Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

35 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Ma znam, zezam se malo. Ali ako je nonstop sunce sa 25 ili više Celzijusa onda ne moraju ni da igraju, mogu Rafi da dodele pehar na startu. Ovako postoji neki promil šanse da se oklizne u nekoj fazi dok je hladno i sitna kiša po Šatrijeu štrca....

Istini za volju, Novakov rodjendanski poklon Rafi 2015. je bio poraz od 3:0 u 5 popodne na suncanom Šatrijeu :innocent:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mate mišo said:

Ide ban ide ban ide ban

Ide ban ide ban ide baaan

Ide ban ide ban ide ban

Ide ban ide Marijan Ban 😄 😛

 

Koristim džoker zovi Zoe 🙂

 

Podseti me tvoj nick...

 

Kako se zove dete iz Kinez/Kineskinja  Hrvat/Hrvatica mešovitog braka

 

HUAWEI MATE

............................

 

Ok, izlazim sam, nema potrebe za izbacivačima   :lol_2:

Edited by Yi Sun Shin
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ono sto je Troicki odigrao u taj-bejku drugog seta danas je mizerija .............. covek vise nema ni servis, samo prebacuje loptu, nije maltene u stanju ni da zabije viner, mnogo je to tuzno gledati ................ svaki malo ozbiljniji igrac od ovog Kublera bi mu lako doakao .............. stvarno ne znam kako misli da sa ovakvom igrom uradi nesto vise od prolaska u drugo kolo nekog celindzera .........................

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je Troicki odigrao u taj-bejku drugog seta danas je mizerija .............. covek vise nema ni servis, samo prebacuje loptu, nije maltene u stanju ni da zabije viner, mnogo je to tuzno gledati ................ svaki malo ozbiljniji igrac od ovog Kublera bi mu lako doakao .............. stvarno ne znam kako misli da sa ovakvom igrom uradi nesto vise od prolaska u drugo kolo nekog celindzera .........................

Zaebancija dosla na naplatu.

 

Ne mozes na rave zurkama da budes eksplozivan kao Novak na terenu u prajmu i da budes profi teniser. Ne ide.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Olga bas ni najmanje nije iskoristila titulu u Moskvi i ulazak u prvih 100 na listi. Da je bar neki rezultat ostvarila i ušla u glavni žreb na nekom Slemu, ali još uvek ništa, a čeka je veliki pad na listi tokom leta.

 

Slično kao Filip posle Pariza...

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...