Jump to content

Euroleague transfer market 2024/25


Recommended Posts

6 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Uopste ne govorim o igraci, govorim o debilu koji je doveo tog igraca pa valjda je zbao da mu takav ne odgovara a ne da ga otpusta 20 dana posle jer nekompatibilan

 

naravno, ogradjujem se ako nije povreda

Информација о стању Луке Саманића 

 

Наш играч Лука Саманић отишао је у своју земљу у петак, 6. септембра, уз дозволу нашег клуба, из личних разлога.

 

Процес помно прате наши званичници огранка, а потребне информације у вези са ситуацијом нашег играча биће дате у наредним данима.

 

Evo ti saopstenje Fenera od juče  očigledno je to neki dublji problem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Izmena Hayes Davisu je Pierre, a i Colson može na 4, kao i Melli u visokim postavama. Sasvim dobra rotacija tu.

 

Pa ne znam ko je u EL klasa na 1 ako nije Baldwin. Jeste da on pre svega gleda svoj šut ali igra na PG, plus imaju još dosta igrača koji mogu da kreiraju i za sebe i za druge (Hall, Žagars, Gudurić, pa i Wilbekin). 

 

Na 5 jesu tanki s obzirom na budžet, to se slažem ali Birch po meni bolje leže na taj roster nego Šamanić.

Baldwin je ubica, ali primarno je bek koji ima osecaj za asist, ali meni Nibo i on deluju kao igraci koji ce imati tanje sezone u odnosu na proslu, plus njegov ego uz Sarasa moze biti problem...

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Tex_Willer said:
4 hours ago, Chaos Is Me said:

Baldwin je ubica, ali primarno je bek koji ima osecaj za asist, ali meni Nibo i on deluju kao igraci koji ce imati tanje sezone u odnosu na proslu, plus njegov ego uz Sarasa moze biti problem...

 

Boldvin podjednako dobar i kao 1 i kao 2 i dolazi do svojih brojki sa obe pozicije, prosto zato sto ima dosta lopte u rukama u oba slucaja. U Bajernu i Baskoniji je igrao 1 a u Makabiju je vise igrao na 2, sto je logicno jer su imali i Lorenca.

Link to comment
Share on other sites

Znaci ek igraci su svi prakticko u rangu oko 400k(bas bagatela za el), Francisko totalno nerealna i mala suma ali opet on je dosao da tu pokida i zabode jak ugovor kroz godine, Birutis nerealno mala cena za igraca koji je pokazao da ce biti dobar i koji potencijalno ide na 10p 5sk sezonu u el...

Link to comment
Share on other sites

Meni je nerealno da su Smajliju dali duplo više para nego 1. Sirvydisu koji je top litvanski talenat i pokidao je u evrokupu prošle sezone, 2. ovim zaslužnim litvanskim građanima poput Ulanovasa, 3. Franciscu koji je ipak bio znatno značajniji igrač za Bajern nego Smajli za KKP.

 

Mora da je Trinki uveren da će da opravi Smajlija i napravi igrača i čoveka od njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...