Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

3 hours ago, longbowman said:

Za sada nam ekipa izgleda podobnije za MMA nego za kosarku. 

 

Za sada nemamo ekipu, vec 3 igraca. Tacnije 4, posto je zvanicni stav kluba  da Kaboklo ostaje, ali svi znamo da je to samo natezanje jajca za ono sto je uradio i pokusaj da se isposluje neki + sa igracem koji je debeli -.

Link to comment
Share on other sites

Mike je EC igrac al ono ima upside da bude solidan role player na EL nivou. 3&D igrac, veliki radnik koji je kroz karijeru dosta napredovao i popravio u svojoj igri, nece mnogo na lopti da igra, uglavnom spot up i straight line drives, dobar atleta koji oce da igra odbrane i igrace vjerovatno backup PF u ovoj ekipi. Ova 2 meca sto su prosle sezone igrali vs nas, djelovao je da se ne stedi coek pa je zato i bio u problemu sa faulovima uglavnom te meceve.

Obzirom na ova imena sto se pominju za vas, djeluje da ce tu faliti kreacije i poena al da ce da se bije za sve pare.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ScepanScekicSto said:

Ko kaze sa je kosarka neprofitabilan sport 😁😁

 

 https://www.instagram.com/p/C8uipFltlJk/?igsh=MW9mZWN1Ync0N3N6NQ==
 

poslovali u plusu

 

ocekujemo sutra odgovor predsednika.. sad kad je zavrsio sa FSS


Čitavih 15% od budžeta za državni projekat. 🙄

 

Koliko je picousti zapjenio ja sam mislio dao nam ključeve od narodnog trezora. Splačinar.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Meni sad liči da ćemo nakrcati jedno 8-9 solidnih do vrlo dobrih EL igrača i imati dosta široku rotaciju.

Lopta će morati mnogo brže da se kreće, što me baš raduje. A i odbrana će biti drastično bolja.

Ali mi isto tako liči da ćemo čekati i 1-2 kapitalca koji će rešavati kad se lomi. Neki NBA igrač, možda povratnik npr. Babo, Dario, Jusuf ili neki bek kao Lamb, Ros itd.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moneke je dobar ima fiziku, energiju, povezao bi se sa navijacima, bio bi dobro pojacanje. Jones, nista spec, sta znam, nije mi za prvog pleja, to sto je on odigrao u Valensiji, isto bi sa tom minutazom odigrao i Smith. 

Edited by Coz29
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

?, Nilikina, Lakic

Lundberg

Marinkovic, Braun 2/3

Bonga, Nakic

Moneke, Majk

Dzouns, ?, Koprivica

 

Ovo ako se obistini sve ovo ce verovatno biti najatleticniji roster i u par najpotentnijih defanzivno i jedan od vecih po sajzu, jedan plej skorer bi dao drugu dimenziju u napadu, ali cak i bez njega ima ovde poena itekako. Lundberg je two way igrac, kao i Marinkovic, Braun i Dzouns iako nije ne znam kakav defanzivac ali je atleta i eksplozivan. Svi su oni sposobni za dvocifren prosek na nivou sezone. Moneke je doslovno skorer sa pozicije 4 sa 13-14ppg u proseku. Pbg.njuz je pisao da je blizu pa sam ga zato ubacio kao i ostali koji su navodno blizu. Sve i da ne dodje neko od njih jasna je koncepcija vec sad i kakvi se profili traze. Dakle itekako ovde ima poena cak i bez pleja skorera, ozbiljan two way tim generalno ako se posmatra uza rotacija. Cak i taj Nilikina kapiram da moze da dobaci do 6-7ppg u El, kao i Bonga. Za mene nema sumnje da ce Partizan koga god doveo davati barem 78-80ppg prosecno a ne 50 kako se verovatno ironicno pisalo misleci na 60-70. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Brat od Korneta said:

?, Nilikina, Lakic

Lundberg

Marinkovic, Braun 2/3

Bonga, Nakic

Moneke, Majk

Dzouns, ?, Koprivica

 

Ovo ako se obistini sve ovo ce verovatno biti najatleticniji roster i u par najpotentnijih defanzivno i jedan od vecih po sajzu, jedan plej skorer bi dao drugu dimenziju u napadu, ali cak i bez njega ima ovde poena itekako. Lundberg je two way igrac, kao i Marinkovic, Braun i Dzouns iako nije ne znam kakav defanzivac ali je atleta i eksplozivan. Svi su oni sposobni za dvocifren prosek na nivou sezone. Moneke je doslovno skorer sa pozicije 4 sa 13-14ppg u proseku. Pbg.njuz je pisao da je blizu pa sam ga zato ubacio kao i ostali koji su navodno blizu. Sve i da ne dodje neko od njih jasna je koncepcija vec sad i kakvi se profili traze. Dakle itekako ovde ima poena cak i bez pleja skorera, ozbiljan two way tim generalno ako se posmatra uza rotacija. Cak i taj Nilikina kapiram da moze da dobaci do 6-7ppg u El, kao i Bonga. Za mene nema sumnje da ce Partizan koga god doveo davati barem 78-80ppg prosecno a ne 50 kako se verovatno ironicno pisalo misleci na 60-70. 

 

Ako ovako bude kako si ti napisao igrace se kup i kls sa juniorima, ako se uopste bude igralo. 4 domaca igraca u rosteru premalo. Racunaj da ce biti bar 15 igraca sposobnih da igraju ABA ligu. Ovo kako si ti napisao ispada 13 sve uz ove dve nepoznanice. Sumnjam da ce uci u sezonu sa manje upotrebljivih igraca nego prosle godine.

Edited by TripleJ
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Aman 2 said:

Dzons mi se svidja. Konačno jedan energican centar koji razgrce u reketu i skače posle mora svilenih u nas. Ako dodje. 

 

Jeste energičan i jak ko bik, al mi deluje da je i problematičnog ponašanja. Ne pišem ovo zbog onog sukoba sa Bolombojem, nego gledajuči i tursko prvenstvo video sam da nije baš u vinkli. I komentator se pitao šta je sa ovim čovekom.Tu je i problem sa inteligencijom.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...