Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Sigurno niko nije u klubu shvatio da nam je Hvang najbolji i najbitniji igrač. Bio u Oly godinu pa jedva nekako nagulio kod nas, pa kod nas godinu pa kod Holanđana. Možda ima nešto i do njega.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Hvang je sigurno najkompletniji fudbaler koji je zadnjih 10 godina bio u Zvezdi, da ima pameti u klubu trebali su ga zadržati i dati mu dobar ugovor i kapitensku traku. Ali kad se samo evri računaju tako to biva

Da, baš je Hvang prodat zbog zarade, a ne zbog njegove želje da ide.

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Hvang je sigurno najkompletniji fudbaler koji je zadnjih 10 godina bio u Zvezdi, da ima pameti u klubu trebali su ga zadržati i dati mu dobar ugovor i kapitensku traku. Ali kad se samo evri računaju tako to biva

Da je psz bio pametan pa ponudi jos koji dinar mbappeu da ostane, al glupi sheik pilicari,neka mu je otisao.

  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nije prvi put da se povlači takav naziv za Krunića,ali nije ni opravdanje..meni je smešno,drugima nije..izvinjavam se.

Nisam ja nikakav autoritet da me se uzima ozbiljno,ali @Don Dusko: nema tu kvaliteta za kakvog se izdaje..klubovi za koje je nastupao u njegovom slučaju nemaju težinu. Empoli je osrednji klub Serije A..ni za porediti sa Zvezdom. U Milanu nebitan igrač. Jeste zabeležio lep broj nastupa,ali ogromna većina sa klupe..bez značajnog uticaja na tim i igru. U dvomeču protiv Zvezde 2021 najgori igrač Milana.
Ni Murinju očito ne treba.

Nije on dunster..u poređenju sa osrednjim igračima Zvezde,on će delovati kao pojačanje. Ali očekivanja da će biti nekakav lider,igrač koji će sam podići plafone ekipe su isuviše optimistična. U mojim očima definicija fudbalskog mediokriteta.

 

8 minutes ago, Small Owl said:

Bas smo powerhouse kad nam je Rade katastrofa, nema sta.

Niste,ali je Rade klasa ispod Hwanga. Sa konja na magarca transfer

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Retko ko je tako brzo ušao u srca, ali ne instant loženjem kao što smo navikli. Nego skromnošću, maksimalnim profesionalizmom i čistim kvalitetom. Velika je privilegija bila gledati ga u našem dresu. Jedan je In-Bom Hvang! 

 

Zauvek naš Brus Li ❤️ 

 

 

  • Like 6
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Nije prvi put da se povlači takav naziv za Krunića,ali nije ni opravdanje..meni je smešno,drugima nije..izvinjavam se.

Nisam ja nikakav autoritet da me se uzima ozbiljno,ali @Don Dusko: nema tu kvaliteta za kakvog se izdaje..klubovi za koje je nastupao u njegovom slučaju nemaju težinu. Empoli je osrednji klub Serije A..ni za porediti sa Zvezdom. U Milanu nebitan igrač. Jeste zabeležio lep broj nastupa,ali ogromna većina sa klupe..bez značajnog uticaja na tim i igru. U dvomeču protiv Zvezde 2021 najgori igrač Milana.
Ni Murinju očito ne treba.

Nije on dunster..u poređenju sa osrednjim igračima Zvezde,on će delovati kao pojačanje. Ali očekivanja da će biti nekakav lider,igrač koji će sam podići plafone ekipe su isuviše optimistična. U mojim očima definicija fudbalskog mediokriteta.

 

Niste,ali je Rade klasa ispod Hwanga. Sa konja na magarca transfer

Što "nama", ja uvijek kontam da si i ti "naš", ili sam nešto permutovao?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvanga da nadoknadimo ne mozemo jbg, ali Puma vs Radonjic voleo bih da mi neko kaze u kom segmentu igre je Puma bolji od Radonjica? Inace ne kontam i dalje sto se kuka sto nismo zadrzali Hvanga jel toliko tesko da se ukapira da on nije hteo da ostane? Imate i njegovo oprostajno pismo pa ga procitajte. Nudili smo mu nenormalnu platu za ove prostore i nije hteo da ostane...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Još nešto više od 24h i sve ćemo znati 😁. Silas bi bio top pojačanje, mada mi od starta deluje nerealno, ali nekako se nadam da će da se dogoditi neki preokret nekako. Radonja umesto njega, sto neko reče “Not great not terrible”, ima brzinu koja nam je potrebna, ali neke druge stvari mogu biti upitne.

