Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Procitah neki komentar na mozzartu u delu vesti koji se odnosi na Zvezdina pojacanja, da Krunic iako ga je otpisao Murinjo nigde nece ici na pozajmicu jer Fener ne planira da plaa 50 posto njegove plate vec da zeli da ga prodaju. Verovatno u Arabiju.

Link to comment
Share on other sites

Krenuo danas da pisem, ali jbg obaveze

Ukratko o slučaju Silas:

  Silas se nije najbolje uklapao u taktičke zamisli Hoenesa,  došlo je do malih nesuglasica i krajem maja mu je saopsteno da ako zeli moze da potrazi novi klub + je Silas javno bio nezadovoljan otvorenim rasismom dela navijaca i pojedinaca u upravi.

 U dogovoru sa menadžerom odlučio je da ostane i bori se za mesto u timu, jer stvarno voli grad, klub utd i prilično je bio dobar u pripremnom periodu.

  Pred pocetak prvenstva, dolazimo ponovo do dela da se ne uklapa u takticke zamisli trenera i dobio dozvolu da ode, ostao je u klubu , ali zbog novonastale situacije Anderleht je izrazio zelju da ga dovede, on da ide jer mu devojka i dete ( ili deca zabiravio vec) zive u "Anderlehtu" (sto kaze moja cera 🤣🤣) ,zbog toga i nije bio na klupi u subotu.  

 Btw, navijači ga izuzetno vole i cene ( osim onog dela o kome sam pisao) I izuzetno su razočarani u postupke trenera i uprave.Cak sta vise pitaju se zbog cega Milot igra pre njega 😁

  Sa druge strane, trener i uprava nemaju ništa protiv da ode, da se popuni poluprazna kasa ( po najviše zbog renoviranja stadiona ) jer na njegovoj poziciji imaju nekog Toure-a.

 E sada dolazimo do Zvezde :classic_biggrin: moja pretpostavka je da je Marin to sve od nekog saznao, čuo,  nacuo ili sta već i bila je ponuda Zvezde. Danas su imali taj famozni sastanak, sta je dogovoreno nisam nigde na mreži procitao, ali se danas oko 14h pojavio twitt nekog francuskog novinara da je on doneo odluku da ostane u Stuttgartu. 

 Jos ide info da oni, navijači, ne vide motiv i razlog da on dolazi u Cz,  i pored toga što nije standardan u Stuttgartu.

  Lično mislim da od tog posla nema nista.

  Eto, ukratko :classic_laugh:

 

2 hours ago, Manoly said:

Al kako filuju kvazi-novinari, imena na traci, a ciganija egzaltirana.

I treba tako, dok je ovaca bice i belih dzempera.

 

2 hours ago, Nini3112 said:

Kakva prica,nudimo 10 milki za Silosa...

Ko li veruje u te price,to se pise kad se vec zna da nece doci pa kao eto hteli smo da platimo ali nisu hteli

 

 Da, bila je ponuda, o iznosu ne znam, na više mesta sam pročitao, što na X, što na par blogova i foruma posvecenih Stuttgartu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

 

Kažu Krunić i Radonjić..


Što se tiče Krunića kvalitet uopšte nije sporan, dugo godina igra na visokom nivou, bio jedno vreme standardan u Milanu, dugo igrao Seria-u A, ima dokazan kvalitet i veliko iskustvo, što će nam sigurno mnogo značiti ukoliko dođe.
Zavisi samo koji tip igrača ljudi žele, jer on nije tip kao Hvang niti pokriva toliki prostor na terenu.

 

Ono što sam gledao u Milanu, ima jako dobru kontrolu lopte, decision making, precizan i tačan pas, playmaking i dobru loptu u prostor. Takođe ima i dobre duge lopte kojima ume perfektno da promeni težište igre. Dobro se ubacuje i iz drugog plana, umeo je dati i gol glavom. Šut mu je varljiva kategorija, ali ume lepo da zapreti.
Sve u svemu nije isti tip igrača kao Hvang, ali nema sumnje da će ako zaista dođe biti odlično pojačanje za nas jer ima ozbiljan kvalitet.

 

Za Radonjića znamo svi šta donosi, svakako njegov glavni kvalitet je brzina i to je ono što nam fali, time dobijamo mogućnost za bržu tranziciju i kontru. Ne sumnjam u njegovu motivaciju u Zvezdi. S druge strane naravno ima i on svojih mana, pre sveg decision making kao i npr. Bukari itd., ali značiće nam ta njegova brzina. Opet Radonjić je primarno levo krilo gde već imamo Milsona i Olajinku, no može odigrati i desno naravno, a vrlo moguće i da će biti kombinacija Radonjić levo, Olajinka desno. Malo me smara što se odlucio za nas tek kad smo ušli u LŠ, ali šta je tu je.

