Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

4 hours ago, Amigo21 said:

Ne zelim da udjem u neku raspravu cak ne zelim i da kazem da ti nisi u pravu... Samo ako moze da mi nabrojis juce te pesme koje su se pevale a za tebe su bile uspavanke. Ako je za tebe momak(sada covek) koji je vodio navijanje prvo poluvreme covek koji iz interesa vodi navijanje onda o Severu nema pojma, al dobro tu je moja rec protiv tvoje. Za uspavanke ako mozes da mi ih nabrojis a da su se juce pevale...

 

A koja to nije uspavanka i koja to dize ekipu. Evo da si igrac da li bi u tebi probudilo to da budes bolji, al iskreno?

Izlaze igraci iz tunela sjever se ne cuje, ako si primjetio. Prije je to grmilo, useres se kad izlazis. Navijanje nikako ne prati stanje na terenu, kao da ne gledaju utakmicu. Kao nastrebano gradivo i dodju da se to izbifla. Previse su sebe stavili u prvi plan mora se priznati. Puno bolje se to prije radilo koliko mene sjecanje sluzi. Sve je nekako bez emocije postalo, sve dirigovano, pa tako i izgleda.

Jedino su gori na kosarkaskim utakmicama gdje takvo navijanje koje ne prati stanje na terenu apsolutno nema efekta.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, PERICA!!! said:

 

A koja to nije uspavanka i koja to dize ekipu. Evo da si igrac da li bi u tebi probudilo to da budes bolji, al iskreno?

Izlaze igraci iz tunela sjever se ne cuje, ako si primjetio. Prije je to grmilo, useres se kad izlazis. Navijanje nikako ne prati stanje na terenu, kao da ne gledaju utakmicu. Kao nastrebano gradivo i dodju da se to izbifla. Previse su sebe stavili u prvi plan mora se priznati. Puno bolje se to prije radilo koliko mene sjecanje sluzi. Sve je nekako bez emocije postalo, sve dirigovano, pa tako i izgleda.

Jedino su gori na kosarkaskim utakmicama gdje takvo navijanje koje ne prati stanje na terenu apsolutno nema efekta.

 

Nisi mi odgovorio na pitanje... Toliko o tome!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Godinu dana smo furali fudbal da svaki napad ide preko Hwanga (čisto da naponem, koji je SAVRŠENO povezivao polupane štopere i napadače/krila, plus diktirao tempo) pre toga dobrih pet godina sa pauzama svaki napad preko Kange, i sad kao iznenadjenje što smo izgledali kao razbijena banda više od trećine utakmice. 

 

Poraz je Terzićev potpis. Onda Milojevićev. Imao je onaj nadimak. Sinoć ga je opravdao u prvih pola sata. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne goji se prase uoči božića i ne sklapa ekipa za LŠ na deset dana pre početka lige. Prošle seuone urađeno je isto pa he čak i Hvangu a posle i Djigi trebalo vremena da uđu u formu, upoznaju ekipu, krenu da sarađuju. Ove sezone još gore, dovide igrače na dva nwseca, ne dovode zbog potrebe ekipe već za svoje % i to se u LŠ kažbjava.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Perkos2 said:

Ne goji se prase uoči božića i ne sklapa ekipa za LŠ na deset dana pre početka lige. Prošle seuone urađeno je isto pa he čak i Hvangu a posle i Djigi trebalo vremena da uđu u formu, upoznaju ekipu, krenu da sarađuju. Ove sezone još gore, dovide igrače na dva nwseca, ne dovode zbog potrebe ekipe već za svoje % i to se u LŠ kažbjava.

Najjače što im ne pada na pamet da ukombinuju, da dovedu igrača za % na poziciji koja je deficitarna pa da nas možda usere da imamo i dobrog igrača pride.

Da uđeš u sezonu sa 3 beka dok trener forsira formaciju sa 4 nazad, a da je pritom jedan od ta tri 33-godišnji, hroničko povređen Rodić, to je za otkaz celom sektoru. To je nešto što se ne dešava 12-godišnjem detetu na FM. Znam jer mi se nije desilo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Perkos2 said:

Ne goji se prase uoči božića i ne sklapa ekipa za LŠ na deset dana pre početka lige. Prošle seuone urađeno je isto pa he čak i Hvangu a posle i Djigi trebalo vremena da uđu u formu, upoznaju ekipu, krenu da sarađuju. Ove sezone još gore, dovide igrače na dva nwseca, ne dovode zbog potrebe ekipe već za svoje % i to se u LŠ kažbjava.

