Jump to content

EURO za €uro


Recommended Posts

Iliti - kladionica za EP u fudbalu 2024.

Uplatio sam dve igre za početak..obe vezane za istog igrača:

Bruno Fernandeš najbolji strelac prvenstva @51
Bruno Fernandeš najbolji strelac Portugala @7.60

Po meni,value na oba predloga..posebno na prvom.
Obično najboljim strelcem postane igrač koji trpa u grupi,a repka ode duboko u turnir nakon gr.faze. Portugal ima potencijal za oboje. Rivali u grupi nisu prezahtevni,Portugal pod Martinezom igra mnogo ofanzivnije nego pod Santošom.
Bitno je napomenuti da Bruno kod Španca igra ofanzivno,bliže golu,sa velikom slobodom. I više je finišer. U kvalifikacijama dao 6 golova u 10 utakmica.
Uvek motivisan za nac.tim. Igraće standardno mnogo minuta. Ako Ronaldo nije na terenu,on će pucati penale. Izvodi dosta prekida. Ima i asistencije u nogama,a to je prvi kriterijum ukoliko dva ili više igrača budu imali isti broj postignutih golova.

Protiv predloga je Ronaldo,naravno.
Međuti,nisam ubeđen da će CR7 igrati punu minutažu..posebno ne na svakom meču. Znamo da je uvek dobro pripremljen,da je silno motivisan takođe..ali krštenica priča svoju priču. Nije toliko nemoguće pretpostaviti da će ga selektor malo negde i prištedeti,da će ga rotirati više nego uobičajeno. Da će Ronaldo biti prvi naj-strelac Portugala se plaća 1.75 naspram Brunovih 7.60..prevelika razlika po meni..

Nisam toliko fasciniran njihovom odbranom,pa smatram da će im napad morati isporučivati više golova.

Svestan sam da šanse nisu prevelike,ali neko uporište predlozima postoji..masno se plaćaju pa ne mora ni da se ide sa jakim ulozima. Obe kvote su iz Admirala

Biće verovatno još nešto od mene.
 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Drug Crni said:

Bruno Fernandeš najbolji strelac prvenstva @51
Bruno Fernandeš najbolji strelac Portugala @7.60


Obično najboljim strelcem postane igrač koji trpa u grupi,a repka ode duboko u turnir nakon gr.faze

 

Srecno, ali tesko da ce Fernandes da bude najbolji strelac i Portugala, a kamoli prvenstva - Ronaldo ce itekako da ima minutazu, pogotovu posle 2 gola Ircima veceras, i trener nece nista rizikovati sa manjom minutazom Ronaldu da ga ne razapnu u Portugalu u slucaju neuspeha, ipak je ovo Ronaldov poslednji EURO. (naravno, osim ako Ronaldo ocigledno nesto masi i userava, ali vidimo da i dalje zadrzava veliki procenat iskoriscenosti sansi). Ronaldo brani i titulu najboljeg strelca sa proslog prvenstva. Drugim recima - mission impossible za Fernandesa da iskoci, Martinez i on znaju da je njegov posao da pakuje Ronaldu golove, a ako nesto da, to je samo bonus.

 

Ne zelim da te malerisem, ali to je moje misljenje. Mislim da ce Ronaldo da da svojih standardnih 4-5 golova (Turska, Gruzija i Ceska u grupi, izuzetno ostvariva cifra vec u grupi), a sa tom brojkom se uglavnom osvaja titula najboljeg strelca. Ne zaboravi da ce Ronaldo i da sutira penale, kao sto ih je izvodio i u kvalifikacijama. Ronaldo je dao 10, a Fernandes 6 golova u kvalifikacijama, otprilike to je dobar pokazatelj sta ce da bude na EURU.

Edited by diego
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemaš ti šta da mi malerišeš. Ja sam promislio i uplatio.
Bruno je Fincima dao dva komada pre neki dan...ne bih potpuno isključio scenario da i na prvenstvu nekome zabije dva u istoj utakmici.