 

Videćemo sutra ko će na kraju zaista doći i da li će još neko otići.

Edited by Taratarn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Amigo21 said:

Hvanga da nadoknadimo ne mozemo jbg, ali Puma vs Radonjic voleo bih da mi neko kaze u kom segmentu igre je Puma bolji od Radonjica? Inace ne kontam i dalje sto se kuka sto nismo zadrzali Hvanga jel toliko tesko da se ukapira da on nije hteo da ostane? Imate i njegovo oprostajno pismo pa ga procitajte. Nudili smo mu nenormalnu platu za ove prostore i nije hteo da ostane...

Vidi, volim Pumu kao čir na dupetu, ali on za razliku od Radonjića igra, i u punom je takmičarskom pogonu. To što se mi Radonje sećamo iz nekog lepog vremena i prajma jedna stvar, ali realnost je da je on bliži tipa Milunoviću ili ne znam kome ko ne igra već dugo, nego ovom groznom Pumi. Dosta govori to što nije mogao da se izbori sa nekim mediokritetima u Španiji i Italiji.

Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2024 at 2:17 PM, Fat Zadd said:

Serif :Hail:  Juče sam u 6oj nemackoj ligi gledao minimum 3X boljeg napadača od njega... osim snage ne poseduje ama baš niti jedan fudbalski kvalitet.  Jedna od većih prevara i "pljacki" u istoriji Cz.

  Tribina sa navijačima Radničkog je MORALA biti ispraznjena posle onih petardi. 

 

   U kojoj "normalnoj" ligi si video ovoliko prigovora , psovanje i j#banje svega i svačega sudiji??!! Igraci Radničkog su zaslužili i koji karton više odavno.

  Bio je jedan diskutabilan faul u Zvezdinih 16... sudija je imao par ne rezonskih odluka i dosudjenjih (kontra)faulova.

 

 

 Koja "navijacka" grupa je bolja u Srbiji. Svi su na isti kalup.  Tribina je morala biti ispraznjena i pre poluvremena. 

 

 

 Da je više ekipa sa ovakvim pristupom, igrom, trcanjem i zalaganjem u našoj ligi, ona bi bila mnogoooo zanimljivija.  Osim naravno ovog konstantnog prigovaranja i negodovanja na svaki faul.

 Ali većina ekipa je takva, ima tu i do trenera i nediscipline, kao i do sudija jer ne sakcionisu odmah prvi prigovor.

 

Nisi nikada gledao ni jedan veciti derbi?

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Krunića, on ne dolazi iz Milana, nego iz Fenera. I onaj iz Milana ništa specijalno nije bio, igrač rotacije, bez nekog posebnog poteza, baš mediokritet. Ovaj iz Fenera, gde nije uspeo, može biti samo lošiji od onog iz Milana.. Ali eto veliki klubovi, ime, i što je najvažnije velika plata.. A đe velika plata, velika je mogućnost, ugradnje, mahinacije, provizije itd. Što bi rekao Terza "ipak se okreće". Tako da dolazi sto posto.

Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2024 at 2:41 PM, Amigo21 said:

Korektna? Bili smo ravnopravni dok je bilo 11 na 11 crveni karton ne bih komentarisao, znaci opet kuka na sudije ne cestita Zvezdi. Pritom zadrigli ljakse ni rec ne kaze o gadjanju naviajca topovskim udarom ka Drkusicu koji je iz igre izasao zbig toga. Samo jos da se zahvalio navijacima i da izjava stvarno bude skroz "korektna" 

Ni jedan zvezdin zadrigli ljakse nikada nije kometarisao ponasanje zvezdinih navijaca. Moze li licemernije?

On 9/1/2024 at 3:23 PM, Big Ticket said:

Предиван начин да се добије једна дивља екипа предвођена умишљеном незналицом.  Апсолутно никакав план сем деструкције игре нијесу имали. Лик је испао од једног Морнара.

 

Притом је публика умислила да је посебно битна па је одлучила петарде на терен и по ложи да баца. Да се ово десило у Пазару, 3 меча без публике би играли. Баш ми је драго што су овако изгубили.

 

Ни први ни последњи меч послије потрошње да фаворит одигра испод нивоа. Не треба претјеране закључке доносити, али да нам треба још један везни, крило и бек, треба.

 

 

 

isti lik otreso glavatog koji je tada imao 100 pota veci budzet i skupli tim. Da zamenis rostere bilo bi 3 razlike.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Stanko1997 said:

Stiglo 6.000.000 za Šerifa. Ako ode, onda me ne bi iznenadilo da dođu Meite, Radonjić, ali i Silas, koji, koliko sam razumeo može i špica da igra.

