Jump to content

Wimbledon 2024


Elias

Recommended Posts

Posted (edited)

Ne sviđa mi se kako udara loptu, kao da bi što pre da otalja. Valjda će ti lekovi šta god su mu dali da prorade uskoro.

Novak je juče trčao u WC s terena, možda je neki virus...

Tomi od početka meča spasava živu glavu, deluje da Alkaraz ovaj put neće ništa prepustiti slučaju.

Edit: i samo što sam ovo napisala brejknut s nulom :classic_wacko:

 

Evo ga, proradili lekovi kod Sinera :classic_cool: ali ovo stvarno nije u redu, em se mučim i inače sa strimovima a sad još treba da žongliram između dva terena, evo sad  sam propustila ribrejk :mad:

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Siner ima užasan skor u petim setovima, zaboravila sam koliko tačno, ali povratak protiv Danila u finalu AO je redak izuzetak. Da vidimo kako će ovo ići ako Siner bude zdravstveno u redu do kraja, što se nadam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pol nekako hipnotise Alkaraza nema drugog objasnjenja.

 

Lik protiv njega igra ubedljivo najgori tenis na svakoj podlozi, glup, neefikasan, poklanja kao deda mraz, nestaje sa terena na po pet minuta, pa se onda ukljuci, osvoji poene u seriji, pa onda ga ovaj brejkne sa nulom.... neverovatno je gledati ovo.

 

A potpuno je suludo, Alkaraz ovakve igrace cisti, Pol nema nikakvo oruzje osim solidnog forhenda.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Morala sam da izađem na početku četvrtog, kad sad pogledam ono Siner počisti Medu za 20 minuta, šta to bi? On je valjda jedini koga može da voza u pet setova :classic_biggrin:

Šta pogodi Pol za set loptu :Hail:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Morala sam da izađem na početku četvrtog, kad sad pogledam ono Siner počisti Medu za 20 minuta, šta to bi? On je valjda jedini koga može da voza u pet setova :classic_biggrin:

Kad ga je Siner prvi put brejknuo u četvrtom setu,Meda se raspao.Plus Siner dosta agresivniji u razmenama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Alkaraz i Pol na travi igraju set 76 minuta. Ne verujem da mogu izdržati ovako u svakom setu, neko će se raspasti pre ili kasnije, a verovatnije mi je da to bude Pol, bez obzira na trenutni rezultat.

I opet, čim ovako nešto napišem Pol ga brejkne :ajme: u stvari sam je sebe brejknuo, ono nisu bili ni tako mali auti.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Kad god sudija kaže rezultat, umesto Medvedev leads ja čujem Federer leads. Šta ti je navika :classic_smile:

Bravo za Medu, mada bih radije da ga ne gledam protiv Alkaraza kako se opet raspada ali kad je već Siner kilav, šta da se radi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni stigla notifikacija ne telefon, nisam mislila da je tako ozbiljno.

Pretpostavljam da Novaku u ovim okolnostima s obzirom na koleno i godine to ipak više odgovara nego što mu smeta, inače mu ovakve predaje nisu baš pomagale za rezultat. U svakom slučaju super što se bodova tiče.

Ajmo Barbara, možeš ti to :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajmo Fricko, da se odigra pametno i dobro za najveci uspeh u karijeri. U polufinalu ceka svezi Novak pa bi valjalo ne istrositi se previse

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi Fric ovo rutinski da resi.

 

Naravno, rekao bih Djokovic nikad lakse u finalu Vimbldona, ali on je bas imao 7-8 presmesnih zrebova ovde, iako je ovaj bas onako "jak", nisam siguran da je bas najjaci ikad.

Link to comment
Share on other sites

Ovako se nisam osecao kao teniski fan jos od Tipsinog bolnog poraza protiv Ferrera 2012. na US Openu u QF.

E moj Fricko, luzer kakav se retko radja, toliko sam utucen da trenutno nista vise ne bih napisao.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, alcesta said:

Šta ovo bi? :classic_ohmy: Kad sam izašla Fric je rutinski dobio prvi set i mislila sam da neće imati mnogo problema, malopre se vratila i videla rezultat kad ono  :smiley5:

 

Шта ово би?

 

Видјети три поста изнад 🍻

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...