Jump to content

Recommended Posts

Da ne zaboravim, Avramovic je opet odigrao ludacku utakmicu. Onih njegovih vezanih 5 poena su i Nemcima ubili volju da se vrate. Mislim da ne preterujem da je apsolutno prvi plej prvenstva, jer je Kari proradio samo protiv nas, eventualno ako i veceras odigra tako, ali Aleksa u Top 2 svakako. Mozda ne bi nista promenilo, i mnogo cenim "Huga" Micica (iako smatram da nije odigrao ni 50% onoga sto moze, i dalje je bio jako, jako bitan za nas) ne mogu da prezalim sbbkbb da je Avram bio u poslednjih 5 minuta, jer imam utisak da on ovaj turnir nije mogao da promasi onda kada udje u sut.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi je drago zbog momaka što su pobedom završili turnir, i mislim da će se tek videti važnost ove pobede na budućim takmičenjima, ovo je baš dobra promena od našeg dramatičnog mentaliteta. Kakvi osmesi naših na kraju, nadam se da su svi oni koji misle da su utakmice za treće mesto glupost sada ipak videli da nisu.

 

Morao sam odmah posle tekme van kuće, tako da sam sada baš sa guštom iščitao sve komentare ❤️

 

I evo inspirisali ste me da napravim ovu sliku

 

spacer.png

 

Živeli

  • Like 15
  • Love 24
Link to comment
Share on other sites

Meni je Aleksa nekako najgotivniji igrač reprezentacije ...

Na stranu njegove izjave,mimika, oduševljava me razvojni put koji je imao kao igrač ...

Godinama u Borcu koji tada mislim ni ABA2 nije igrao već samo nacionalni šampionat ...

Onda Vareze, osrednji tim jedne u to vreme lige upitnog kvaliteta ...

Pa prosečni ACB timovi ...

Posle godina igranja košarke napokon dolazak u EL tim (po zemljačkoj liniji 🙂 ) ...

I na kraju od Borca dodješ do toga da umalo budeš neko ko će zakucati ekser u sanduk verovatno najboljeg tima u istoriji košarke ...

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Kakvo olaksanje i sreca nakon osvojene bronze danas! 😃

Realno, osim Novaka ne pratim (skoro) nista drugo od sporta na nivou "od ekstaze fo depresije", ali nakon poraza u polufinalu nije mi se ni net otvarao, koliko sam se bio skenjao.

Ali, eto, pravi profesionalci izasli danas sa jasnom namerom da uzmu medalju sa stilom i tako i bi 🤩😍

Samo da pitam, dali jos nekome Jokic u fizionomiji lica podseca na Djokovica? (Kad vec prezime Jokic stoji skriveno u Djokovic)

I zasto Pesica zovu Kari?

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

- U to vreme ko nije imao nadimak u Pirotu, taj je bio krajnje sumnjiv. Ja sam svoj zaslužio na “sceni” u našoj ulici,

dok sam prepričavao jedan film u kom je igrao Hari Belafonte. Prekrstio sam ga u Kari i tako sam postao Kari.

Tako me i danas zovu prijatelji - otkrio je Pešić u knjizi o karijeri.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Barker said:

I zasto Pesica zovu Kari?

 

Opisao je to u svojoj knjizi "Moja igra, moj put".

 

Quote

"Ispred naše porodične kuće u Pirotu, u Novosadskoj ulici, bilo je mesto stalnog okupljanja društva iz kraja. Tu smo kao osnovci pričali razne stvari, anegdote, prepričavali scene iz filmova koje smo gledali u bioskopu. U to vreme ko nije imao nadimak u Pirotu, taj je bio krajnje sumnjiv. Ja sam svoj zaslužio na 'sceni' u našoj ulici, dok sam prepričavao jedan film u kom je igrao Hari Belafonte. Prekrstio sam ga u Kari i tako sam postao Kari. Tako me i danas zovu prijatelji.

 

 

 

Svetislav Pešić iz igračkih dana, napada Moku Slavnića. U pozadini Ratko Radovanović i Mirza Delibašić.

 

1110771?ts=2022-02-14T01:04:23

  • Like 9
  • Love 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

Jokić pada sa postolja

 

Lebron kad se nakon dodele ne bude pričalo o njegovom last dance-u nego o Jokiću koji se pijan od sreće (i piva) ljulja na pobedničkom postolju:

 

spacer.png

  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...