Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

Konta je na 15:40 prvo promasila drajv volej koji bi pogodio svako sa foruma ko je ikad uzeo u reket u ruke a onda u sledecem poenu ovo sto si ti pomenula, najlaksi moguci drop sot, sa nekih par metara od mreze nije uspela da prebaci i tu je izgleda bio kraj 😞

Steta, bilo bi tako lepo gledati finale Anisimova-Konta (koja je inace uz Robson jedna od mojih miljenica).

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Romantik said:

Konta je na 15:40 prvo promasila drajv volej koji bi pogodio svako sa foruma ko je ikad uzeo u reket u ruke a onda u sledecem poenu ovo sto si ti pomenula, najlaksi moguci drop sot, sa nekih par metara od mreze nije uspela da prebaci i tu je izgleda bio kraj 

Ženski Zverev :classic_biggrin:

Izgleda da se stvari okreću u drugom setu :classic_sad:

Pada li ovo kiša?

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Borko said:

Ozbiljno. Npr,  kad je Djokovic napravio brejk, rekao je, "Oh my goodness, what a shame". Kad je smecovao loptu u aut sto je bila set lopta za Novaka, Mekinro je bukvalno viknuo "Oh no, what a shame! This was not Sascha's fault, the sun blocked his vision". Novak osvaja set: "And just like that, Novak Djokovic wins it. What a shame for Sascha, this should have been his set."

 

Onda je u drugom kukao kako Zverev ima neograniceni potencijal ali njegova ahilova peta su voleji?! I da je to prvo na cemu mora da radi sa Lendlom. Kazem, em je bio ostrascen, em se nalupetao k'o Pesikan.

Mekinro ne samo sto cesto lupa gluposti (a to mu sve prolazi) nego je i totalno neinformisan o mnogim stvarima, i to ne samo o nie rangiranim igracima. Juce sam uhvatila jedan deo njegovog prenosa, to je bilo strasno.

Danas ce biti kriticniji vetar nego kisa. Ja nesto gledam neku prognozu, udari vetra ce bas biti zesci, 50-60km/h. Ne znam kakva im je politika na RG sto se tice vetra, ali to ne moze biti bezbedno ni za igrace ni za publiku. Tako da moze da se desi da se ni jedan ni drugi muski mec ne odrzi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

Ja nesto gledam neku prognozu, udari vetra ce bas biti zesci, 50-60km/h. Ne znam kakva im je politika na RG sto se tice vetra, ali to ne moze biti bezbedno ni za igrace ni za publiku. Tako da moze da se desi da se ni jedan ni drugi muski mec ne odrzi.

Ja koliko sam shvatila vetar bi trebalo da bude problem kasnije popodne, ne još toliko za prvi meč, naravno ako bude sve išlo bez prekida.

2 minutes ago, zoe Bg said:

Suzan Matje :79: ne zna se ko je strasniji od es dvojca

Od dva zla biram ipak Pešikana, bar mu je glas prijatniji :classic_rolleyes: samo ga nekako ne treba slušati. Mada i on kad krene da jauče...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...