Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ova odbrana (s kojom se vec drugo kolo zaredom pokusava) oslikava sav diletantizam u klubu.

 

Levo Seol koji je desni bek i levu nogu uopste ne koristi. Desno Stojic koji bukvalno nikakvih dodirnih tacaka sa tom pozicijom nema. Zacementirani sns agent Spaja, isforsirani repstativac-kapiten, objektivno bivsi fudbaler i najgori stoper u klubu. I za kraj, Lekovic kao novi projekat za forsiranje i susta suprotnost modernom stoperu. Uz to je najmanje par godina daleko od nivoa rutine na kom je trenutno Djiga (kojeg su ocito resili da puste na prvu ponudu).

 

Tesko da bi tu i dva Kantea pokrila nedostatak kvaliteta, neuigranost i brojne rupe, a ovako bez zadnjeg veznog to stvarno tesko moze izaci na dobro protiv iole pismenih protivnika (kakav je Bode). Ok, sad ce eto malo zadnjeg veznog da glumi Elsnik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stojic je stigao u tri kola da igra, Štopera, zadnjeg veznog u Backoj Pakanci,  I danas desnog beka.

Alal vera.

Imamo novog univerzalca.

 

Lekovic novi projekat, vrlo brzo se odustalo od mimovica. Puma im posle dva kola pokazao da su stručnjaci pogrešili.

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Presing ne postoji, trckaranje kao na treningu.

Kretanje igrača prilikom napada velika NULA. Niko se bez lopte ne kreće. Ivanic stoji i gleda šta će Elsnik i Hvang da urade kada imaju loptu, umesto da se ponudi i da rešenje on stoji i gleda.

Dva , tri,  pasa nisu u stanju da urade. 

Odbrana klimava, a i ne čudi kada je mag sa klupe istmbao tim i izmesao pozicije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakvi slepci su ispali prema Djigi. Miloje je tu saučesnik. Umesto da forsiraš Stojica i Djigu kao stopere da se uigravaju, mi gledamo ovu dvojicu balvana. Da su lepo doveli jednog levog beka pristao bih i na minutažu Mimovica ako nekog već moraju da prodaju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovako kako se Stojic snalazi na desnom beku bih se otprilike snasao i ja. Neverovatno mi je da neko ko zivi od fudbala pomisli da to moze da funkcionise.

 

Pritom gubis solidnog stopera, pa ti u srcu odbrane igra tandem koji ne bi imao mesta u Zeleznicaru iz Panceva...

Link to comment
Share on other sites

Na pripremama je lepo funkcionisao tandem Djiga - Stojic , a onda se pojavi mag fudbala Milojević, koji razbije taj tandem koji je uigravao na pripremama,  da bi našao mesto za spajica . 

Naravno u svom tim bunilu, pusta Stojica da igra zadnjeg veznog, I beka,  sve samo ne stopera. 

 

Lekovic samo da je trenirao u Spaniji,  bio bi bolji. Ovo je kriminalno, u rangu igre mimovica

 

 

 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Ovi bukvalno kao da su sada dosli sa kupanja pa ono...smoreni, neda im se, zasto bas sad moraju igrati i to. Negledljivo, slabasni u duelu, komunikacija izmedju igraca jedna velika 0, kao da igra svako sam za sebe, ekipa bez identiteta. Znam da je pocetak, da neki igraju prvi put zajedno i da je prerano za bilo kakve presjeke ali trenutno, meni to izgleda ovako. Bice bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nama očito nije prioritet liga sampiona. Čuvamo fudbalere za prodaju, a ne želimo da kompletiramo sada tim nego verovatno cekamo ishod plejofa da znamo šta je finansijski dostupno. Kao posledica imamo neki improvizovan tim koji čuva snagu i proba da odradi posao do početka septembra. 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne pamtim gore poluvreme iskreno na marakani. Ovako mlako igrati, rastimovano, smoreno, bez ikakvog pritiska nisam gledao do sada.

 

Fascinantno mi je da dovedes Pumu kao prvu opciju na krilu, a kao zamenu Jovanovića....sve ok....uigravas ih na pripremama,  a onda ti igraju samo u prvom kolu, da bi prosledio obojicu na klupu i u Palanci i večeras, da bi njihovo mesto zauzeo Prucev koji nije bio ni ujednoj kombinaciji na pripremama, ni ti je igrao,  I to sve na 10 dana pred evropsku utakmicu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jako lose ovo izgleda i jasno govori da u jevropi nema sta da trazimo, niti ocekujemo, a da ce muke biti i u svakom domacem mecu.

Prosto se vidi da igramo bez sistema, da se stalno menja odbrana i vezni red, igraci kao da nisu prosli pripreme, sto deo ustvari i nije.

Dakle, stara boljka ponovo na delu, bravo nasi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se nekako srodim sa ovim zvezdinim timom pa to ti je. Ne znam da li zbog previše prosečnih stranaca ili Milojevog prelaznog roka i još boljih ideja u postavci igre.

 

Možda i prođemo Norvežani, ali daleko je ovo od nivoa potrebnog za Ligu šampiona.

 

Najjače su mi ove fore sa Dalsijom i Pumom, ali stvarno, šta Miloje posle jednog meča video da to nije to i sad terena neće videtii, a nije da igraju za kikiriki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...