Na vreme mozes da dovedes igrace poput Stojica, Dalsija i Pume. Bolje i kasno kvalitet nego prosek na vreme. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je neverovatno da je Milojevic umesto da Olanjinku vrati na beka ili promeni formaciju ili uradi bilo sta, odlucio da Elsnika koji nam je u prvih 25 minuta bio najbolji igrac stavi na levog beka jer je levonog, kao da je to pa jedina karakteristika koju bek mora da ima. I na sve to, od svih igraca ubaci Dalsija. 

 

Slovenac posteno odradio posao, ali smo bukvalno ostali bez igraca na sredini.

 

Seol je uzasan igrac, bek koji je spor. Da li je moguce da je njega neko skautirao sest meseci ili koliko vec i da nije provalio da ce ga svaki iole brzi krilni igrac unistiti. Na sve to je i sav nekako metiljav, kao i Krunic. Meni je neverovatno kakav smo mi prvi gol juce primili, ono bas dugo nisam video. Seol koji ovog pusta da se namesti i centrira i Krunic koji ima svo vreme ovog sveta da ispuca loptu, ali to ne radi. Drugi gol je Glazerov, ali je i Kokcu bukvalno cekao da ovaj stane na desnu nogu i da gadja njegov ugao.

 

Dalsio igrac za Cukaricki. Ima on neku fudbalsku osnovu, ali nijedan kvalitet za ovaj nivo fudbala. Olanjinka standardno los, uprkos tome sto proda maglu navijacima zbog nekog dobrog presinga. On je prosto los fudbaler, i on bi mogao da prodje kao neki bek ili zadnji vezni sa tim zahvalnim pristupom, ali da ti na krilu imas igraca koji nema tehniku je pucanje u nogu.

 

Usli smo generalno plasljivo u utakmicu i odjednom bum 0:2. Posle kad smo krenuli da igramo, videlo se da mozemo, ali dzabe. To je taj mentalitet prosto, i ja ne znam kada ce to da se promeni, jer je bukvalno evo vec deceniju tako. Svaki put protiv nominalno jaceg protivnika ulazimo utrtareni u utakmicu, primamo glupe golove, a onda jurimo i ne stignemo.

 

Ne pomaze ni Milojevic koji prvi ima takav mentalitet i pocinje toliko da mi ide na qrac sa kafansko-prepotentnim stavom, a ne ume dve recenice da sastavi. Sad se i on valjda osilio, verovatno ga pale Terza i ekipa, ali bi mogao da prestane to da radi jer kad krene da pametuje, filozofira i bahati se, deluje kao da su ga sa severa poslali da se spusti na konferenciju. Nek batali taj stav, jer uspeva iritantniji od Stankovica da bude koji je isto voleo da se dziberise tako. 

 

Sto se omladinaca tice, Milijas veze sa zivotom nema. Njega ne zanima uopste da bude trener i to manje vise svi znaju, pa i ti isti igraci koje trenira, tako da tesko moze da se ocekuje da ce oni suvise ozbiljno da ga shvataju. Isto kao i protiv Sitija, covek bukvalno igra bez sredine terena. Dakle kada se napada, svi su gore, kada se brani, svi su dole. Ne moze da se iznese lopta, veznjaci nicemu ne sluze. Ne pomaze ni to sto su prvotimci bili najgori i sto sve vise deluje da je kontraproduktivno da oni uopste i igraju. Imaju oni individualni kvalitet, ali pitanje je ko tu od njih potezom moze da resi mec, a ovako trpi igra maltene 90 minuta jer se oni ne poznaju, i cesto to dozive kao da igraju za sebe. Juce su svi prvotimci bili ekstremno sebicni, kao da su hteli da odigraju dobro i da za sledece kolo LS budu s prvim timom.

 

Sremcevic nije imao lak posao, ali on decko ne ume ni da zagradi loptu, ni da protrci, ni da skoci. Jovanovica su ubili time sto su ga sklonili posle dobrih priprema, ali je on decko jucerasnju utakmicu doziveo kao svoju, i bas ga nije zanimalo sta ko drugi radi na terenu. Sljivic stagnira vec godinu dana i ne znam sto ga nisu poslali na pozajmicu, da bar nesto proba da se tu izvuce. Maksimovic jeste bio najbolji, ima brutalnu nogu, mozda i najbolju u Srbiji, ali jebe ga motorika. Nit je brz, nit je jak, nit ima kondiciju, niti ima pluca. Tj poslednja dva su i najveci problem za tu poziciju gde on ima buducnost u seniorima. 

