Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Zašto konstantno slušamo hvalospeve o našim talentima kojima niko nema petlju da da šansu, a onda kad se odmere sa vršnjacima iz Evrope bude čist ćorak..? Pitam, iako unapred znam da će odgovor biti: struka...

Mene koji ne pratim te mlađe pomno, nikako da ubede da su kadri za nešto više kad nađem priliku da ih pogledam, najčešće u evropskim takmičenjima....

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Čočo said:

Je l' Moreira sin vašeg Moreire? 

 

Nije, sin Almami Moreire je Diego Moreira, mislim da je u Čelsiju ali pozajmljen negde. Inače ima i Belgijsko državljanstvo.

 

edit: Da, na pozajmici u Strazburu, prošle bio u Lionu.

Edited by Charles De Ketelaere
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milijas u životu nije pretrčao ovoliko koliko su pretrcali ovi mladi igraci Benfike. Samo bi voleo da vidim program po kojem radi Milijaš sa ovim mladim igracima. U svim segmentima su losiji, od kontrole lopte, kretanja, brzine, tehničke obučenosti. 

Jedino ovaj momak Maksimovic može da parira ne samo zbog gola, nego generalno,  svi ostali su nivo ispod. Terziceva kombinacija i Neškova iz Lucana plaćena 2.miliona, ni ovde ne može da se vidi, a verovatno je očekivao da večeras bude starter u seniorima pa se možda uvredio što igra sa vršnjacima.

 

Struka nam je najveći problem. Pogledajte samo trenere u zvezdi i partizanu....ej milijas i jbn lola smiljanić, o čemu mi da pricamo. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za Neđića sam čuo da bi mogao da bude dobar, za sad to deluje prilično dobro u Grafičaru i sa stanovišta rezultata, pa i sa napretkom igrača za prvi tim. Jedino što te igrače što stignu do prvog tima prodamo kroz 6 meseci da bi se pokrila rashodna strana.

Link to comment
Share on other sites

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Glazer - Mimović, Điga, Spajić, Seol - Elšnik, Krunić - Silas, Ivanić, Olajinka - Duarte

 

BENFIKA (4-3-3): Trubin - Ba, Otamendi, Silva, Fernandez - Luiš, Kokdžu, Rolhejzer - Di Marija, Pavlidis, Akturkoglu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Мџе said:

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Glazer - Mimović, Điga, Spajić, Seol - Elšnik, Krunić - Silas, Ivanić, Olajinka - Duarte

 

BENFIKA (4-3-3): Trubin - Ba, Otamendi, Silva, Fernandez - Luiš, Kokdžu, Rolhejzer - Di Marija, Pavlidis, Akturkoglu

Kareras je lijevi bek. Ko je Luiš? Igra Florentino.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Мџе said:

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Glazer - Mimović, Điga, Spajić, Seol - Elšnik, Krunić - Silas, Ivanić, Olajinka - Duarte

 

BENFIKA (4-3-3): Trubin - Ba, Otamendi, Silva, Fernandez - Luiš, Kokdžu, Rolhejzer - Di Marija, Pavlidis, Akturkoglu

Ne znam kako ali 3 boda ce biti za nas vcrs.

 

Ajmooo momci, samo hrabro

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dzakala said:

Ladno nece biti pun stadion

Popunice se sigurno, gužve su velike ispred . Samo navijači nikako da shvate da treba doći ranije i uci na stadion, a ne čekati poslednji minut da se udje. Pojedinci kao da ne shvataju da su gužve nenormalne, da su kontrole rigorozne i da se sporije ulazi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...