Jump to content

FORMULA 1 QATAR AIRWAYS AUSTRIAN GRAND PRIX 2024


Recommended Posts

Sakrio sam par postova ne zato sto se ne slazem sa njima vec da bi se izbeglo banovanje za vredjanje, posto smo vec ranije uspostavili takve presedane...

9 minutes ago, Maharaja said:

Ali ovo je pravi Max. Kad ne bude imao dominantan bolid i nedostižnu prednost u bodovima, biće još gore

 

Istina.

"U dobru je lako dobar biti, na muci se poznaju junaci!"
 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Nedostajalo je ovo u F1.

 

Jasno je da je Max prešao granicu, al da je ovo tipična njegova vožnja kad je pod pritiskom.

 

Valjda će sad Norris prestati da bude 'the nice guy' i da će drugačije pristupati kad bude bio opet u duelu sa njim.

 

P.S. Čestitke Russellu, svakako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Xpert said:

Valjda će sad Norris prestati da bude 'the nice guy' i da će drugačije pristupati kad bude bio opet u duelu sa njim

 

Mislim da nije poenta u tome da li je neko nice guy, jednostavno ovo je visokorizican sport i moras pokazati dignitet i postovanje ka kolegama i sportu i takmicenju.

Max jednostavno nema postovanje prema postenom trkanju.

Sve super dok ima bolid koji je 1.5 sekundu brzi po krugu.

Cim to nije tako, ide krvoprolice.

 

Link to comment
Share on other sites

Lando je svakom slučaju prethodno trebao dobiti kaznu, zbog više naskakivanja na maxa, ali pre svega zbog više puta idenja van staze. Jasno se videlo sa maxove kamere pozadi, prva krivina i lando van staze. Koliko su li samo sudije puta videle da je to uradio po celoj stazi, ali mislim da su pustili u ime rejsinga, kao i obično.

Edited by 033zero330
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 033zero330 said:

Lando je svakom slučaju prethodno trebao dobiti kaznu, zbog više naskakivanja na maxa, ali pre svega zbog više puta idenja van staze. Jasno se videlo sa maxove kamere pozadi, prva krivina i lando van staze. Koliko su li samo sudije puta videle da je to uradio po celoj stazi, ali mislim da su pustili u ime rejsinga, kao i obično.

Dobio je Lando kaznu. 5 sekundi.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Xpert said:

Nedostajalo je ovo u F1.

 

Jasno je da je Max prešao granicu, al da je ovo tipična njegova vožnja kad je pod pritiskom.

 

Valjda će sad Norris prestati da bude 'the nice guy' i da će drugačije pristupati kad bude bio opet u duelu sa njim.

 

P.S. Čestitke Russellu, svakako.

The nice guy je ostao bez bodova. I nema sta on drugacije da pristupa, on je decko ovde bio cist.

 

Bitno je do kada ce primadona imati ovakav tretman da radi sta hoce.

 

Lik ga je cuknuo ne jednom, vec dva puta. Cisto da bude siguran.

 

100 % njegova krivica.

Link to comment
Share on other sites

Za one koji nemauu F1 TV

 

Norris je izjavio da je tuzan i razocaran, da nije nista pogresio i da ako hoce da razgovara, Max treba njemu da pridje.

 

Max je izjavio da treba da se stvari smire pa ce da razgovaraju.

Jolyon Palmer izjavio da Maxovi navijaci koji krive Landa za divebombing treba da pogledaju Maxove poteze od pre 4 godine i da su to Maxovi tipicni potezi.

Link to comment
Share on other sites

Max je kriv za sam sudar i zaslužena kazna ali Noris je trebao da bude pametniji u toku cele te borbe. Svaki put kad je bio ispod 1s on bi probao divebomb, a imao je dovoljno tempa da se približi i obiđe ga i pre kočenja na nekom pravcu. Nije imao potrebe za tolikim rizikom, naročito što zna kakav je lik Maks i da ne dozvoljava takve stvari nikad

Edited by Nicklord
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pokusavanje da izbacis bolid sa staze na travu sa kojim si trenutak pre toga imao kontakt (za koji si kriv) i to sve sa probusenom zadnjom gumom je za crnu zastavu a ne 10s kazne koja btw nikako me utice na tvoj plasman. Sad gledam ponovo snimak i ne mogu da verujem da je Max na fabrickim podesavanjima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sauriann said:

Pokusavanje da izbacis bolid sa staze na travu sa kojim si trenutak pre toga imao kontakt (za koji si kriv) i to sve sa probusenom zadnjom gumom je za crnu zastavu a ne 10s kazne koja btw nikako me utice na tvoj plasman. 

 

Ovo izguravanje na travu me je više šokiralo od samog kontakta. Čovek ima problem sa prihvatanjem da je poražen i otuda ovakvi potezi koje bih opisao rečima zbog kojih bi mi post opet bio obrisan. 🤐

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...