Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Htedoh da napisem da je nebulozno da igra wb-a Silas ali videh sad da je produktivniji u Stutgartu bio kao RM (sto kapiram da zaveli umesto rwb) nego kao RW 38 utakmica 16 golova i 8 asistencija. Decko je visok 189cm a medju najbrzim igracima u Bundesligi, neverovatne fizicke predispozicije.

Polako s euforijom, što ga Štutgart pušta kad je tako.. Mi bismo da dobijemo Štutgart a njihov otpadak nam najveće pojačanje.

Mislim, sviđa se i meni kao igrač ali daj da ga vidimo.. Bio je i Milson, čudo, najbolji igrač Izraelske lige i ostalo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

   nikad mi nece biti jasan nas mentalitet, kad god dolazi neki domaci igrac to je los potez iz ovog ili onog razloga, dolazi zato sto nema gde itd, ali zato kad dolazi stranac onda je to obicno extra potez...konkretno ovaj Silas, nisam ga mnogo pratio tako da ne mogu mnogo da kazem o njemu ali to je transfer na jednu sezonu kao i ostali stranci koji dodju a vrede, da ga "prevarimo" da odigra LS i evetualno kvalifikacije i ode on dalje...

 

   konkretno za napredak kluba je kljucno da liga napreduje prvo da se resi infrastruktura ( to ide polako ) i da ostali klubovi pojacaju budzet i pocnu da dovode kvalitetnije igrace...ovako bicemo protocni bojler za neke odlicne igrace koji ne mogu mnogo da donesu za taj kratak period sto ce biti ovde...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stanko1997 said:

Пума Мексико 2,5 милиона евра

Jel zvanicno?

Just now, atmsfr lnČ said:

Серифа и Пуму би сад дао у пакету за 5м да се растеритимо мало, Канга би исто могао 0 и 30% од наредне продаје у ОФК 🙂

Rasprodaja Final sale

Link to comment
Share on other sites

Danas veoma dinamično na našoj Mari, valjda je Terza obezbedio dobre servere i internet, da nas ne izda tehnika u minut do 00:00h.

 

Nisam pristalica dovođenja igrača pa njihove prodaje posle 2 meseca, ali ako su već dosli Radonjić i Silas, Puma je definitivno višak i bolje da ode i za njega i za nas.
Silas mi se mnogo dopada, biće sjajno pojačanje, neverovatno fizicke predispozicije, po meni sto se tiče brzine i fizike Bukari na steroidima, uz to mi deluje pametniji igrač sa boljim decision making-om.
 

Arnautović je klasa, tu nema šta i ako prodamo Šerifa, Marko će biti ozbiljno pojačanje.
 

Sve u svemu zanimljiv dan na stadionu Rajko Mitić.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...