Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, atmsfr lnČ said:

Очај стварно доведен играч од 10 милиона из Бундеслиге и играч који је пре 2 године играо у првој постави Милана. Никад горе, срамно, крађа 

Brate to je zavrseno sve do 22h. Mesano meso. Mogli su bolje krilo od Radoinjica, ovaj iz Strutgarta je odlican.  Govorim o zadnaj dva sata prelaznog roka. Jebeni Serif Endiaje ej bre!!! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Ali koje slavlje navijaca Fenera sto su se otarasili Krunica...

 

Posprdno ga zovu bosanski Inijesta, pisu kako je najgori igrac u istoriji kluba, da ima dve leve noge, nije imao jedan jedini fudbalski potez u njihovom dresu, kako im je zao Zvezde i njenih navijaca, bolju vest nisu culi godinama, slavice ovaj dan kao drugi rodjendan, treba promeniti brave na stadionu da se nekad ne bi vratio itd...

 

Izgleda da je bas uzasan bio tamo...

 

Ako ima gorih fudbalskih navijaca od navijaca iz Srbije, onda su to navijaci iz Turske. 

 

Jednako velika ocekivanja, a rezultati podjednako slabi (sad nemaju nikoga u LS), a oni cak i vise ulazu. Tako da... ne bih ja to mnogo uzimao za relevantno. 

  • Like 8
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Ali koje slavlje navijaca Fenera sto su se otarasili Krunica...

 

Posprdno ga zovu bosanski Inijesta, pisu kako je najgori igrac u istoriji kluba, da ima dve leve noge, nije imao jedan jedini fudbalski potez u njihovom dresu, kako im je zao Zvezde i njenih navijaca, bolju vest nisu culi godinama, slavice ovaj dan kao drugi rodjendan, treba promeniti brave na stadionu da se nekad ne bi vratio itd...

 

Izgleda da je bas uzasan bio tamo...

Neće Rade biti takav u Zvedzi sigurno a da može da nešto veliko uradi na evropskim utakmicama me očekujem. Borba jedno 60 minuta dok bude snage, ali sad je naš i puna podrška.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fradler said:

Ali koje slavlje navijaca Fenera sto su se otarasili Krunica...

 

Posprdno ga zovu bosanski Inijesta, pisu kako je najgori igrac u istoriji kluba, da ima dve leve noge, nije imao jedan jedini fudbalski potez u njihovom dresu, kako im je zao Zvezde i njenih navijaca, bolju vest nisu culi godinama, slavice ovaj dan kao drugi rodjendan, treba promeniti brave na stadionu da se nekad ne bi vratio itd...

 

Izgleda da je bas uzasan bio tamo...

 

šta nam rade

Link to comment
Share on other sites

Svesni ste da će da krenu da pljuju i teraju Osimena ako na prvom meču ne postigne het trik? Nemojte mi njih i njihovo smatranje o fudbalu i igračima. Ako dešavanja na i van terena u nekoj ligi pratim, onda su to turska i nemačka. Batalite ih.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Turcima je prosle sezone jebeni Dani Ceballos postao neprijatelj broj 1 jer nije dodao malom Ardi u nekoj sansi za gol do te mjere da su mu prijetili na drustvenim mrezama da bi im samo malo kasnije postao heroj jer je asistirao Ardi za prvi gol u Realovom dresu. Najsizofrenija fudbalska navijacka baza na svijetu bukvalno. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja prvi volim da širim defetizam kad ima razloga ali ovo je bio odličan finiš prelaznog roka. Silas je bomba. Krunić sigurno nije zaboravio da igra fudbal za godinu dana a nije ni star da se kaže da je propao. Radonjić će kod nas biti više disciplinovan i motivisan nego inače. Ima kvalitet i uklapa se u Milojevićev sistem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fradler said:

Ali koje slavlje navijaca Fenera sto su se otarasili Krunica...

 

Posprdno ga zovu bosanski Inijesta, pisu kako je najgori igrac u istoriji kluba, da ima dve leve noge, nije imao jedan jedini fudbalski potez u njihovom dresu, kako im je zao Zvezde i njenih navijaca, bolju vest nisu culi godinama, slavice ovaj dan kao drugi rodjendan, treba promeniti brave na stadionu da se nekad ne bi vratio itd...

 

Izgleda da je bas uzasan bio tamo...

to napisao neki turski tsva

 

xD

  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Ne bi bilo fer prema Duarteu da je došao Jović i ako ga volim kao rođenog. Bruno je zaslužio 11 u LŠ dok ima snage. Šerif kao džoker u ovoj ulozi gde može mlatara po umornijim štoperima pa šta Bog da. A tu je sad i Silas koji može se pomeri u vrh napada. 

 

Luka da se konačno pribere i nađe kakvu formu i onaj svoj flow. I da nam se vrati u Dragović stilu jer to njegov talenat i rejting zaslužuju. A ne kao Radonjić da ga svi zajebavaju kao kakvu propalicu koja nema gde pa eto mora kod svojih. 

Edited by Molina23
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

34 igrača, 4 imaju dvojnu u Grafičaru pa imaju minute i treba da se ozvaniči odlazak Pume, Lučić i Degenek povređeni, to je realno 27.

Pretpostavljam barem 1 od dvojca Leković/Đurić i Knežević bi mogli na pozajmicu. Pogotovo navijam za Kneževića jer mislim da može da bude dobar igrač za prvi tim. Šljivić i mali Lane će igraju za U19 Liga šampiona tim i vrv neke utakmice za omladince.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Molina23 said:

Luka da se konačno pribere i nađe kakvu formu i onaj svoj flow. I da nam se vrati u Dragović stilu jer to njegov talenat i rejting zaslužuju. A ne kao Radonjić da ga svi zajebavaju kao kakvu propalicu koja nema gde pa eto mora kod svojih. 


On prvo treba postati profesionalac pa onda sve ostalo. Kad je presao u Real tad je on izgleda u svojoj glavi zavrsio svoje i svojim neprofesionalizmom ispizdio sve u klubu. Od one sezone u Eintrachtu fakticki nije bas nista odigrao. Povratak u Zvezdu bi mu mozda bio najbolja opcija mada ja bih licno na vasem mjestu od njega bjezao oo djavo od krsta bez obzira sto voli klub i sto je vase dijete ako je cilj da se ostvari neki rezultat u Europi. 

Link to comment
Share on other sites

Ali da smo u mogućnosti da angažujemo pticu trkačicu poput Silasa kao zvučno ime me je oduševilo. I to direktno iz Bundeslige. Triling za kraj prelaznog roka. Terza i Čova se smeju jer obožavaju da nas udare sentimentom na povratnike. Uživajmo na kraju. Zadovoljština je prisutna.

 

 

Edited by božija noga
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ja prvi volim da širim defetizam kad ima razloga ali ovo je bio odličan finiš prelaznog roka. Silas je bomba. Krunić sigurno nije zaboravio da igra fudbal za godinu dana a nije ni star da se kaže da je propao. Radonjić će kod nas biti više disciplinovan i motivisan nego inače. Ima kvalitet i uklapa se u Milojevićev sistem. 

 

Ja mislim da to nije moguce.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, suptil said:

Verovatno ce sutra izaci neka vest gde je zspelo sa Serifom. Ako neko zna koje su opcije bile, koji su se klubovi cekali konkretno. 

Kijevi Verona, Anzi iz Mahackale i Dnipro. 

Kakve njegove ponude upakovao bi ga Terza da je neko dao milion. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...