 

Meite VS Krunić, zavisi koji tip igrača više želimo i to je sve. Krunić je za naše uslove svakako odličan kvalitet. 
 

P.s. Hvang veliki gospodin! Volim kad imamo strance poput njega, Bena…

Edited by Taratarn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam u fazonu da dođe Petrušev, ovde šta god da se desi neće imati preveliki uticaj generalno na rezultate ove sezone. Jedino jakog beka da su doveli, možda bismo mogli da se više nadamo u LŠ.

Ako se već dovodi neko, treba da se gleda za godinu dana unapred i kvalifikacije. Ništa nam nije previše neophodan igrač na nekoj pozajmici kao Silas ili Krunić koji možda neće biti ovde u julu. Sa Drkušićem je malo drugačija situacija, jer igrač tu nam je bio hitno potreban. Da dođe 7. krilo i 7. vezni na osmici, zaista ne vidim svrhu.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno kvalitetan i informativan tekst na Mocartu, posebno mi se sviđa preciznost u boldovanom delu (mada je i ovo ostalo top):

 

Quote

Jutros je igrač bio otvoren za ideju o dolasku na Marakanu, popodne je imao sastanak posle kojeg se malo ohaldio. Ne utiču samo fudbalski razlozi na tako krupnu odluku već i porodični. Trenutno je situacija da su veće šanse da neće doći nego da hoće, ali priča je i dalje aktuelna. Ako bi se procentualno gledalo, možda bi se moglo reći da Zvezda večeras ima 35 odsto šansi da dovede Silasa. Jutros su one bilo veće… Što ne isključuje da bi sutra sve moglo da se okrene. A sutra je poslednji dan za takvo pojačanje. 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

meni nikako ta menadzerska ( rukovodstvo kluba ) politika ne ide u glavu. Ako imas igraca na plati 2 M. i on ti odlazi, ti nudus nekom klubu 10 M. ( karikiram ) da kupis drugog igraca. Pa zar nije bolje ponuditi onom sto ga vec imas u svojim redovima 4 M. da ostane ako zadovoljava kvalitete.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Abizolirni said:

meni nikako ta menadzerska ( rukovodstvo kluba ) politika ne ide u glavu. Ako imas igraca na plati 2 M. i on ti odlazi, ti nudus nekom klubu 10 M. ( karikiram ) da kupis drugog igraca. Pa zar nije bolje ponuditi onom sto ga vec imas u svojim redovima 4 M. da ostane ako zadovoljava kvalitete.

 

Kažu dobro obabešteni ne želi da ostane ni za duplu platu

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Abizolirni said:

meni nikako ta menadzerska ( rukovodstvo kluba ) politika ne ide u glavu. Ako imas igraca na plati 2 M. i on ti odlazi, ti nudus nekom klubu 10 M. ( karikiram ) da kupis drugog igraca. Pa zar nije bolje ponuditi onom sto ga vec imas u svojim redovima 4 M. da ostane ako zadovoljava kvalitete.

 

Nije to ništa specifično za Zvezdu, to manje više svaki klub tako radi. Logika je da ako das jednom igraču nenormalnu platu, da će onda i ostatak tima traziti pojačan ugovor. Ako ispunis te želje, imaš preskup tim (tako ćeš imati i problem da se rešiš kasnije tih igrača), a ako ne ispunis imaš nezadovoljan tim sto isto nije dobar ishod. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Da slavite ako izbegnete metak zvani (fudbalski) Simo Spasić Rade Krunić

Ljudi covek je bio redovan starter u Milanu, prica se o njemu kao da nastupa za donji srem

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...