Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

3 minutes ago, Grobarcina1992 said:

Evo pise Meridian da bi Aleksa mogao u Pariz  kako je krenulo nece ostati ni kosevi u Areni 😂

Ne brini, donećemo mi naše iz pionira, ne bi nam bio prvi put :lol_2:

Edited by Knipex
slovo
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Random internet post:

 

IMG-5255.jpg
 

@KockoOblo:

 

antonio-banderas-oh.gif

 

Nikada nisam sumnjao da naš stručni štab ume da prepozna priliku. Igrač bolji od Hardena za 3m godisnje,pa gde to ima...eksterni troskovi 100k, za neka ovnolika stvorenja sa šipke, koja bi KPJ objasnila kućni red i bonton i posledice kršenja istog. A sve u duhu fer pleja. I osvajamo. Šalim se. A možda i ne.

Link to comment
Share on other sites

Lundberg je dobar potpis, igrač koji igra u oba smera i prilično je univerzalan - dobar fit za svaki tim, takođe igrač koji je solidno fizikalan iako nije neki impresivan atleta i koji je primarno slasher, nešto što niste imali prethodne sezone osim povremeno od Alekse. Ipak, daleko je on od Punterovog napadačkog profila iako je raznovrsniji napadač (fino kombinuje ulaz i šut), međutim plafon mu je dosta niži.

 

Ntilikina bi po meni mnogo bolje legao na vaš prošlosezonski roster gde bi se bolje uklopio kao defanzivni specijalac uz sve te napadače. Ipak, sve ukazuje da ove sezone nećete imati baš tako napadački potentnu ekipu i onda mu Ntilikina više dođe kao čep za napad jer je momak veoma limitran napadački i kao finišer i kao kreator. 

 

Očigledno je da je Željko toliko popizdeo na nedostatak odbrane minule sezone da je rešio da radi sve kontra i ovo više izgleda za sada kao da vam DV ili Radonja slažu roster. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas me zanima koja je zamisao sa ovoliko defanzivaca, jedva cekam da vidim ostala imena. 

Jel vam roster nesto ovako sada ukoliko su istinite price da idu Smajli i Aleksa. 

 

Lundberg Smith /

Nilitkina Vanja / 

Bonga Ponitka Trifunovic

/ / /

/ Kaboklo Koprivica 

 

Naravno pozicije se menjaju. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Lundberg je dobar potpis, igrač koji igra u oba smera i prilično je univerzalan - dobar fit za svaki tim, takođe igrač koji je solidno fizikalan iako nije neki impresivan atleta i koji je primarno slasher, nešto što niste imali prethodne sezone osim povremeno od Alekse. Ipak, daleko je on od Punterovog napadačkog profila iako je raznovrsniji napadač (fino kombinuje ulaz i šut), međutim plafon mu je dosta niži.

 

Ntilikina bi po meni mnogo bolje legao na vaš prošlosezonski roster gde bi se bolje uklopio kao defanzivni specijalac uz sve te napadače. Ipak, sve ukazuje da ove sezone nećete imati baš tako napadački potentnu ekipu i onda mu Ntilikina više dođe kao čep za napad jer je momak veoma limitran napadački i kao finišer i kao kreator. 

 

Očigledno je da je Željko toliko popizdeo na nedostatak odbrane minule sezone da je rešio da radi sve kontra i ovo više izgleda za sada kao da vam DV ili Radonja slažu roster. 

 

Duleta i Radonju ni Porfirije ne bi naterao da dovedu Ntilikinu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Bas me zanima koja je zamisao sa ovoliko defanzivaca, jedva cekam da vidim ostala imena. 

Jel vam roster nesto ovako sada ukoliko su istinite price da idu Smajli i Aleksa. 

 

Lundberg Smith /

Nilitkina Vanja / 

Bonga Ponitka Trifunovic

/ / /

/ Kaboklo Koprivica 

 

Naravno pozicije se menjaju. 