 

Milijas legenda juce stavlja Maksimovica i Sljivica na krila, a u sredinu Jovanovica. Odlicna taktika da dva staticna igraca stavis na bok, a prodornog u sredinu. Btw, Sljivic mi deluje dosta sporije nego pre, kao da je malo preterao sa teretanom, dosta je manje okretan, trom je nekako, a bas je bio prepoznatljiv po tome sto je sve igrao u trku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Milojevica stvarno cenim zbog svega sto je uradio, ali i meni je poceo da ide na zivce sa stavom koji ima na konferencijama. Novinari se plase vise i da ga pitaju bilo sta, jer daje sve neke cinicne odgovore.

 

O tvrdoglavosti da i ne pricam, najbolje ce se oslikati na sastavu koji ce izvesti u ponedeljak, gde i pored ocajnih utakmica ocekujem opet Olajinku i opet hrkljus od utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Glupost je da se omladinski tim skupi s koca i konopca nekoliko dana pred utakmicu. Da je ne znam kakav trener, to ne može da se uklopi. Pogotovo što rezultat i nije u tolikoj meri važan. Neka igraju oni koje Milijaš ili ko već inače trenira i to je to. 

Zato i imamo situaciju da prvotimci te utakmice igraju preko one stvari i više za sebe.

Među mladima mi je i Šljivić i dalje ponajbolji bez obzira što možda nije pokazao puni potencijal kao prvotimac. Kad god dobije loptu, uglavnom gleda da krene s njom napred, da li pasom, da li nekom fintom. Podseća me malo na fudbalere iz osamdesetih, i to u pozitivnom smislu, kad se više cenio majtsorluk i talenat nego fizikalije.

Mali Mesi i Draškoć isto dobri, takođe i Lane s tom da se kod njega baš vido da je neka luda glava.

Voleo bih da jednog dana oni i Mimović, eventalno Knežević budu okosnica Zvezde.

 

 

Edited by pentatonik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milojević treba da se zadrži maksimum do kraja sezone .Najbolje bi bilo da se razidjemo na zimu ako napravimo veliku prednost . Sad sto se nije uspelo sa Baharom to nije razlog da se ne pokuša ponovo sa strancem .Valjda može da se nadje neki strani trener ,kako pola ekipa u evro takmičenjima ima stranca za trenera samo mi ne možemo naći .

To je sve pod uslovim da želimo da napredujemo .Ako želimo da ostanemo na ovom nivou onda je dobar  i Milojević .

 

Čovek prosto nije za ovaj nivo ,ovo je preskupa igračka za njega . Osvojicemo mi neki bod ali nas trener sigurno neće napredovati nažalost .Domace kvalitetne trenere nemamo …

 

 

Link to comment
Share on other sites

Je l' realno da je Fejnord razmišljao o Milošu Milojeviću? Ne znam ima li uopšte smisla razmišljati o njemu u budućnosti? Nekako mi njegova priča liči na Alimpijevićevu u košarci.

Preslab za kik-boks, prejak za rokenrol.

Link to comment
Share on other sites

Ako bi se dovodio stranac zamolio bih samo bez eksperimenata sa Wannabe Klopovima i Gvardiolama iz liga slabijih od nase. Bolje i trener koji je u silaznoj putanji, a da je radio u jakim ligama, nego neki osvajac 150 nebitnih trofeja.

Link to comment
Share on other sites

Tu se samo treba dobro razmisliti kakvog trenera želimo ,nekog germana ,Skandinavca ili latino trenera. Jeste da nije priča sada o tome ali treba ozbiljno razmišljati o novim treneru.Milojevic je došao da ugasi požar,svaka čast ,osvojio titulu ali on ne treba da bude nikakvo dugorocno rešenje .

Link to comment
Share on other sites

Nije samo ovde krivica Milojevića. Ima tu daleko više krivice marina, terzica,mrkele. Pogledajte nasta liči prelazni rok. Na pripremama mu doveli jedne igrace koje je uigravao, a onda mu prodaju Stojica, Pumu, otpisu Olajinku, pa se naprasno dogovore sa njim da ostane

.....dovedu Duartea,Krunica, Silasa, Seola nespremnog radonjica, prodaju najboljeg igrača Hvanga pred start LŠ, I šta sve još...ko bi ovo sve uigrao....

Sportski sektor ne radi posao kako treba. Gomila krilnih igraca,  bez bekova, bez zadnjeg veznog. Pitao bi ih ko im je zamena na ofanzivnom delu kada ne bude igrao Ivanic??? Naravno da nemaju....

