Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

32 minutes ago, Taki said:

A kako nam je dobro bilo prije ove uprave..

to hoćeš nešto da kažeš u odbranu lopova zvezdana terzića?

reci slobodno šta se ustručavaš, ovo je slobodan forum nikom nije zabranjeno da napiše svoje mišljenje 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perkos2 said:

to hoćeš nešto da kažeš u odbranu lopova zvezdana terzića?

reci slobodno šta se ustručavaš, ovo je slobodan forum nikom nije zabranjeno da napiše svoje mišljenje 

Svi znamo da je lopov ali takodje znamo kako nam je ranije bilo.

Sto se tiče finansija ako su tačne ove informacije oko cijena igrača,za koliko dovedemo za koliko prodamo mi smo tu kod 80% igrača u plusu.Bilo je promašaja ali mi njih nekako prodamo čak za više nego što smo ih doveli.

Oni sebi sigurno uzimaju, muljaju,ali i ulažu,dovode igrače,pokušavaju napraviti neki iskorak.

Zamjerka može biti prodaja mladih igrača tako reći na prvu ponudu,ali gledajući mentalitet tih naših klinaca rizik je i odbiti milione,u zadnje vrijeme većina propadne kada ode u inostranstvo..

Partizan za vrijeme Djurića,čini mi se 6 zitula za redom,mislim dva učešća u ligi šampiona,izbacivanje i prodavanje mladih igrača za poprilične iznose..A pojačanja im i dalje bili igrači bez ugovora za 0 eura.E to je za zapitati se..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo je lošijih i nesposobnijih uprava od ove,ali ovolikih secikesa kao što su Terzić i društvo, teško ...

Opet,neće Zvezda propasti, suviše je značajna političkoj eliti i dobrim ljudima iz Službe da bi je tek tako pustili niz vodu...

Na tribinama nepresušan rezervoar bitangi za prljave poslove,a i klub dušu dao da se preko njega opere novac ...

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mare80 said:

Bilo je lošijih i nesposobnijih uprava od ove,ali ovolikih secikesa kao što su Terzić i društvo, teško ...

Opet,neće Zvezda propasti, suviše je značajna političkoj eliti i dobrim ljudima iz Službe da bi je tek tako pustili niz vodu...

Na tribinama nepresušan rezervoar bitangi za prljave poslove,a i klub dušu dao da se preko njega opere novac ...

 

ako je iko bio miljenik službe to je OFK-a pa opet na kraju ispadoš milije pare nego klub, Zvezda ovako kako posluje srlja u ambis i kad se udari u zid biće vrlo jako razbijanje

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sto vise novca u klubu to vise prostora za kombinacije. Sta je za danasnji FK pola miliona evra? Sitnica. Imamo 10 nepotrebnih igraca u prvom timu koji nisu jeftini. Glupo je reci da Terzic nema zasluge sto je klub danas u mnogo boljoj poziciji nego pre deset godina, ali je cinjenica da sve ovo nije proizvod planskog i sistemskog rada, nego splet odredjenih okolnosti koji su 2017. godine donele dobar rezultat u Evropi na osnovu kojih smo sve kasnije izgradili. Naravno, sve to uz adekvatnu podrsku sa vrha koja je podrazumevala u najmanju ruku 50-50 tretman sa Partizanom (verovatno i malo vise na nasu stranu). Videli bi koliko je Terzic uspesan i opasan da je imao naspram sebe onaj Partizan iz 2010. godine. 

 

Ono sto je neverovatan bezobrazluk je da se dug krije nakon tolikih prihoda. A to sigurno nije bez razloga. Ranije se znao dug u dinar svake godine i konstansno se pricalo o istom, dok u poslednjih par godina nista zvanicno nemamo i to je na neki nacin postala zabranjena tema. Cak se od uprave moglo cuti "ne pitajte nas vise za dug, ne zelimo o tome da pricamo". Ranije su imali stav da ih ne zanimaju dugovi koje su ostavili prethodnici, bar oni koji ne smetaju u svakodnevnom funkcionisanju kluba, a ne znam da li se nesto promenilo u medjuvremenu. Koliko je samo takav nacin razmisljanja i vodjenja kluba los. Nikome nije u interesu da nakon svoje "vladavine" ostavi nesto sto ima zdrave temelje i sto je stabilno, nego je cilj samo da se sto vise love obrne ovih godina, da se potrosi sve do poslednjeg dinara, a sta ce biti kasnije nije bitno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Perkos2 said:

ako je iko bio miljenik službe to je OFK-a pa opet na kraju ispadoš milije pare nego klub, Zvezda ovako kako posluje srlja u ambis i kad se udari u zid biće vrlo jako razbijanje

Jedino ako dođe neka vlast koja će reći, e sad dosta nema više para. ali to je vrlo malo verovatno da će se desiti. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, СтелаРоса said:

Sto vise novca u klubu to vise prostora za kombinacije. Sta je za danasnji FK pola miliona evra? Sitnica. Imamo 10 nepotrebnih igraca u prvom timu koji nisu jeftini. Glupo je reci da Terzic nema zasluge sto je klub danas u mnogo boljoj poziciji nego pre deset godina, ali je cinjenica da sve ovo nije proizvod planskog i sistemskog rada, nego splet odredjenih okolnosti koji su 2017. godine donele dobar rezultat u Evropi na osnovu kojih smo sve kasnije izgradili. Naravno, sve to uz adekvatnu podrsku sa vrha koja je podrazumevala u najmanju ruku 50-50 tretman sa Partizanom (verovatno i malo vise na nasu stranu). Videli bi koliko je Terzic uspesan i opasan da je imao naspram sebe onaj Partizan iz 2010. godine. 