Cega?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milko Miller said:

Nije to ništa specifično za Zvezdu, to manje više svaki klub tako radi. Logika je da ako das jednom igraču nenormalnu platu, da će onda i ostatak tima traziti pojačan ugovor. Ako ispunis te želje, imaš preskup tim (tako ćeš imati i problem da se rešiš kasnije tih igrača), a ako ne ispunis imaš nezadovoljan tim sto isto nije dobar ishod. 

Ne razumem baš ovo oko logike. Daš igraču koji je u klubu veću platu i nastane problem. Moguće !  Ali kako onda ako dođe novi igrač i daš mu i veću platu nego ovom prvom da to nije problem. Pogotovo što nije izborio učešće u LŠ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Не разумем баш ово око логике. Даш играчу који је у клубу већу плату и настане проблем. Могуће ! Али како онда ако дође нови играч и даш му и већу плату него овом првом да то није проблем. Поготово што није изборио учешће у ЛШ

Taj sto dodje sa vecom platom dodje na pozajmicu gde pola placa klub, te je ostalim igracima to razumljivo :lol_2:

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mister-no said:

Što se tiče Krunića, on ne dolazi iz Milana, nego iz Fenera. I onaj iz Milana ništa specijalno nije bio, igrač rotacije, bez nekog posebnog poteza, baš mediokritet. Ovaj iz Fenera, gde nije uspeo, može biti samo lošiji od onog iz Milana.. Ali eto veliki klubovi, ime, i što je najvažnije velika plata.. A đe velika plata, velika je mogućnost, ugradnje, mahinacije, provizije itd. Što bi rekao Terza "ipak se okreće". Tako da dolazi sto posto.

Da hocemo biti srece da dovodimo svake sezone takve igrace koji nisu nista spec

14 minutes ago, tsva said:

isti lik otreso glavatog koji je tada imao 100 pota veci budzet i skupli tim. Da zamenis rostere bilo bi 3 razlike.

I to ce mu biti najveci uspeh u karijeri

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Mile1 said:

Ljudi covek je bio redovan starter u Milanu, prica se o njemu kao da nastupa za donji srem

A i kad je igrao u Donjem Sremu epski smo se zajebali što ga nismo potpisali. Bilo je ozbiljnih ljudi koji su se kleli da ide lagano u lige 5 ako ga ne pokupimo. 

 

Fan fekt, u vezi smo imali redom Acu Tenka, Vukana, Milijaša sa 33, Cakija Stojanovića i el grande Bosančića. Rade im nije bio taj kvalitet. I tad je kriminalac počeo da puni magacin, jebo ga onaj što ga postavi i osudi nas do današnjeg dana. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Fat Zadd said:

Krenuo danas da pisem, ali jbg obaveze

Ukratko o slučaju Silas:

  Silas se nije najbolje uklapao u taktičke zamisli Hoenesa,  došlo je do malih nesuglasica i krajem maja mu je saopsteno da ako zeli moze da potrazi novi klub + je Silas javno bio nezadovoljan otvorenim rasismom dela navijaca i pojedinaca u upravi.

 U dogovoru sa menadžerom odlučio je da ostane i bori se za mesto u timu, jer stvarno voli grad, klub utd i prilično je bio dobar u pripremnom periodu.

  Pred pocetak prvenstva, dolazimo ponovo do dela da se ne uklapa u takticke zamisli trenera i dobio dozvolu da ode, ostao je u klubu , ali zbog novonastale situacije Anderleht je izrazio zelju da ga dovede, on da ide jer mu devojka i dete ( ili deca zabiravio vec) zive u "Anderlehtu" (sto kaze moja cera 🤣🤣) ,zbog toga i nije bio na klupi u subotu.  

 Btw, navijači ga izuzetno vole i cene ( osim onog dela o kome sam pisao) I izuzetno su razočarani u postupke trenera i uprave.Cak sta vise pitaju se zbog cega Milot igra pre njega 😁

  Sa druge strane, trener i uprava nemaju ništa protiv da ode, da se popuni poluprazna kasa ( po najviše zbog renoviranja stadiona ) jer na njegovoj poziciji imaju nekog Toure-a.

 E sada dolazimo do Zvezde :classic_biggrin: moja pretpostavka je da je Marin to sve od nekog saznao, čuo,  nacuo ili sta već i bila je ponuda Zvezde. Danas su imali taj famozni sastanak, sta je dogovoreno nisam nigde na mreži procitao, ali se danas oko 14h pojavio twitt nekog francuskog novinara da je on doneo odluku da ostane u Stuttgartu. 

 Jos ide info da oni, navijači, ne vide motiv i razlog da on dolazi u Cz,  i pored toga što nije standardan u Stuttgartu.

  Lično mislim da od tog posla nema nista.

  Eto, ukratko :classic_laugh:

 

 

 

 Da, bila je ponuda, o iznosu ne znam, na više mesta sam pročitao, što na X, što na par blogova i foruma posvecenih Stuttgartu. 