Takođe,nema potrebe da me upozoravaš na Ronalda. Sve mi je jasno,ali kvota od 1.75 na njega nema neki value. Bar za mene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To svakako nema value, ali kvota 12 da ce da bude prvi strelac prvenstva itekako ima value. Kane i Mbape ce morati mnogo vise da se pomuce u grupi od Ronalda da bi dosli do gola. Poljska, Holandija i Austrija - izuzetno zajebane i tvrde ekipe. Mbape ako skupi 2 gola u grupi da peva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Drug Crni said:

Ima i asistencije u nogama,a to je prvi kriterijum ukoliko dva ili više igrača budu imali isti broj postignutih golova.


Jesi li siguran za ovo? Tj. jesi li siguran da će Admiral tako računati? Kod mene su slične kvote ali u ponudi ima i kvota za svaku repku da će više igrača podijeliti prvo mjesto. 
 

Inače ima rezona tvoja logika za Brunu, mada teško da će doći.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bruno Fernandes najbolji asistent - 13

Mbappe najbolji igrač - 8

 

Dva tipa sa baš lepim value.


Rokaću specijale i za nas, imam feelingtm da ga Vlahović meće iz slobodnjaka protiv Engleske pa se nadam da će to biti neka kvota 25 minimum.


Odlični su mi i tipovi za "koje dve prolaze dalje" iz grupe, može da se pojuri npr. Nemačka/Mađarska po kvoti 4.50 što mi deluje baš lepo. Pojuriću i neka iznenađenja ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Charles De Ketelaere said:

dlični su mi i tipovi za "koje dve prolaze dalje" iz grupe, može da se pojuri npr. Nemačka/Mađarska po kvoti 4.50 što mi deluje baš lepo.

Gde ima ovo?

Link to comment
Share on other sites

Na velikim turnirima nikad nisam uzeo novce. Osim 2010. Svaku utakmicu Španjolske Villa daje prvi gol. 1. utakmica puko za 7 Eura. Druga tekma stavio 10, prošlo. Ne sjećam se kofa, ali oko 7-8 sigurno. treća 35, prošlo. 4. 120-prošlo...5. tu sam se usro, bilo mi puno, znao sam da mora stat, stavio 200. Prošlo. 6. 250-pao. 7. 50-pao. Iznosi su tu negdje. Zaboravio sam, ali finu paru sam uizeo.

Link to comment
Share on other sites

On 6/11/2024 at 11:53 PM, Drug Crni said:

Nemaš ti šta da mi malerišeš. Ja sam promislio i uplatio.
Bruno je Fincima dao dva komada pre neki dan...ne bih potpuno isključio scenario da i na prvenstvu nekome zabije dva u istoj utakmici.

Takođe,nema potrebe da me upozoravaš na Ronalda. Sve mi je jasno,ali kvota od 1.75 na njega nema neki value. Bar za mene.

Kof na Ronalda se ne isplati, ali Bruno Fernandes je baš neizgledno da će doć. I to na 7.5. Stvarno su... To je realno kof 12 minimum. Leao, Ronaldo, Felix, Jota, Bernardo Silva...svi po meni su veći favoriti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/13/2024 at 1:09 PM, Charles De Ketelaere said:

Nešto što mirišem za otvaranje sutra: Havertz 2+ asistencije. Valjda ću naći na MaxBetu.


Nisam našao na kraju, poništiše onaj zgoditak koji bi doneo dve asistencije. 
 

Za danas bih probao: gol glavom Švice, Kerkez asistencija, Kramarić asistencija, Pašalić gol, Dimarco asistencija. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charles De Ketelaere said:


Nisam našao na kraju, poništiše onaj zgoditak koji bi doneo dve asistencije. 
 

Za danas bih probao: gol glavom Švice, Kerkez asistencija, Kramarić asistencija, Pašalić gol, Dimarco asistencija. 

Pašalić ne počinje, to znaš?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...