Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

Koja sapunica. Prvo onaj romanski post na drustvenim mrezama od pre par dana kako ostaje u Torinu i nema nameru da ode. Onda promena plana i zainteresovan za prelazak u City, pa nakon sto je City odustao moze i United. Naravno na predstavljanju ce dati izjavu kako sa Gradjanima nikad nije ni pregovarao i da je MU jedini klub za koji moze da igra u Engleskoj.

 

Jedno je sigurno, a to je da PL postaje jos uzbudljivija za pracenje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BattleBender said:

Ovaj United treba da bude okrenut kad pravljenju tima oko Greenwood-a, Rashford-a i Sancha.
I to moze da bude ogromna stvar.

Dobro i? Sta je problem da uce od jednog od najboljih ikad?

Pogledaj sta je znacilo za Greenwooda godinu dana sa Cavanijem? Zamisli tek sad kad je i CR7 tu pa jos i za Rashforda i Sancha.

Utd od RVP fali realizator, gol masina a ima li boljeg od ovog? Nema.

 

Uz Varana u odbrani imamo dobru zadnju liniji i sad imamo brutalan napad. Zadnji vezni steka ali brate mili posle godkna i godina mucenja sa pokacanjima doveli smo 3 brutalna igraca. Fenomenalno ljeto.

Link to comment
Share on other sites

Puko sajt Man Utd-a.

Kakva manija jebo te bog.

Barem mi je drago za silne navijace Uniteda, napacene u poslednjih nekoliko godina, ovaj trenutak jako vole. 

PSG's Messi announcement peaked at 257,500 RTs. Man Utd's announcement of Ronaldo is on 331,400 RTs in the first 10 minutes...

Link to comment
Share on other sites

Aupicku materinu, u roku od par nedelja sam se reaktivirao kao simpatizer Barselone i Junajteda.

 

Neka je otisao Mesi i njegova kamarila navijaca i neka se Kiki vratio kuci. Fali samo SAF.

 

Kada je Barsa bila u prajmu bio sam osnovna, kada je Junajted bio u prajmu bio sam srednja. Pre Barse/Ronaldinja simpatisao klibove za koje su igrali jugoslovenski reprezentativci. Nakon SP, uzimao sam u FIFAi PSZ zbog Ronaldinja.😁

 

Ponovo imam 16 godina. Koje sam ja govedo od lika😄

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, BattleBender said:

Puko sajt Man Utd-a.

Kakva manija jebo te bog.

Barem mi je drago za silne navijace Uniteda, napacene u poslednjih nekoliko godina, ovaj trenutak jako vole. 

PSG's Messi announcement peaked at 257,500 RTs. Man Utd's announcement of Ronaldo is on 331,400 RTs in the first 10 minutes...

Nego sta nego manija, ovo je svakako transfer ljeta. Nije otisao u farmersku ligu  u vec prejak tim koji osvaja kao neko vec u posrnulog velikana koji pokusava da se vrati u vrh.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@BattleBender pogledaj od Runija, Ria, Evre izjave. Evo ga i Kin se oglasio.

 

Megvajer, Sancho, Rashford, agent Bruno itd itd. 

 

Ipak zna se ko je odradio posao jutros kad je vidio, jbg ipak je ostario malo pa je ranije legao juce😀 jedan, jedini SAF

 

Prejeftino i u ovim godinama.

 

 

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Ovo je ludilo! Nisam propustio utakmicu Junajteda godinama, vatreni sam navijač! Sad još i Ronaldo... Biće još zanimljivije... Ne znam samo šta će sad sa Kavanijem i Marsijalom, pedala vrlo brzo bar za jednoga... Gužva...

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jako čudan osećaj.

Probudio sam se jutros i javio na poslu da uzimam slobodno, otišao da treniram. 
Poslednjih dana slusam Stone Roses, i u povratku iz teretane vidim da twitter ludi.

Racio i dalje kaze da ovo nema mnogo smisla. I dalje mislim da je kasno.

Ali sa druge strane, kao ljudskom biću, toplo mi je oko srca kad vidim sreću tolikog broja navijača. Napatilo se mnogo u poslednjih godina, toliki broj pasioniranih navijača. 
Neka ovo i ne uspe, barem je trenutak sreće za mnoge. Jer to je ipak najbitnije, da ljudi osete uzbudjenje i srecu.

Zamisli samo scenu United osvoji titulu, i kazi mi da United nije najveca stvar u svetu sporta.
The struggle. The Way.

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

Sada cekamo odgovor Pepa verujem da ce pojuriti Levu ili Kejna

Ma kakvi, nema od toga nista.

Lewa mozda ode sledece ljeto ali ovo nema sanse. Od Bajerna niko ne moze da uzme ako oni ne zele da prodaju a Lewu nema trika da zele ove sezone prodat.

 

Sto se Kejna tice, sam je izjavio da ostaje i ove sezone nakon problema sa navijacima.

 

City ga je bas izduvao ovo ljeto. Mesi nista, CR7 nista, Kejn nista.

Grealish za 100 miliona i to na poziciji koja im nije bila neophodna.

Ipak nemaju dovoljnu moc da privuku najbolje od najboljih.

Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Ronaldo ne moze da donese titulu Unitedu. Marketinski ovo jeste spektakl, ali ipak je veci prelazak Mesija u PSZ. 

Pa nije otisao u farmersku ligu da igra u vec prejak tim i sa lagano top 3 igracem danasnjice u Nejmaru vec u najjacu ligu na svijetu i to tamo gdje Utd vec godinama nije ni blizu da uzme titulu.  

 

Link to comment
Share on other sites

lepo kaze Kanye u Homecoming

 

Quote

...
Maybe we can start again..
But if you really cared for her
Then you wouldn't have never hit the airport to follow your dreams
Sometimes I still talk to her, but when I talk to her
It always seems like she talking 'bout me
She said, "You left your kids, and they just like you

 

Link to comment
Share on other sites

Nakon 2009 sam do neke mere verovao da se vraca nakon 30te i da ce Junajted jos jednu svoju legendu da isprati kako dolikuje bez obzira sta uradio u Realu. Od 2015 pa na ovamo sam polako prestajao da verujem u to.

 

Zabole me dupe i ako dve godine budu cetvrti bez veceg uspeha na evro-sceni, moci cu ponovo nakon srednje da ga gledam u crvenom dresu. Nijednog drugog igraca ne bih zeleo da vidim ponovo, samo da je na klupi SAF. Ronaldo ne bi bio to sto jeste da nije bilo SAFa. Dok je igrao za Junajted, nisam navijao cak ni protiv Portugala. Ali kako je napustio Junajted, nisam mogao da ga smislim u drugom dresu. Jedina stvar za koju mi je bilo drago sto se desilo je kada je 2012 ugasio Mesijevu Barsu, Katalonski klan i Pepa na Kamp Nou.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...