 

Ono sto je neverovatan bezobrazluk je da se dug krije nakon tolikih prihoda. A to sigurno nije bez razloga. Ranije se znao dug u dinar svake godine i konstansno se pricalo o istom, dok u poslednjih par godina nista zvanicno nemamo i to je na neki nacin postala zabranjena tema. Cak se od uprave moglo cuti "ne pitajte nas vise za dug, ne zelimo o tome da pricamo". Ranije su imali stav da ih ne zanimaju dugovi koje su ostavili prethodnici, bar oni koji ne smetaju u svakodnevnom funkcionisanju kluba, a ne znam da li se nesto promenilo u medjuvremenu. Koliko je samo takav nacin razmisljanja i vodjenja kluba los. Nikome nije u interesu da nakon svoje "vladavine" ostavi nesto sto ima zdrave temelje i sto je stabilno, nego je cilj samo da se sto vise love obrne ovih godina, da se potrosi sve do poslednjeg dinara, a sta ce biti kasnije nije bitno.

Imaš APR izveštaj svake godine. Za 2023: 

Finansijske obaveze kluba: 70 miliona evra 

 

Finansijska sredstva u vlasništvu Crvene zvezde: 7,5 miliona evra 


Razlika između finansijskih sredstava i obaveza: 62,5 miliona evra 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CuaTheTime said:

Ljudi idete iz krajnosti u krajnost i pricate stvari koje ce jedino mogu biti kad se uvede privatizacija (U SRBIJI)

kad se pre svega malo sprovede zakon, ni po sadašnjem zakonu se ne dozvoljava krađa ali kad imaš podršku odozgo sve je moguće 

Link to comment
Share on other sites

On 9/7/2024 at 9:58 AM, Taratarn said:

Navodno Borusija Dortmund nudi oko 10m za Andriju Maksimovića, ali mi kao odbijamo pregovore za sad i planiramo ga kao bonusa za veću minutažu u superligi.

Da li je istina ili nije, ne znam, ali ne bi me čudilo da ga prodamo bez bilo kakve minutaze kod nas, umesto da odigra za nas 2-3 sezone, pa nek ide sa 20-21 dalje. 
 

https://www.maxbetsport.rs/crvena-zvezda-borusija-dortmund-andrija-maksimovic-545272/

 

Bude li Maksa iliti Mesi prodat bez prave sanse u Zvezdi (pri tom mislim na barem jednu punu sezonu u klubu gde ce odigrati vise od 50% ukupnih minuta), tacno ce mi doci da Terzica zaspem jajima... trulim... i sve one oko njega. 

 

Sad kad procitam sta sam napisao, 1 sezona i 50% minuta je uzasno malo. Eto na sta su nas srozali da ovako nesto malo prizeljkujemo, a ni to malo ne dobijamo... Erakovic, Mijatovic, Nedeljkovic, pa i Lekovic... 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sokmeniki said:

Realno ni paketi ni pojedinacne ulaznice nisi skupi uopste, po meni ove cijene su sasvim dostupne.

Kad se racunaju cene po Evropi krajnje su pristupacne. Ako je pojedinacna karta 60 evra za zapad, a univerazalna cena karte  na nivou Lige sampiona za navijace gostujuce ekipe isto toliko onda se dolazi do zakljuka. Ipak ovo je Srbija, Zvezda je narodni klub, klub sirokih narodnih masa i ne moze svako da priusti paket, mnogi ce otici na jedan mec do dva i to je to. Ko je u Bg-u njemu je puno lakse. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, suptil said:

Kad se racunaju cene po Evropi krajnje su pristupacne. Ako je pojedinacna karta 60 evra za zapad, a univerazalna cena karte  na nivou Lige sampiona za navijace gostujuce ekipe isto toliko onda se dolazi do zakljuka. Ipak ovo je Srbija, Zvezda je narodni klub, klub sirokih narodnih masa i ne moze svako da priusti paket, mnogi ce otici na jedan mec do dva i to je to. Ko je u Bg-u njemu je puno lakse. 

Ja kazem da su cijene takve da je sve osim punog stadiona na sve 4 utakmice sramota, sad ko kako kupi to je njegova stvar, ali bruka bi bila kad stadion ne bi bio pun na svakuj utakmici, uzimajuci u obzir i tim i takmicenje i protivnike a i cijenu karata.

Link to comment
Share on other sites

Jesam ja propustio ili nigde nije objavljeno na koliko je potpisao Krunić? Da li je pozajmica bez prava otkupa? Pozajmica sa pravom otkupa? Otkup ugovora? Da li je raskinuo sa fenerom ugovor pa došao kao slobodan igrač?

 

Evo i na zvaničnom predstavljanju ni reči oko toga...

Edited by The_Big_S
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, The_Big_S said:

Jesam ja propustio ili nigde nije objavljeno na koliko je potpisao Krunić? Da li je pozajmica bez prava otkupa? Pozajmica sa pravom otkupa? Otkup ugovora? Da li je raskinuo sa fenerom ugovor pa došao kao slobodan igrač?

 

Evo i na zvaničnom predstavljanju ni reči oko toga...

Screenshot2024-09-12152523.png.2b1f700d77cea199f3b6e95c4112e473.png

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dragan Mićić said:

Subjektivan osecaj je da u svim klubovima Superlige imamo po petoricu nasih na pozajmici. Osim u FKP naravno

Subjektivan osećaj, da bi pola ovih naših pozajmljenih igrača tamo moglo da igra prvu postavu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...