Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Na stranu priča dolazi li vam NGW ili ne, neko će svakako doći. Što meni uz Ntilikinu daje solidno Žocovo priznanje da se igra bez klasičnog pleja evo već dve sezone (tri?) ne isplati. Negde sam komentarisao da je moguće da Žocovo tvrdoglavo teranje igre bez klasičnog keca možda predstavlja neku košarku koja će tek doći, što uopšte nije isključeno. Samo trentuno stvari ne stoje tako i tako veliki trener nema problem da kaže da se malo uzjebao i da pojuri dva top pleja. Plus je imao prilike da vidi kako valjevski alkos sa 37 godina razigrava tim. 

 

Možda je vama koncept ekipe koji je igrao prethodnih godina bio bliži, partizane napadaj pa šta odbranimo odbranimo, ali se meni ova (za sada makar u obrisima) ideja mnogo jače defanzivne ekipe više sviđa (traume od Radonjinih krvavih kolena i 64:62 rezultata). E sad, da li će to leći kao što je lego napad u sezoni i po pre...

 

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ne izmislja Zejko toplu vodu, vec covek gleda sta se radi U NBA ... koliko me secanje sluzi, novi sampion igra bez klasicnog pleja.

I nije jedini, i nije bas od juce ... mislim da je neko na nasoj temi objasnjavao taj trend jos prosle, predprosle sezone

Edited by Plant
Link to comment
Share on other sites

Komšije, morate da platite malo jači exchange server, ovo više nema smisla. Ili ste uzeli Dozeta za sistem admininstratora

 

Quote

„Kasne dve plate. U ugovoru ima rok od 30 dana koliko klub može da kasni sa isplatama, ali i da mi moramo u roku od sedam dana (od prekoračenja kašnjenja) da pošaljemo mejl sa zahtevom da se plati. To smo i uradili. Ali niko nam nije odgovorio ni na mejl, niti je novac uplaćen. I – poslali smo zahtev za raskid ugovora.“

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ostoja ponovo ne čita Spam folder 😂

 

Na stranu sve to, nakon onog prvog njegovog odlaska, zaista ne znam ko normalan je očekivao da se on vrati u tim i da se svi prave da se ništa nije dogodilo. Kao, kaznićemo igrača ali će on biti u timu naredne sezone 😐 Važi... Kome je u interesu da ima nezadovoljnog igrača u timu, a nakon kazne (ko god da je u pravu), igrač bi svakako bio nezadovoljan, uvređen, nemotivisan itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobric i da je bio opcija verovatno vise i nije. Ista prica bi se desila (ili se vec desava) kao sa Miroticem, samo na malo drugacijem nivou. Ne bi zvezdasi "dozvolili" da on predje u Partizan. Zoroski mu menadzer, bas kao i Luki Bozicu, Alekseju Nikolicu, Potu... pa je moguce da kontakt postoji.

Sto se tice samog igraca, sta znam, kao druga/domaca opcija meni je ok.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pola ovog sto se pise nema veze sa istinom, pola ima, ali to vam je ono spomenite sve igrace na trzistu i siguro cete nesto ubosti, Glupo je diskutovati da li je neko dobro ili lose pojacanje ako je kurir napisao da dolazi. Partizan ce svakako dovesti jos bar 8-9 igraca, bice dobrih bice, potencijalno dobrih, bice nekih za koje nismo sigurni. Ostaje pocetak sezone da se vidi na cega ce to da lici. 

Nisam ni siguran vise ko ce da ostane, na kraju mozda samo Balsa, Trifunovic bi zeleo minute, tesko da ce moci, Andjusic ne bi da bude van rotacije 70% vremena, a to bi mu bila uloga, za Ponitku nista ne znam, Naneli se izgleda nece vracati iako tu mozda postoji neka nada. 

Za Kabokla kao i za Ponija nista nisam znao, evo sada (navodno) menadzer kaze da ide. Mada i ako je tacno opet zavisi od nas. Sa druge strane iskreno bi voleo da ode, na stranu fizikalije koje su fantasticne, decko je nevidjeno neinteligentan, nezainteresovan i nesposoban za tu poziciju. Mislim od pocetka smo mi znali da on nije petica po prirodi bez obzira na visinu, ali ajde bio je iznudjeno resenje, a kretao se u odbrani bolje od Frenka. Medjutim kad su ga provalili svi su mu decu pravili, na svaku fintu je on je gore, na svaki cim rukom on te klepi po njoj, na svakom bloku se krece. Tesko nekog sa 29 godina mozes da naucis da menja navike, jednostavno to nije to. Cak i taj sut je poprilicno nekonstantan, nije to sad neka prangija da zrtvujes ostalo zarad toga, Kaminski ima duplo bolji sut pa nam ne znaci nista kad ne moze ostalo. 

Decko je idealan za neke manje ekipe, za Buducnost recimo, negde gde bi bio prva violina, opalio 5-10 trojki po utakmici, gde bi se svaki pik igrao sa njim. Sve preko toga je teska prica, jednostavno nije EL kvalitet, sto je njegova karijera negde i nagovestavala, ali opet Partizan u tom trenutku nije imao bolje resenje.



Dobric u Partizanu  nije dobro ni za koga, nece se desiti, glupo je i pricati o tome. Veliko postovanje za decka, nema potreba da mu se stvaraju problemi gde ih nema.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Brazilskog hašišara ne podnosim, smučio mi se poslednjih 4-5 meseci, ali ova situacija mora da se rasčisti, budući da je precednik pre mesec dana tvrdio da nema kašnjenja u platama, ali i da je klub optužen da je ignorisao mejl... možda 3d chess move gde je imao player option a mi hteli da ga se otarasimo. Bravo precedniče.

