Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Tako je. Ne znam jbt gde sam pročitao da je Žardim. Preskočite deo oko njega što sam napisao. 😀

Bruno forsira 3-4-3, videćemo onda da li će on menjati. 

 

Inaće sve golove su primili preko njihove leve strane usled problema sa buildup-om. 

spacer.png

 

spacer.png

 

Edited by Мџе
Link to comment
Share on other sites

Vidi se nivo Silasa odmah, nije potrebno X utakmica. Kretanje, kontrola lopte, ubojitost kada ima loptu...trčanje dva nivoa iznad naše lige. 

Inače ovo veceras je nivo iznad što smo do sad igrali. Kretanje svih igrača, brzina predaje lopte, dobar presing...mi smo do sad znali da budemo kilavi, da davimo loptu, sad je sve to brže.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, No name said:

Vidi se nivo Silasa odmah, nije potrebno X utakmica. Kretanje, kontrola lopte, ubojitost kada ima loptu...trčanje dva nivoa iznad naše lige. 

Inače ovo veceras je nivo iznad što smo do sad igrali. Kretanje svih igrača, brzina predaje lopte, dobar presing...mi smo do sad znali da budemo kilavi, da davimo loptu, sad je sve to brže.

I plus sto mi deluje da ne igraju na max obrtaja.

 

Kakav bek postaje Mima 🤯

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nekoliko utisaka iz prvo poluvremena:

- Ivanić se jako dobre kretao, bio na obe strane i par puta odradio dobar presing

- Tek svaki drugi Elšnikov prekid je opasan. Ozbiljan downgrade u odnosu na Hvanga za sada

- Olajinka bolje sarađuje sa Mimovićem nego sa Seolom. I gol je došao kada je Silas prešao levo. Bolje bi bilo kada bi se izrotirali

- Drkušić poprilično siguran u odbrani. Điga vajb

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Điga ne igra jer je igrao za reprezentaciju obe utakmice po 90 minuta. Dato mu da odmara malo. 

Igrao je i Drkušić za Sloveniju obe po 90 minuta ali nije do sada dobijao priliku pa mu je data. Zato su on i Leković starteri. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Valensija said:

Konacno imamo oba beka. 

 

Odlični su, ne znam doduše kako će se defanzivno pokazati na nivou Lige šampiona jer ovde i nema ko to da testira, al' ofanzivno imaju ozbiljan doprinos i baš umeju da igraju, prezadovoljan sam obojicom.

  • Like 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Điga ne igra jer je igrao za reprezentaciju obe utakmice po 90 minuta. Dato mu da odmara malo. 

Igrao je i Drkušić za Sloveniju obe po 90 minuta ali nije do sada dobijao priliku pa mu je data. Zato su on i Leković starteri. 

Igrao je u Milanovcu pre reprezentativne pauze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...