Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

13 minutes ago, Yi Sun Shin said:

 

The best is yet to come. U sledećem kolu igra  protiv pobednika N.N  vs. N.N.....odnosno Coppejans vs. Maden

 

Rafa lakši trening, pa onda u drugom kolu još lakši...ali doćiće on Medvedevu...oh wait, neće...ispao posle 2:0 :lol_2: 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wwww said:

Lepa Julka imala brejk prednosti u 1. setu, izgubila ga i sad ima brejk zaostatka protiv uvek neugodne Kaje Kanepi.

Ona se pojavi samo na slemovima, uopšte se ne mogu setiti kad je nešto kršteno odigrala na ostalim turnirima.

 

Bravo za maratonce danas :thumbup:

1 hour ago, jevrem69 said:

Elem, zna li neko kada igra Aleksandra Krunic?

Bolje da ne znamo :default_sofa:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 4_Webber said:

Lepo smo krenuli, drugi dan a mi 278 odgovora. Treba nam 3378 da bi bio najuspesniji topik za turnir ikada 🙂

 

Valjda će Hurkacz da napravi brejk na startu pa da krenemo :thumbup:

Edited by 4_Webber
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 4_Webber said:

Lepo smo krenuli, drugi dan a mi 278 odgovora. Treba nam 3378 da bi bio najuspesniji topik za turnir ikada 🙂

 

Iskreno, mislim da je finale USO 2015. najveci GS poklon koji je jedan teniser dobio ikada.

 

@McLeod meni do dana danasnjeg nije jasno kako se Roger onako raspao 😕 da je bukvalno odigrao 35% onoga sto je igrao ceo turnir, dobio bi to finale sa laganih 3:0.

  • Like 1
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

 

Iskreno, mislim da je finale USO 2015. najveci GS poklon koji je jedan teniser dobio ikada.

 

@McLeod meni do dana danasnjeg nije jasno kako se Roger onako raspao 😕 da je bukvalno odigrao 35% onoga sto je igrao ceo turnir, dobio bi to finale sa laganih 3:0.

Zapalicu te :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jevrem69 said:

Jel vama Novak izgleda kao da ga je neko naterao da igra meč .......... sav je nekako usporen .........

Ume on tako. Seti se samo US Open-a 2015, kome je sve darivao setove, cak I Federeru jedan u finalu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim trudite se svojski da se rekord obori :classic_biggrin: treba videti koliko je rekord za neturnirsku temu pa ova trolovanja na Opšte diskusije :classic_tongue:

 

Novaka neću da komentarišem dok je meč u toku, protiv uroka. Samo da kažem kako ovi britanski komentatori divno umeju da ćute :heart:

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...