Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Ja sam Belingema uhvatio i danas se mislio da prebacim na Mbapea ali sam zakasnio da uradim izmene. Ostadoše mi na klupi Fofana i Faes (Belgija), za sada sam izgubio  2 poena, ali ok nije strašno osim ako Mbape ne uvali 2 ili više golova.

 

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Prevevise poleteli Austrijanci?
A sta treba, da igraju bunker na svojoj polovini? Kakav luzerski mentalitet!
Dosli su momci da igraju fudbal i da se takmice.
Super ekipa!

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Problem je što je Mitar zadužio repku i igra na minuli rad. On bi sam trebao da kaže Stojkoviću da ga ostavi na klupi kada igramo sa jednim špicom jer je to dosta zajebano za selektora da uradi. Pride je bio ok u kvalifikacijama tako da je zaslužio da ide tamo.

Link to comment
Share on other sites

Ma ako nisu sposobni da se podrede timu, onda nisu ni tim, a to znači da treba što pre da se vrate svojim kućama i klubovima pa tamo nek' odredjuju svojim selektorima šta treba i kako treba, ako mogu tamo tako, naravno.

 

Piksi jeste izgubljen lik skroz, ali one izjave od sinoć i ponašanje su pekmezijada najgore vrste.

Edited by Ledd
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovaj meč baš dobar. Francuska je u par navrata odigrala vrhunsku tranziciju preko Tea Ernandeza. Dembelea ne možeš da zaustaviš u solo akcijama, samo možeš faul da napraviš. Rabio isto odličan u oba pravca. Francuzima samo fali nešto bolji Grizman u ulozi pakera. Ostalo funkcioniše baš dobro. 

 

Austrija igra dobro u defanzivi. Dobra su im udvajanja i pomaganja u odbrani. Prave i dobre faulove. Ali da se ne lažemo mizerne su njima šanse protiv Francuske. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam čemu čuđenje, Francuzi već 2 ciklusa igraju ovako. Svima prepuste posed pa malo presing čekalica i najbolja kontra na svetu, u top 5 svih vremena. Imaju 3 postave atletskih frikova i 2 cele generacije da igraju na kontre, bukvalno ništa da ne menjaju. 

Edited by Molina23
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Molina23 said:

Ne znam čemu čuđenje, Francuzi već 2 ciklusa igraju ovako. Svima prepuste posed pa malo presing čekalica i najbolja kontra na svetu, u top 5 svih vremena. Imaju 3 postave atletskih frikova i 2 cele generacije da igraju na kontre, bukvalno ništa da ne menjaju. 

Samo što može da im se obije o glavu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

Kakav zajeb, imas lepo Harveca za kapitena al ti nije dosta, pa stavih Kejna, posle Lukaku-a i prdnes u cabar.

 

I koji si sad na tabeli ovako inace?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...