Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

14 hours ago, DameTIme said:

 

Daj mnogobrojne klupske uspehe i te igrače koje su kup...pardon, iznedrili.

 

 Pa koliko su samo domacih titula/kupova uzeli poslednjih godina + oba tima igrala po finale LS u poslednje 2 godine // imaju euro-kontinuitet

Ronaldinho je npr zapoceo karijeru u PSG pa je prodat Barci, City je 'izmislio' Aguera.. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

 

 Pa koliko su samo domacih titula/kupova uzeli poslednjih godina + oba tima igrala po finale LS u poslednje 2 godine // imaju euro-kontinuitet

Ronaldinho je npr zapoceo karijeru u PSG pa je prodat Barci, City je 'izmislio' Aguera.. 

 

Gremio, brate.

 

Nisi ti citao Paninijev album i sta pise ispod slicica, samo si ih lepio. 😄

 

Tu je lepo pisalo da igra za Gremio. Gde ti ode memorija?🙁

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gradovi koji su ne mnogo veci od Novog Sada i koje pravila ogranicavaju sto bi znacilo da nema puno uticaja stranog kapitala, nemaju sta da traze u trci protiv Bajerna. Drze sve pod kontrolom, prava definicija control freskova. Ne mislim na Bajern, ali i njima jeste to u interesu da se samo oni etabliraju kao nemacki brend. Jedina dva grada koji mogu da daju dugorocnog konkurenta su Hamburg i Berlin.Samo za Hamburg taj film tesko da cemo gledati. Ja kada gledam Bundesligu dozivljavam je nesto slicno kao NCAA, uopste me ne interesuje ko ce biti sampion i gledam kakvog talenta ce da iznedri liga. Mada i pre 10 godina sam gledao Dortmund, Salke, Leverkuzen, Volfzburg, Hanover, Stutgart i Verder, dok drugi klubovi za mene nisu postajali pa ni Bajern je imao lose sezone. Gladbah sam bas prezirao. 😄 Kad sam vec spomenuo Novi Sad, on je u bratsko-sestreinskim odnosima sa Dortmundom, u Engleskoj su povezani sa Noricom.Ako se ne varam FK Novi Sad nosi zute dresove i imaju nadimak Kanarinci. 😄

 

Da se ne lazemo, zanimljivije mi je da gledam NHL PO od nemackog fudbala. Ima da pazarim onu njihovu aplikaciju u punoj ceni kada pocne PO.

 

Ovih 16 miliona evra je sramota za sve evropske klubove koji su mogli da dovedu Sabicera. Nemci ne bi da plate ni cent vise, bas su sramotni ponekad. Vec sam uocio previse slucajeva gde hoce da plate debelo ispod trzisne cene. Lajpcig je imao par takvih izleta.

 

Btw, Silva koji je presao u Lajpcig je isto imao klauzulu u ugovoru. Nije da se takve stvari namestaju Bajernu. Imaju pogan sistem gde svako iskoristip priliku da kljucne nekog i bas je ruzan odnos izmedju mnogih klubova iako se o tome puno pise. Uzmes u obzir njihovu fanaticnost navijaca na lokalnom nivou, to je preveliki haos. U Engleskoj takve stvari rese sa kesom koji salje poruku "fuck off". Ili imas da platis ili nemas. Nema spustanja cene. Nemacki klubovi tesko da ce da dodju do toga, jer Bajern mnogo odvlaci neutralne gledaoce pa su i sami prihodi od tv prava skromni u poredjenju sa drugim ligama.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

Ne razumem sta ce Barceloni Cavani?

 

Coutinho, Dembele, Griezmann, Fati, Braithwaite, Depay, Aguero, to je sedam igraca koji konkurisu za 3 pozicije u napadu.

Valjda nema ništa od Kavanija. 

 

Drugi pasus ti opisuje zašto je Barselona dospela u finansijsku krizu. Nagomilavanje ofanzivni igrača bez potrebe, a očigledne rupe pozadi se nisu resavale tokom prethodnog perioda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bugl Khan said:

Možda ima veze u kojoj godini ugovora je bio Sabitzer. Možda je Southampton nudio 50M ali se Sabitzeru ne igra u Southamptonu. Sumnjam da su ga tražili Real, Barca, Liverpool, City ili PSG pa da ove teorije zavjere imaju smisla.

I da su ga trazili ti klubovi sedeo bi na klupi i u najboljem slucaju bio srecan da igra poslednjih 15-20 minuta. Nisu svi Ozil da ih boli dupe da li igraju ili sede na tribini, dokle god im plata ide na racun. Sa druge strane nema puno nemackih igraca koji su ostvarili neki zapazen uspeh u Engleskoj, to je Pep govorio i Schweinsteiger kada je ovaj trazio da ide za United.

Sa druge strane zasto bi igrac njegovog kalibra isao za Wolfs ili Leeds kada ima ponudy Bayerna. Teorije zavere bez ikakvog osnova.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...