Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

32 minutes ago, Stanko1997 said:

Nego, koji genije se setio da stavi njihove navijače ispod lože gde su ljudi iz Crvene zvezde? 

A gde da ih stave? Oni su na papiru domaćini i biraju tribine na kojima će biti njihovi navijači. Delije dobile najveću tribinu a funkcioneri ložu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, atmsfr lnČ said:

I napomena da se pazite u Italiji i nikako Zvezdina obelezja, tamo nas mrze svi osim Napolijevih navijaca a i verovatno ce romini tih dana da se prosetaju do Milana.

Videcemo da li ce nam Uefa prvo dati da idemo tamo, ako nam daju naravno pamet u glavu. Obelezaja slobodno nosite ako ste u grupi ako niste onda nemojte. Nemaju Rimljani ni m od muda, imace oni svoje insajdere po Milanu u vidu nasih komsija iz lepe njihove i njih se vise cuvajte da vas oni ne nameste da vam glume prijatelje a da vam u stvari nesto namestaju. Inace grupu Zvezdinih navijaca od par stotina da ne kazem par hiljada Rimljani nece smeti ni da pogledaju a ne napadnu. Samo se drzite vecih grupa ljudi i nema problema. Sto se tice navijaca Milana i Intera ne verujem da zele da imaju sukob sa nama drzace se po strani i biti neutralni.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Мџе said:

Без зебанције треба пробати Пуму на левом беку. Лево крило је играо већину своје каријере. Добар центаршут, океј дефанзива што да не. Ни први ни последњи коме је мењана позиција када је дошао у нови клуб.

Da mu Miloje to predlozi sutra, pa posle treninga da ode kod Terze i da trazi pozajmicu ili transfer u inostranstvo  😄

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

Mora da znaš da je ovo forum na kom ne vlada jednoumlje već se suprostavljaju mišljenja. Izneseš neke stavove na koje ti neko odgovori, pohbali ili kritikuje, opovrgne ili doda još nešto značajno. To je ovde tako dugi niz godina, kritika kao i pohavala đože biti korisna ali samo ako si u stanju da je prihvatiš kao normalnu pojavu. Izbicivanje parola i navijačkih poruka ne vodi kvalitetnoj diskusiji na forumu. Ja te nešto pitao a ti krenuo u "krstaški rat"

Evo konkretno danas ja sam rekao da Fedja Dudic nije imao korektnu izjavu jer je opet indirektno spomenuo sudije i posle svakog poraza od Zvezde on prica o sudjenu. Zvezdi ne cestita ako to uradi onda to bude ironicno preko one stvari. Fedju ne pratim mozda je prema ostalim korektan ali prema Zvezdi nije sto je cak i nas trener Milojevic prosle sezone rekao. Znas kako u sredu je odigrana utakmica vredna 30+ miliona evra jel znas kako je Zvezda dala drugi gol? Iz korne a korna nije ni bila sudija je pogresio i mi iz te korne dali gol. Trener Bodoa nije slovo trosio na sudije hvalio je Beograd, hvalio je stadion, hvalio je navijace, hvalio je tim Zvezde i bilo mu je zao sto se njegov tim nije snasao u "paklu" e to je Gospodin. A Fedja Dudic? Bolje da ga ne vredjam opet, vidim da relne zvezdase to uznemiri...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, CuaTheTime said:

 

 

Jel ovaj drugi što piše za Meitea neki pouzdan i poznat, znaš li možda?

 

Btw, ova dva transfera deluju mnogo realnije od Silasa i Krunića, koji su bili dimne bombe u našem stilu. Velika lova je u pitanju, prvome za obeštećenje, drugome za platu.

Edited by Stanko1997
Link to comment
Share on other sites

Grozna utakmica po milion osnova, ali i korisna, da se vidi da vajde nema od Dalsia, Pume, pa i Milsona i Ilica. To je previse no faktor rezervista sa klupe, a placeni su mnogo i na obestecenja i plate. 

Sa druge strane nema Rodica, Kange i Kataija, koji su i dalje tatka za ovu ligu protiv ovakvih timova.

Bez obzira na LS, ocena za prelazni rok je dvojka at best, Marin je pljunuo tj predlozio i skautirao da za 7 mil dodju Milson i Puma, krila bez hitrine, probojnosti, 1 na 1 igre. Milson i ima neku tehniku, ali je sav metiljav, trom, Puma ima neke fizikalije, nabacaj dosta dobar, ali nista vise od toga. 

Lane Jr je vec sada korisniji od njih, samo eto i on ne dobija vise minute, kao ni ostali klinci.

 

Dalsio? Koja je njegova svrha? Covek ima radijus kretanja kao trokrilni sifonjer, uz to je samo za prvih 10ak minuta 2/2 izgubio bar 5 lopti. 

Luka Ilic mozda i najvise podbacio od svih, a jos je bio kapiten. Losa resenja , sutevi 15m iznad gola, uz to se i drao na kolege mu iz tima, umesto da podrzavaju jedne druge, a kapiten je i bas zato mora da vodi racuna o svemu. 