 

 

Silas je bio jedan igrac pre one teske povrede a sasvim drugi posle.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, tsva said:

 

Nisi nikada gledao ni jedan veciti derbi?

 

 "Derbi", ponasanje pojedinih aktera na terenu, nazovi navijaca, je sve ono sto nije potrebno srpskom fudbalu.

 Ja bi' prvi zalepio crveni Spajicu kada pocne da prigovara,  unosi se u facu i slicne gluposti.

 

7 minutes ago, tsva said:

 

 

Silas je bio jedan igrac pre one teske povrede a sasvim drugi posle.

 

Koje? Imao ih je dve :classic_biggrin:

 Znamo za sta sluze pripremne utakmice, ali na njima je bio sasvim dobar. Moze on jos da igram na tok nekom nivou kao ranije i verujem da bi u vecini bundesligasa bio starter. 

 

Al' dobro, on svakako nije realna opcija za nas.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Fat Zadd said:

 

 "Derbi", ponasanje pojedinih aktera na terenu, nazovi navijaca, je sve ono sto nije potrebno srpskom fudbalu.

 Ja bi' prvi zalepio crveni Spajicu kada pocne da prigovara,  unosi se u facu i slicne gluposti.

 

 

Koje? Imao ih je dve :classic_biggrin:

 Znamo za sta sluze pripremne utakmice, ali na njima je bio sasvim dobar. Moze on jos da igram na tok nekom nivou kao ranije i verujem da bi u vecini bundesligasa bio starter. 

 

Al' dobro, on svakako nije realna opcija za nas.

Znam da je imao dve. Povreda ligamenata naravno. Povreda ramena manje vise.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mister-no said:

Vidi, volim Pumu kao čir na dupetu, ali on za razliku od Radonjića igra, i u punom je takmičarskom pogonu. To što se mi Radonje sećamo iz nekog lepog vremena i prajma jedna stvar, ali realnost je da je on bliži tipa Milunoviću ili ne znam kome ko ne igra već dugo, nego ovom groznom Pumi. Dosta govori to što nije mogao da se izbori sa nekim mediokritetima u Španiji i Italiji.

Radonjic kada je prvi put dosao je bio macka u dzaku, klinja koji nema trunke discipline na ambisu karijere niko ga nije hteo pa ga je Lalatovic trgao u Cukarickom. Mi smo tada prepoznali trenutak da moze da upali i upalilo je. U tom trenutku Radonjic nije bio nikakvo pojacanje vec rizik za malo novca i isplatilo se. Porediti ga sada sa Milunovicem je bas preterivanje. Da se razumemo naravno da bih i ja pre doveo krilo iz Stutgarta ali ako ne moze on i mene neko da pita da li Puma ili Radonja meni je smeno i da poredim njih dvojicu. Sadasnji Radonjic da udje u 70 minutu protiv Bodoa i tako odmoran i svez nema teorije da bi sve lopte izgubio i da ne bi mogao bas nijednom nekog da pretrci, Puma je covek usao napravio 3,4 greske iz kojih su odmah sevale polukontre cak je i neke glupe faulove pravio u opasnim zonama...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tsva said:

Ni jedan zvezdin zadrigli ljakse nikada nije kometarisao ponasanje zvezdinih navijaca. Moze li licemernije?

 

Iskreno ne secam se kada su Delije gadjale nekog igraca topovskim udarima. Pa onda ne znam ni kako bi se neki nas trener poneo povodom toga. Poslednje cega se secam to je bio rafal prema Stojkovicu posle toga se ne secam da je neki igrac bio gadjen. Procitaj izjavu Vanje Drkusica posle meca pa ces videti da i tek kako ima gospode u Zvezdi. Fedja Dudic je pokazao protiv Mornara kakav je trener, eno taj Mornar zadnji u Crnogorskoj ligi...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amigo21 said:

Iskreno ne secam se kada su Delije gadjale nekog igraca topovskim udarima. Pa onda ne znam ni kako bi se neki nas trener poneo povodom toga. Poslednje cega se secam to je bio rafal prema Stojkovicu posle toga se ne secam da je neki igrac bio gadjen. Procitaj izjavu Vanje Drkusica posle meca pa ces videti da i tek kako ima gospode u Zvezdi. Fedja Dudic je pokazao protiv Mornara kakav je trener, eno taj Mornar zadnji u Crnogorskoj ligi...

 

 

Pokazao i Milojevic protiv Veleza koji je u Andori primio 5 komada. Ako ces da se hvatas za jedan dvomec

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, suptil said:

Taj sto dodje sa vecom platom dodje na pozajmicu gde pola placa klub, te je ostalim igracima to razumljivo :lol_2:

U stvari igrači brinu za klub da ne plaća 100%. Meni i dalje nelogično ali hvala na odgovoru

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...