Jump to content

FK Partizan 2024/2025


Recommended Posts

Napunite ih i naučite sportskom fer plej u. Sport i politika su nespojivi, ali na žalost, to u RL nije tako i zato FIFA i UEFA neće reagovati. Vrše pritisak pre meča da ga ovako ili onako dobiju. Nadam se da neće. Nek odbiju da igraju ako su takvi "džekovi"

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jebeš ga, ja ih razumem. Deset dana pre dvomeča sa njima mi se grlimo i ljubimo sa njihovim neprijateljima, protiv kojih se bore za opstanak. A svi znamo da nije u pitanju bilo samo bratstvo sa Cska. 

 

Nadam se da neće biti provokacija na terenu ni sa jedne strane i da će sve proteći fer. Što se tiče sportskog dela ne nadam se ničemu jer znam kakav (ne)kvalitet imamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Jebeš ga, ja ih razumem. Deset dana pre dvomeča sa njima mi se grlimo i ljubimo sa njihovim neprijateljima, protiv kojih se bore za opstanak. A svi znamo da nije u pitanju bilo samo bratstvo sa Cska. 

 

Nadam se da neće biti provokacija na terenu ni sa jedne strane i da će sve proteći fer. Što se tiče sportskog dela ne nadam se ničemu jer znam kakav (ne)kvalitet imamo.

 

Jbg Barkli. Sa koliko smo protivnika mi igrali, a oni imali mečeve sa ekipama sa Kosova ?  Ja se iskreno pitam, zašto ne igramo i mi protiv ekipa sa Kosova, makar na neutralnom terenu, ali eto, u kontekstu ovoga. Mislim, zloupotreba je to i kladim se da iza svega stoji borba za povoljniji rezultat.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Alek The Great said:

Glumili su oni i pre 25 godina neke mirotvorce. Navodno, nisu zauzeli nijednu stranu i dosli su u Beograd da posavetuju Slobu, ali ih on iskulirao. Svi znamo ko ih je poslao.

Pusti....mi i onako volimo više fudbal nego politiku. Mislim na mene i tebe :s_w:.....zato, nek se lopta okreće, makar mi pobedili...:smiley34:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:

Glumili su oni i pre 25 godina neke mirotvorce. Navodno, nisu zauzeli nijednu stranu i dosli su u Beograd da posavetuju Slobu, ali ih on iskulirao. Svi znamo ko ih je poslao.

 

Bili su protiv bombardovanja, njihov parlament je trazio da se bombardovanje prekine. Srbija ni jednom za vise od dve godine nije trazila od Rusije da prekine rat, niti osudila ijedan od masakara pocinjenih. Nisu vitlali sa nato majicama po Kijevu, niti su pravili proteste podrske bombardovanju,

 

Kako se ne desi da ijedan srpski klub ne odigra prijateljsku sa ukrajinskim klubom ?! Necemo da mesamo sport i politiku al cemo da pravimo bakljade u  obliku slova Z po stadionima i nazivamo ukrajince nacistima.

Edited by ras kass
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, ras kass said:

 

Bili su protiv bombardovanja, njihov parlament je trazio da se bombardovanje prekine. Srbija ni jednom za vise od dve godine nije trazila od Rusije da prekine rat, niti osudila ijedan od masakara pocinjenih. Nisu vitlali sa nato majicama po Kijevu, niti su pravili proteste podrske bombardovanju,

 

Kako se ne desi da ijedan srpski klub ne odigra prijateljsku sa ukrajinskim klubom ?! Necemo da mesamo sport i politiku al cemo da pravimo bakljade u  obliku slova Z po stadionima i nazivamo ukrajince nacistima.

Nema prijateljskih utakmica kad ti zapale zastavu...

9 minutes ago, Don Dusko said:

Saldanji vec zuti....

Nema labavo kod ovog sudije...deli kartone, kao bombone.

Link to comment
Share on other sites

Po cemu je Dinamo toliki favorit ovde? Koliko vidim njihovu postavu, osim Yarmolenka niko nije mrdnuo iz ukrajinske lige, a nije bas da su preterano talentovana nacija za fudbal. Takodje, osim ovog Sarponenka nemaju standardnog reprezentativca. Mozda nesto i propustam...

 

Mislim da ovo mozete proci uz malo srece.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...