Odlaskom Hvanga mi smo po defoltu dosta slabiji ( videcemo sa pojacanjima, da li ce biti nesto bolje ), ali kad ti rezervisti ovako bedno odigraju, uz to sa NIKAKVOM energijom, onda i dobijes ovakvo sranje od utakmice. 

Milojevic je ocajno vodio i kormilario, izveo Duartea koji je bio medju najboljima, covek se pokidao trceci jer vezni red je bio apsolutno nesposoban da uradi bilo sta, dok je odbrana nivou bila, Seul i Mimovic sve bolji, tako da je to plus sa ove utakmice. 

 

Stoku sa tribina je trebalo isprazniti odmah nakon topovskog udara, to samo u Srbiji ima, da se nakon pokusaja ubistva Drkusica, nista ne reaguje, a ono jeste bio napad na coveka, kad ti neko baci topovski udar , a znali su gde bacaju, to je 1/1 napad na coveka. 

Za ono treba da kazne jedno 6 utakmica bez navijaca, stoka je preblaga rec za te retardinjose.

 

Milojevic u domacoj ligi u 90% vremena ne igra nista, ali doslovce, Tekstilac, Pazar, Lucani, ovo danas, sve hrkljus od kojeg bole oci i onda se covek ljuti kad narod kritikuje, a sta drugo da radi , kad se igra dobro, naravno da ce da te pohvali, kad se igra ovako, nece sigurno da mu aplaudiraju, je ovo je bilo danas grozna utakmica, antipropaganda fudbala, svako ko je gledao ovo, razmislice 10x pre nego sto dodje u nas fudbal, mislim na strance. 

 

Onom balavcu Gluscevicu je sudija pre drugog zutog treba da nalupa par samara na javnoj sceni, drzak i bezobrazan balavac koji nastavlja da prigovara i psuje sudije i nakon sto ga je 5x upozorio da se odmakne. Kad te neko nazove lopovom i svasta nesto, dobro je sto mu nije dao odmah direktan crveni, nego drugi zuti. 

Ne znam koj kurton se bunio, ruka u predelu glave je uvek faul i vrlo verovatn zuti, jer u najvecem broju slucajeva i bude zuti. 

 

Sve i svemu, uprava moze da se kurci LS, ali to kod mene ne prolazi, imaju vec zuti karton za ocajan prelazni rok, sa mnogo vise promasaja i bacenih para, nego sto su potrefili pojacanja. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meite koliko vidim je skoro done deal, javljaju i drugi u Portugaliji. Krunic će u Al Vahdu jer nije bio spreman da se odrekne plate. Ne verujem da je i bila neka ozbiljna priča, verovatno se brzo videlo da je preskup. Za Silasa nam je glavni konkurent Anderleht. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, LevonKendal said:

Kupio sam karte za avion, rezervisao smjestaj

 

Moze li mi neko pomoci kako najlakse do karata za Inter? 

Za inter nisam siguran, ali pre godinu dana sam isao na utakmicu Milana, registrovao se na njihovom sajtu i kupio kartu sve normalno (Milan - Salernitana). E sad, vrlo moguce da nece dozvoliti bas tako jer smo sada gostujuci, tako da je moguce da ce jedina opcija biti ili preko naseg kluba ili viagogo/stubhub i ekipa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nevezano za ovu raspravu, ali ovi smajliji koje dele navijaci Partizana... Jbt, klub im se raspada, pljuste istorijske blamaze i sta sve ne još, a oni se cerekaju ovde. Mislim, njijova stvar, ima se pravo i na to, ali jbt...

Edited by berti
  • Like 18
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Amigo21 said:

Evo konkretno danas ja sam rekao da Fedja Dudic nije imao korektnu izjavu jer je opet indirektno spomenuo sudije i posle svakog poraza od Zvezde on prica o sudjenu. Zvezdi ne cestita ako to uradi onda to bude ironicno preko one stvari. Fedju ne pratim mozda je prema ostalim korektan ali prema Zvezdi nije sto je cak i nas trener Milojevic prosle sezone rekao. Znas kako u sredu je odigrana utakmica vredna 30+ miliona evra jel znas kako je Zvezda dala drugi gol? Iz korne a korna nije ni bila sudija je pogresio i mi iz te korne dali gol. Trener Bodoa nije slovo trosio na sudije hvalio je Beograd, hvalio je stadion, hvalio je navijace, hvalio je tim Zvezde i bilo mu je zao sto se njegov tim nije snasao u "paklu" e to je Gospodin. A Fedja Dudic? Bolje da ga ne vredjam opet, vidim da relne zvezdase to uznemiri...

Morate razumjeti jednu stvar.Jos kada sam 11.11.1984 otisao iz Tuzle na prvi derbi bilo je price u gradu,da izvinite na izrazu "jebala te Zvijezda".Nije bio problem da se navija za Hajduk,Dinamo,donekle za Partizan al za Zvezdu😀

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...