Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

11 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Bertans je brat moi ali nije baš fizički u prajmu i ne uklapa se u profil igrača za ovogodišnji roster. Meni je ta priča bila nategnuta od početka. 
 

Mislim da se traži brz, lagan, pokretan i atletičan igrač 4/3, skočan, sa dobrom odbranom i solidnom praćkom.

 

Ako znate nekog takvog javite. 😁

Aaron Gordon

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Don Dusko said:

Sto se tice nove teme pa otvorite je ako smatrate da je vreme.

Isto vazi i za drugu stranu.

 

Smatramo, hvala 😄 

 

3 hours ago, Stiletto said:

Samo da tagujem @DameTime za slučaj da ti je previdela post.

 

Biće kasnije večeras. 

 

Pod jakom prehladom sam, pa dok malo dođem k sebi :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Uopšte nije glavno pitanje da li će Poku odigrati dobro, ili loše. 

 

I ako odigra dobro, on je dečko krilo. Igra igru gde u reketu provede oko 1% svog vremena na parketu.

 

Mi bez jake četvorke nismo ozbiljna ekipa i to je to. I nikakvu šansu nemamo da budemo bilo kakav faktor u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Videsmo ih na delu. Ima tu puno potencijala, ali i mnogo posla. Ako klikne, ovo moze biti jako zajebana ekipa, ali treba kliknuti.

Carlik se vec namece kao lider ekipe, Tajrik je taj energetski booster, dok je Bonga lik koji moze biti taj X faktor. 
Najveci problem je defanzivni skok i u malo manjoj meri odbrana suta za 3.

image.thumb.png.bae8549bb0c3ba12efc7957f3e6710a6.png

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Xpert said:

Videsmo ih na delu. Ima tu puno potencijala, ali i mnogo posla. Ako klikne, ovo moze biti jako zajebana ekipa, ali treba kliknuti.

Carlik se vec namece kao lider ekipe, Tajrik je taj energetski booster, dok je Bonga lik koji moze biti taj X faktor. 
Najveci problem je defanzivni skok i u malo manjoj meri odbrana suta za 3.

image.thumb.png.bae8549bb0c3ba12efc7957f3e6710a6.png

 

Bravo care!

 

____

 

Balša 0 defanzivnih skokova, za cenim nekih 20ak minuta na parketu, možda čak i više. Neverovatan lik.

 

Bonga je jedan od onih igrača kod kojih ne vredi gledati statistiku, tu radi samo eye test. Strašan je dečko, sve radi. Nije ni Nilikina daleko, ali i dalje nije to taj nivo kao Bongica.

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Carlik i Sterling se crtaju kao vođe ove ekipe (uz Ifea koji danas nije mogao ništa da ubode) biće interesantno kako se Vašington uklapa u ovu ekipu - igrač koji nikako ne može da popuni glavne rupe ove ekipe ali koji može ofanzivno da održi ritam koji ovi glavni nametnu ili da nadomesti kad njih ne ide 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, na bekovima nema zime. Mnoštvo opcija plus Vašington koji nije igrao.

Karlik verovatno najbolji igrač i lider.

Nadam se da se Tajrik nije teže povredio. Poku nije centar, Majk debitant el i izlazi iz povrede. Pogubno bi bilo osloniti se samo na Bongu i njega i pored svih njihovih kvaliteta. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Pa dokle vise !? Koliko jos igraca da zamenimo? 🥲

Secam se vise Dujinih ekipa koje su imale takav problem, gde bi negde od sredine sezone bila ustaljena praksa da u tim istim ekipama bekovi kupe loptu koja je vec pala u reket.

Cisto ako Zocu treba savet, da zna kome da se obrati...

Link to comment
Share on other sites

Karlik već sada TOP3 igrač EL.

 

Tajrik zver (samo da ga zdravlje posluzi), iznenađenje za mene je njegovo lepo otvaranje i praćenje lopte. Očekivao sam manji IQ, dečko je skroz ok.

 

Karlik, Ife i Braun mogu da probiju svaku odbranu. Ovo će nam biti opasna snaga ove godine, centri će se nadavati koševa.

 

 

 

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...