Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Stojić se nije proslavio do sada, od njega sam više očekivao. Kod gola nešto okleva da izađe u blok sad isto kiks, golman spašava.

Dalsio se nešto ne ističe ali izgleda kao pismen fudbaler..

Lanetov mali mi se sviđa, nasledio je ćaletov karakter izgleda, šteta bi bila da ne dobija šansu..

Link to comment
Share on other sites

Da je srece i pameti pa de ne troše pare na krilo nego maksimalno isforsiraju malog Laneta i pare preusmijere na ozbiljnog beka i zadnjeg veznog ali jbg teška priča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:

Stojić se nije proslavio do sada, od njega sam više očekivao. Kod gola nešto okleva da izađe u blok sad isto kiks, golman spašava.

Dalsio se nešto ne ističe ali izgleda kao pismen fudbaler..

Lanetov mali mi se sviđa, nasledio je ćaletov karakter izgleda, šteta bi bila da ne dobija šansu..

Lanetov mali je jedini koji radi ili pokušava da radi nešto konkretno i jedini koji pravi razliku.

Baš me prijatno iznenadio klinac 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj ludi Šerif svaku jebenu loptu koju može izgubiti, on je i izgubi. Svaka koja se može odbiti od njega i otići, ona se odbije. K'o muva bez glave, nešto trči, ganja, kratki sprintovi bez smisla..Bas pretanko za prvog napadaca. 

Link to comment
Share on other sites

U obe plej of utakmice za Ligu šampiona desni bek će biti Mijailović, levi Rodić. 

 

Taj duo će tokom čitave jeseni igrati one najvažnije utakmice. 

 

Ovo će biti iznenađenje samo za nekog ko ne prati rad Vladana Milojevića.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

ReCap prvog poluvremena

 

- Mimovicu treba jos kaljenja na velikoj sceni, moze kao zamena nikako prva opcija

- Djiga pleni pojavom, jak, visok, bice odličan stoper

- Jovanović dobar ali mora da se kontroliše

- Nikako ne pustati Ndiayea, i ne dovoditi igrača da bude prvi špic već isključivo zamena njemu, drugacijih karakteristika

- Dalcio odlicno izgleda na terenu, brz rad nogu sa loptom, bice dobro pojacanje

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Nije do fudbalera ( mada ima i do njih ), vec do Milojevica. Ne zna puno o modernom ofanzivnom fudbalu, njegovi offanzivni setovi su nepostojeci za uslove modernog fudbala. Jesenas je dosao na formiran tim sa formiranom igrom i sablonima, ono sto smo mi igrali lani u julu je atomski fudbal u odnosu na ovo sada, kao da poredimo Ferari i Ficu. 

Tek ce da se vidi koliko je Milojevic limitiran trener, ima on svojih prednosti, verovatno vise pashe fudbalerima zato sto zna da saslusa i slicno, ali ovde govorimo o strucnom delu fudbala, a ovo je cirkus i papazjanija od fudbala. 

 

O bonus pravilima smo govorili, bonus pravilo postoji da bi Mimovici i slicni njemu imali minuta, da bi se na kraju prodali i secikese uzeli neki kesh, jer bonus pravilo NE MOZE da napravi od nekoga ko NE ZNA fudbala, nekoga KO ZNA fudbala. 

 

Malom Jovanovicu ne treba bonus pravilo da bi bio u 11. Ali mnogim drugima treba, tek ce da jos vise srozaju FKCZ sa tim pravilima, a dodatno su ga vec sjebali sa ovim prelaznim rokom. 

Terzic, prodavac magle kakvog fudbalski svet nije video. 

 

Naravno, sama utakmica i ne mora nista da znaci, fali pola tima, ali tesko ces sa nosiocima tipa Rodic i slicni da uradis nesto fudbalski. 

 

Bilo bi bolje da Zenit uneredi ovakav tim i ovakvu "igru" sa nekih 5 0, to bi bio najveci plus u dosadasnjem delu sezone tj predsezone, Terzic ocito zivi u nekim oblacima, cim je pomislio da sa dva bonusa i sa zamenama Dragovica i Bukarija budu Puma i Stojic, napravi bolji tim. 

 

Srecno mu bilo u tim nastojanjima, ali ovde je ispisano maltene do reci BRUKA ( u Evropi ). 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Srpska trenerska zabluda da desni bek ulazi u sredinu u vezni red je i l kod Miloja prisutna. Ostavi Mimovića na beka neka se bori i uči kako se igra, zadnji vezni nikad neće postati. Rodić i Katai nisu za ozbiljan fudbal. Najozbiljniji igrač u Zvezdi je Điga, svaka čast momku ali če naravno pre njega igrati stojić i spajić

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Katai za raskid ugovora, gledam mu gestikulacije kad god su pogresili i Mimovic i mali Lane siri ruke, dernja se, kakva klosarcina.

Miloje se totalno pogubio ne znam sta planira ali ovaj fudbal bez krilnih igraca i dobrih trkaca nece moci ni u nasoj ligi sledece godine. Gura Mimovica u sredinu umesto da se barem ponavlja po boku ko da je Trent Aleksander Arnold, pa da je mali Lane na nivou Dembelea tesko bi sam mogo nesto da napravi.

Plus odluka pa makar i prijateljska bila da ti Salo Katai krece pre Luke Ilica je za psihijatriju.

Link to comment
Share on other sites

Glazer, Ilic, Seoul, Spajic, Micko, Olayinka - svi ce oni biti starteri verovatno u toku sezone, mozda i to novo krilo i spic, ako dodju. 

 

Ali sve sam nekako sklon uverenju da ce najveci znak pitanja biti Milojevic i da li ce moci on uopste da napravi neku jestivu pitu od svega ovoga. Sve sto znamo od njega je cvrstina i disciplina pozadi, to je skljakalo u prvom mandatu, verovatno sto je imao i domacu bazu Vujadina, Stojkovica i jos par njih, ali ovde sada ni te discipline niti crvstine nema, da je bar ima, to bi bilo kudikadamo bolje. 

 

Ovako, dosta znakova pitanja ce biti nakon ove utakmice. Ali to je manje vise i bilo ocekivano nakon "fantasticnog" prelaznog roka do sada. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

, jer bonus pravilo NE MOZE da napravi od nekoga ko NE ZNA fudbala, nekoga KO ZNA fudbala. 

 

Ovo ... Naručiti neki bilbord i postaviti ga bizonoma ispred zgrade FSS ...

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Jeste da je prijateljska utakmica i nagledali smo se igrača koji dobro igraju samo na pripremama,ali Dalsio može biti vrlo zahvalno pojačanje.

Lane junior odličan prvo poluvreme i odmah kao nagradu odlazak na tuširanje.Umesto da se pusti dete,nek odigra 60.minuta.

Edited by Polivalentni Stevica
Link to comment
Share on other sites

Dobre su ove novajlije - Jovanovic, Dalsio, Ilic, sad je samo pitanje koliko ce nam trebati vremena da ih pokvarimo kao Stamenica, Olanjinku i Krasoa nakon prosloletnjih priprema. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...