Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Najbitnije je ko ce biti prvi plej i prvi centar. Da tim ima glavu i rep. Ostale pozicije mogu da se dopune i timskim igracima, bombama, manjim bimbama itd. Ali kao sto svi znamo godinama u nazad Partizanu je to najveci problem.  Sezone u kojima smo pogodili igrace na tim pozicijama su bile najbolje, Bo - Maric, Exum - Lesor, donekle i Volden - Mozli ( bilo je uspesno na Aba i EC nivou).

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

Meni i dalje nije logicno da Fener hoce da se odrekne Motlija. Mislim, on bi vam bio fenomenalno pojacanje, ali da li su toliko slepi u Feneru?

Motli je Kaboklo za bogate. Dobar u napadu ali u odbrani glup i brzo ulazi u problem sa licnim greskama.

Nije ni cudo sto Saras hoce da ga se odrekne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mogli ste barem neko obestecenje da uzmete. 

 

A mozda i jeste? Mozda je neki deal sa klubom koji mu je sledeca destinacija, pa je dogovoreno da prvo ide ovaj rastanak pa onda objava. 

 

Kako god, oslobodili ste se plate koje sigurno moze bolje da se utrosi, ako on vec igra kako je igrao ove sezone i ne vidi vise neki motiv - onda je ovo skroz logicno. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Mogli ste barem neko obestecenje da uzmete. 

 

A mozda i jeste?

 

Jedino ako se odrekao 1-2 plate, ako mu se duguje...

Obeštećenje teško.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goofy said:

 

Jedino ako se odrekao 1-2 plate, ako mu se duguje...

Obeštećenje teško.

Da, uobicajena praksa u Srbiji, ali pre za domace igrace. Tesko da se njemu dugovalo ili drugim strancima (Kaboklo?) kako ne bi rizikovali neki raskid ugovora. Kaminski je recimo odustao od poslednje plate i otisao je pre nego sto je to i odradio. 

 

Videcemo, mozda naredni klub nesto objavi ili se jave insajderi 🙂 

 

Kako god, zavrsila se jedna era u KKP, ne bi me cudilo sada da odu i Ledej i Naneli. Totalni remont. Skroz novi tim.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Da, uobicajena praksa u Srbiji, ali pre za domace igrace. Tesko da se njemu dugovalo ili drugim strancima (Kaboklo?) kako ne bi rizikovali neki raskid ugovora. Kaminski je recimo odustao od poslednje plate i otisao je pre nego sto je to i odradio. 

 

Videcemo, mozda naredni klub nesto objavi ili se jave insajderi 🙂 

 

Kako god, zavrsila se jedna era u KKP, ne bi me cudilo sada da odu i Ledej i Naneli. Totalni remont. Skroz novi tim.

 

Koliko se secam - Panter ima i srpsko drzavljanstvo odavno.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

The past three years with Partizan have been a challenging yet incredible ride, and through both the amazing and the tough times, I am grateful for what has been one of the best experiences of my life.

To the people, and especially the kids/young hoopers, I hope I have inspired and motivated you to be the best version of yourselves and to always believe in yourself.

To my teammates over the last three years, I love you all. We shared great memories and built strong relationships that will last forever.

To my coaching staff, you have been nothing but the best from day one. Since I arrived in Belgrade, you have helped me in every way possible.

To Grobari - the best fans in the world, thank you for your amazing support. You stood tall with us during both the ups and downs, no matter what.

To the physios, thank you for always being there for the team and for everyone who needed help. I appreciate everything you gave every day.

To the club of Partizan, thank you for making this my home for three years. You will always be in my heart. 🖤

To Coach Obradović, you made me your captain after my first year at Partizan. You trusted and believed in me. I am extremely grateful for our relationship and for you!

PARTIZAN THANK YOU!! 🏴‍☠️
Cap 7 🫡🏾

 

Dobar lik Kevin, ne tako lako zamenljiv. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dobar vam je Punter, ali se čovek zasitio i verovatno mu je dosadila ova atmosfera "više od košarke" u Srbiji. 

 

On je po prirodi miran momak koji odrađuje pošteno ugovor, mislim da mu nije previše prijala ova "emocija" košarke na ovim prostorima.

 

Sa vaše strane takođe dobro jer ćete taj novac moći dosta bolje da iskoristite.

 

Sve u svemu uvek je lepo videti da neki stranac doživi određenu povezanost sa klubom i navijačima.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Šta mislite, da li će se sada kada više ne igra u KKP pozdraviti sa igračima zvezde pre početka utakmice?

 

Pretpostavljam da neće, što je rekao još pre godinu i po dana na temu zašto se ne pozdravlja pred početak utakmice: https://www.eurohoops.net/en/euroleague/1450900/kevin-punter-talks-pregame-habits-euroleague/

 

Quote

“After I’m done shooting around, or after I’m done with my pregame warm-up and things like that, you can’t touch the inside of my hand,” answered Punter, “Inside of my hand on both hands. You can’t touch that.”

 

A može i priča o licimurnom treneru koji priča lepo a igrače pujda i ostalo.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Mislis da ce to biti dobro za atmosferu, za svlacionicu? 

Sumnjam da bi Zeljko hteo opet s njim da radi... 

 

ma nema sansi da se vrati… nego eto cisto ds budemo u toku… kako ie rekao, nije bio zadovoljan minutima u Partizanu…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Charles De Ketelaere said:
Quote

“After I’m done shooting around, or after I’m done with my pregame warm-up and things like that, you can’t touch the inside of my hand,” answered Punter, “Inside of my hand on both hands. You can’t touch that.”

 

A može i priča o licimurnom treneru koji priča lepo a igrače pujda i ostalo.

 

Bolje da nista nije objasnjavao nego sto je to rekao. 

 

Jer svakako postoje i drugi nacini da se neko pozdravi. 

 

Usain-bolt-fist-bump-happy-fan-reaction.

 

 

Ali dobro, razumem da potezanje pesnice ne zamislja bas ovako... 😄 

 

 

OK, sam cu da izadjem, ne moraju @Stiletto i @Kronostime da opet reaguju... 😄  

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Samo da pozdravim Vanjin dolazak, našeg najmlađeg kapitena. Nadam se da će ovaj boravak u Partizanu biti još uspešniji i trofejniji. Mislim da bi bio još bolji igrač da je imao malo mirniji početak u Partizanu, kontinuitet u radu sa jednim trenerom i bez pritiska pozicije novog Bogdanovića. 

 

I Panteru hvala na svemu. Sve smo mogli mi.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...