Smit, Ponitka, Trifa i Kaboklo nisu uopste sigurni za sledecu, cak bih rekao da su minimalne sanse da iko od njih ostane, jedino Trifa da se prebroje krvna zrnca pred kup.

Link to comment
Share on other sites

Just now, onomatopeja said:

Smit, Ponitka, Trifa i Kaboklo nisu uopste sigurni za sledecu, cak bih rekao da su minimalne sanse da iko od njih ostane, jedino Trifa da se prebroje krvna zrnca pred kup.

Aha ja sam mislio da je sa Smithom postignut dogovor. 

Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, Igor_ said:

Aha ja sam mislio da je sa Smithom postignut dogovor. 

Bilo je po portalima tekstova da jeste, mada mi je tesko da poverujem da mu se ostaje kako bi bio peti bek u rotaciji.

Isto tako Lakic i dalje nije ozvanicen.

Link to comment
Share on other sites

Balša će ostati sigurno, ima ugovor za sljedeću sezonu i imao je sreću da je bio povrijeđen u periodu kad nam se desio ovaj najveći raspad pa nam se nije smučio. 😁 Preživjeće sječu knezova siguran sam.

 

S druge strane Smit je u jednom trenutku bio siguran da ostane a onda su krenuli aberi da tu dovedemo jačeg igrača, šta je na kraju bilo od svega ne znam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Bas me zanima koja je zamisao sa ovoliko defanzivaca, jedva cekam da vidim ostala imena. 

Jel vam roster nesto ovako sada ukoliko su istinite price da idu Smajli i Aleksa. 

 

Lundberg Smith /

Nilitkina Vanja / 

Bonga Ponitka Trifunovic

/ / /

/ Kaboklo Koprivica 

 

Naravno pozicije se menjaju. 

Na ovo spisku je 9 igraca od kojih 7 igra bas dobru odbranu. Sad nam ostaje 5 - 6 mjesta da ubacimo skakace i prangije ( mamojebe).

Link to comment
Share on other sites

Goss, Ntilikina, Smith

Lundberg, Brown, Lakic

Marinkovic, Bonga, Trifunovic

Moneke, Caboclo, Beslac

Davies, Jones, Koprivica

 

Ovako nesto krckate, komsije, men' se cini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, fradler said:

Goss, Ntilikina, Smith

Lundberg, Brown, Lakic

Marinkovic, Bonga, Trifunovic

Moneke, Caboclo, Beslac

Davies, Jones, Koprivica

 

Ovako nesto krckate, komsije, men' se cini.

Gossu ključevi od traktora?

Fino je izbalansirano, al tko je ovde alfa?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Son_of_a_gun said:


Vanja, Ife, Nateklina, Bonga…

 

Mogu da zamislim @uvrnuto kako sad po Štrandu šeta ukrućenu paju od cijelih 12 santima… 🤣

 

IMG-5250.gif

Radije bih da ostanu Naneli i Ponitka nego da dolazi Bonga ali jbg...

 

A i moja lična želja zamena Zeku ode u Fener. Meli. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fradler said:

Goss, Ntilikina, Smith

Lundberg, Brown, Lakic

Marinkovic, Bonga, Trifunovic

Moneke, Caboclo, Beslac

Davies, Jones, Koprivica

 

Ovako nesto krckate, komsije, men' se cini.

Ovaj tim moze da udje u play off jedino ako dobro kliknu i hemija u ekipi bude na vrhunskom nivou. 
 

Umesto Browna - Kyle Guy samo zato sto je veci divljak a na ovaj tim ce to trebati.

 

Vanja na 3 ne pravi nikakvu razliku, posebno odbrambeno je u problemu. 
 

Verujem da ce prva trojka da bude ozbiljno pojacanje. 
 

Od Kabokla nema kurca, lik landara, zapalio 2x, zapalice i treci, ne moze da se savije u kolenima ko bogalj. Bas bih voleo da ga Zeljko najuri. Koga kao drugu cetvorku pojma nemam. 
 

Pozicija 5 je okej, samo bih voleo umesto Jones da dodje D. Cacok iz  Virtusa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...