Link to comment
Share on other sites

Jedino ako mu isplatu plata nisu zaustavili kad su ga suspendovali, što je legitimno.

 

Priča o menadžera od klauzuli da može da ode kad ga reprezentacija zove je presmešna, uopstalom i sam selektor je potvrdio da su ih čekali nakon završetka prvenstva, što je i normalno.

 

Kako god, treba ispitati sve do kraja, ali svejedno mislim da se mi svejedno ne bi dobro proveli sa njime.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, fedor said:

Za Kabokla kao i za Ponija nista nisam znao, evo sada (navodno) menadzer kaze da ide. Mada i ako je tacno opet zavisi od nas. Sa druge strane iskreno bi voleo da ode, na stranu fizikalije koje su fantasticne, decko je nevidjeno neinteligentan, nezainteresovan i nesposoban za tu poziciju.

Ne znam da li si dobro procitao. Agent je rekao da se kasni sa dve plate i da je Partizan imao 30 dana da ih isplati, ali da su oni morali da posalju mail posle 7 dana, sto su i ucinili. Tako da se sada verovatno samo Kaboklo pita. 

8 minutes ago, ScepanScekicSto said:

@fedor Nisi vise toliko otpimistican? 😂😂😂

 

samo Balsa ostaje jer nije bio tu kad je bilo sranje 😂😂😂

Balsa je imao prvi problem i kako su mi rekli(jedan od igraca), razlog zbog koga nije igrao je da je bio nezadovoljan minutazom i tretmanom i da hoce da ode. Inace skoro svi domaci igraci su izrazili zelju da odu nezadovoljni tretmanom. Kap koja je prelila casu je valjda da Panter nije trenirao 7 dana, a onda se pojavio pred utakmicu i kao da se nista nije desilo. Odigrao je tu utakmicu lose i nije mu nista prigovoreno. To nije vazilo i za domace igrace.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne znam da li si dobro procitao. Agent je rekao da se kasni sa dve plate i da je Partizan imao 30 dana da ih isplati, ali da su oni morali da posalju mail posle 7 dana, sto su i ucinili. Tako da se sada verovatno samo Kaboklo pita. 

Balsa je imao prvi problem i kako su mi rekli(jedan od igraca), razlog zbog koga nije igrao je da je bio nezadovoljan minutazom i tretmanom i da hoce da ode. Inace skoro svi domaci igraci su izrazili zelju da odu nezadovoljni tretmanom. Kap koja je prelila casu je valjda da Panter nije trenirao 7 dana, a onda se pojavio pred utakmicu i kao da se nista nije desilo. Odigrao je tu utakmicu lose i nije mu nista prigovoreno. To nije vazilo i za domace igrace.


Ne kasne se dve plate agent lupa gluposti, plate su placene svima kako treba da idu, njemu nije isplacena poslednja jer je kaznjen zbog odlaska i to je to. 
Dogovorio je lik sa nekim izraelcima i hoce papire, zato sada ovaj intervju kao neka vrsta pritiska. 

 

 

  

27 minutes ago, ScepanScekicSto said:

@fedor Nisi vise toliko otpimistican? 😂😂😂

 

samo Balsa ostaje jer nije bio tu kad je bilo sranje 😂😂😂



Sto se tice samo buduceg rostera i vise sam nego optimistican, sva je prilika da cemo biti mnogo jaci i kompletniji, doci ce stvarno velik broj pojacanja, e sad uklopiti toliko novih igraca je bas tezak posao, retko kada se desi da to uspe i tu je moja najveca briga. 

Sto se tice ostanaka, iskreno sam se nadao vecem broju starosedelaca, Partizan je bio zainteresovan da zadrzi neke, ali niko nije zadovoljan ulogom, svi bi oni minute i ulogu koju Partizan ne moze da im pruzi i negde ih razumem. Jako je tesko ubediti Trifunovica recimo da ostane, a kada pita da li cu igrati EL ti moras da mu kazes, verovatno se neces skidati. 

 

Edited by fedor
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Son_of_a_gun said:

@fedor neću da te gnjavim da pričaš više nego što treba, reci nam samo jel ide sve u željenom smjeru za sad?


Vidi necemo od mene praviti nikakvog insajdera, ja sam samo navijac Partizana kao i svi mi ovde. U svom zivotu sam upoznao mnogo ljudi povezanih sa samim klubom, ljudi koji obavljaju ili su obavljali odredjene funkcije. Cujem se sa mnogo njih svakodnevno kada su ovako vruca leta i to je to. Niko od njih ne sedi kod Savica u kancelariji i dogovara se sa njim ko dolazi i sta je nas sledeci korak, ali su svakako mnogo upuceniji od mene licno. 

Ono sto znam je da se radi bas punom parom, znam sigurno da dolazi mnogo igraca, znam da imamo najveci problem sa domacim igracima na cemu Zeljko iz njemu znanog razloga insistira, znam da ce tek da dodju prve violine sledece sezone, znam da je najgora situacija na trzistu na unutrasnjim pozicijama gde nama najvise skripi, tu gledamo najvise igraca i tu je najveci konseznus da ne sme da se promasi, znam daj e uprava obecala odlican budzet, koji je dodatno oslobodjen ovim odlascima. Sve ide u pravom smeru za sada, ali verujte mi dobijem poruku resen Lojd i onda nista dva dana, dobijem poruku izgleda da ce Nikola pa opet nista. Generalno stvari se promene iz sata u sat, svi ti menadzeri koriste nas i nase interesovanje kao neku vrstu pritiska na sopstvene klubove. Svasta ce jos da bude. 
 

Edited by fedor
  • Like 7
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...