Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Ovaj se stvarno bezveze razmahao ovim kartonima. Čovek igrao na loptu malo čvršče. Ok, faul, ali žuti karton mislim da ne.

 

Slovaci za sad odlični. Trebao je ono dati Haraslin. Inače igra odlično prvenstvo. Konstantno se nalazi i kreira dobre situacije.

Link to comment
Share on other sites

Ali ova Engleska,  na šta oni liče od početka...kao ono petovareno magare koje vuče tonu na sebi samo povremeno 'bekne...

Naj precenjenija reprezentacija koja godinama puca na najviši nivo i uvek ispuše...

 

Link to comment
Share on other sites

Nema Southgate onu stvar da rascisti malo ekipu. Jednostavno nema balansa sa ovima naprijed.

 

Saka, Foden, Bellingham guse jedan drugog, Trippier je najgori igrac ubjedljivo.

 

Shaw unutra umesto ovoj sto non stop pridikuje i da udju Palmer i Gordon umesto Bellinghama i Foden/Saka, da se rasiri napad.

 

 

Bravooooooo, gazi breee

Link to comment
Share on other sites

Da je pao, ovo bi bio 2 zuti za stopera Engleske i penal ali respect

Just now, Issey said:

Jbm mu miša, kad Slovačka može ovako da igra, što nismo mogli i mi... 

Zato sto su ovo reprezentativci Slovacke koji daju maksimum a mi imamo splavarose iz Arabije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Da je pao, ovo bi bio 2 zuti za stopera Engleske i penal ali respect

 

Zato sto su ovo reprezentativci Slovacke koji daju maksimum a mi imamo splavarose iz Arabije.

 

Baš respect!

 

Što reče malopre komentator, pogledajte kako trči Juraj Kučka u 38. godini. Stvarno čovek sa centralnog veznog trči puni sprint na levu stranu, kako bi njegov saigrač mogao da se reši lopte.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...