša košarka nastavi da traje i da beleži nove uspehe, čak i u ovo vreme.

 

Znaš, osnivači naše košarke su bili iz problematičnih porodica za ono vreme, tzv. narodni neprijatelji. Dakle, nekim pravovernim likovima iz tog toba je moglo da smeta njihovo poreklo i to što je njima takvima dato da "vaspitavaju omladinu". Posle svega, rezultat je da su oni pronosili slavu države koja im nije prijala i koja im je čak i veliko zlo nanela u nekim slučajevima, kao i sa druge strane, da su tu slavu doneli oni koji nisu bili pravljeni po idealu zastupnika tih ideja i sistema.

 

Tako da, kao što rekoh, ostaće medalja i činjenica da imamo najboljeg igrača na svetu, a ostalo će poneti vetar. Ako je to cena podrške overlordu, neka.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Barkley#34 said:

 

Tako da, kao što rekoh, ostaće medalja i činjenica da imamo najboljeg igrača na svetu, a ostalo će poneti vetar. Ako je to cena podrške overlordu, neka.

Kao u filmu Blue Chips. Nick Nolte zna da je sve to što radi pogrešno, ali kad živiš za košarku onda je OK prodati dušu đaolu da doživiš tu jednu savršenu utakmicu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Drugari moji dragi. I meni mnogo/mnogi stosta u ovoj nasoj prciji smeta, ali kad se za tu istu prciju osvoji neko zlato, ili im se isto ukrade, odmah krece Mitar i idemo rucice gore. 

PS. Prijatelj Mitar je sve samo ne prijatelj. Ne da mi da budem Prle. :s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Богдану је ово била пета медаља тако да се осамосталио по броју медаља у новијој ери од 2009. до сад су он и Јовић имали по 4.

Гудурићу је ово трећа, Плавшићу прва, а свима осталима друга.

С обзиром да Никола Јовић има тек 21 годину а већ 2 медаље желим му да прешиша Богдана на крају, а Богдан да заврши на 7-8 барем.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1420038?ts=2024-08-12T08:13:20

Japanski stručnjak Takahiro Učida zadužen je za fizičku pripremu igrača u NBA ekipi, a na predlog Bogdana Bogdanović uvršten je u stručni štab srpske reprezentacije.

I deluje da to daje odlične rezultate - Srbija je na Mundobasketu igrala finale, a u Parizu pobedila meč za treće mesto i tako se u roku od desetak meseci okitila medaljama sa dva velika takmičenja.

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...