 

Ne može za sve biti trener kriv. Naravno ima do njega , ali ovi su debelo krivi za ovaj horor. 32 licencirana igrača i tebi fale igrači.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, No name said:

Nije samo ovde krivica Milojevića. Ima tu daleko više krivice marina, terzica,mrkele. Pogledajte nasta liči prelazni rok. Na pripremama mu doveli jedne igrace koje je uigravao, a onda mu prodaju Stojica, Pumu, otpisu Olajinku, pa se naprasno dogovore sa njim da ostane

.....dovedu Duartea,Krunica, Silasa, Seola nespremnog radonjica, prodaju najboljeg igrača Hvanga pred start LŠ, I šta sve još...ko bi ovo sve uigrao....

Sportski sektor ne radi posao kako treba. Gomila krilnih igraca,  bez bekova, bez zadnjeg veznog. Pitao bi ih ko im je zamena na ofanzivnom delu kada ne bude igrao Ivanic??? Naravno da nemaju....

 

Ne može za sve biti trener kriv. Naravno ima do njega , ali ovi su debelo krivi za ovaj horor. 32 licencirana igrača i tebi fale igrači.

Pa evo pitanje za tebe zasto je trener recimo za LS licencirao Lucica pa istog poslao na pozajmicu u IMT a recimo Degeneka nije ni licencirao koji moze da pokrije donekle i bekovsku poziciju. Krivi su svi od Terze do Milojevica. Sa Hvangom ste bas postali dosadni jel vi kapirate da nije mogao da se zadrzi??? Sta je po vama bilo resenje da ga ne pustimo i da drzimo nezadovoljnog igraca na tribinama... Idelano resenje nema sta...

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Small Owl said:

Je l' realno da je Fejnord razmišljao o Milošu Milojeviću? Ne znam ima li uopšte smisla razmišljati o njemu u budućnosti? Nekako mi njegova priča liči na Alimpijevićevu u košarci.

 

Nema Milos mentalitet za Srbiju

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Amigo21 said:

Pa evo pitanje za tebe zasto je trener recimo za LS licencirao Lucica pa istog poslao na pozajmicu u IMT a recimo Degeneka nije ni licencirao koji moze da pokrije donekle i bekovsku poziciju. Krivi su svi od Terze do Milojevica. Sa Hvangom ste bas postali dosadni jel vi kapirate da nije mogao da se zadrzi??? Sta je po vama bilo resenje da ga ne pustimo i da drzimo nezadovoljnog igraca na tribinama... Idelano resenje nema sta...

Koji lučić druže, kakva LŠ, momak povređen od februara ,normalno da ce biti prosleđen da igra koliko toliko. . Uostalom postoji pravilo da moraš imati određen broj igrača poniklih u svojoj školi,  kada licenciras za LS.

Degenek je takodje dugo povredjen , I covek nije BEK, nego stoper....kao povredjen pitanje je da li moze adekvatno da odgovori naporu LŠ...i to što ste navikli da neko krpi, to može samo kod nas. Ovim pokušavaš da opereš terzica za nedovodjenje bekova  i prodaju nedeljkovica, Azarova,Nikolica.. u fazonu pa evo imas degeneka...

Niko nije naporan  sa  hvangom, nego se govori kako je jedan tim uigravan, a sasvim drugi trenutni igra, pa se navode primeri. Niko nije mađioničar da jednim trikom sve to sklopi i ukomponuje .

 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, No name said:

I covek nije BEK, nego stoper....

Igrao je beka na svetskom i u americi ako me secanje dobro sluzi

2 hours ago, Markoss said:

Seol je uzasan igrac

Seol je jedini uz Ivanica, Elsnika, Serifa i Milsona koji je zasluzio prelaznu ocenu juce

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, CuaTheTime said:

Igrao je beka na svetskom i u americi ako me secanje dobro sluzi

Seol je jedini uz Ivanica, Elsnika, Serifa i Milsona koji je zasluzio prelaznu ocenu juce

Igrao jeste, kao što je gobeljic igrao i stopera, I zadnjeg veznog, i beka....Covek je štoper. To mu je pozicija. Nama treba BEK, a ne univerzalac. Sada bi nam značio i ovaj momak što je bio na pripremama pa vraćen u OFK. Značio bi nam i Azarov. Ali stručnjaci su procenili da je dovoljno imati 2 beka bez zamene ( rodica ne racunam) i sada se terza češlja.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...