Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

3 minutes ago, Stanko1997 said:

Nego, nisam ispratio šta je bilo to sa krštenicom? Vidim da brat ima jedno 10 imena različitih 😂

Dobro će se slagati sa Kijaku-Kijaku Kijangom.

 

Eto izgleda da će doći krilo i veznjak, a o beku izgleda ni ne razmišljaju. Biće veselo kad se povrijedi jedan od dvojca Seol/Mimović pa Rodić udari na Yamala.

 

Zbog čega se ne vrati Annan sa pozajmice, dovede neko poput Ristića ili potpiše free agent poput van Aanholta na jednogodišnji ugovor?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stanko1997 said:

Nego, nisam ispratio šta je bilo to sa krštenicom? Vidim da brat ima jedno 10 imena različitih 😂

Koristio pasos gde ima drugo prezime i gde je godinu dana mladji da bi se bolje prodao. Navodno na insistiranje njegovog bivseg menadzera. Za razliku od Kange kod njega je i na sudu dokazano da je kriv i dobio je tromesecnu suspenziju i novcanu kaznu.

Link to comment
Share on other sites

Nedostajace Hvang Zvezdi onoliko, slobodno mogu reci da u postbarijevskoj eri kvalitetniji igrac kod nas nije igrao.

Ali nedostajace i meni da gledam pre svega tako dobrog momka, koji postuje klub u kom igra i dokazuje profesionalizam koji se danas ne srece svakog dana.

Svaka mu cast i nek mu je nazdravlje u nastavku karijere, zasluzuje da pokaze sve sto ume u kvalitetnijoj ligi.

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Bez Hvanga postajemo laka meta u LS, cak i na domacem terenu. Postajemo Turisticka Organizacija Crvena zvezda, koja omogucava da stranci dodju, vide Beograd, muzej i da se pride caste poenima na terenu. 

 

Mislio sam da je ova uprava dotakla razna dna, ali ovo je novo dno, da prodajes najboljeg pojedinca na dan kad se trziste maltene zatvara u Evropi, bez zamene, a ako i dovedu nekog, to ce biti samo neka bleda kopija, vec se pise o Krunicu, ali on em stariji em totalno drugaciji profil od Hvanga. Nama treba veznjak sa plucima i sa kapacitetom za presing, Krunic je sve suprotno od toga. 

 

Nije Zvezda prerasla Milojevica, vec je Zvezda prerasla ovu upravu !

 

 

 

  Ne bas naprotiv. U moru glupih poteza, lopovluka i itd,  ovo je jedan od retkih odlicnih poteza ove uprave . Iz dva razloga

  Kakvu poruku saljes drugim igracima,  menadžerima potencijalnim pojacanjima CZ ako ne ispostujes dogovor/ugovor sa igracem???? Tko ce hteti da dodje ako se ne drzis dogovora, bez obzira na sumu koja se ponudi?

  Drugo, svima igracima , a posebno onima koji su svojim igrama i ponašanjem "zadužili"  Cz treba izaci u susret i pustiti ih da idu ( uz naravno prikladno obestecenje) u jacu ligu I za veci novac. Posebno sto iz tih liga, svojim igrama mogu da obezbede jos bolji transfer.

 

2 hours ago, Stefi88 said:

Ne kapiram ni tog Hvanga zaista... Ide u Fejrnord boze me sacuvaj kakav lik... I nek ide, takvi sto dalje od nas.

 

  Niti ja ne kapiram, da neko ko iole prati fudbal, ne moze da vidi razliku izmedu nasih livada i holandske lige.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Fat Zadd said:

Niti ja ne kapiram, da neko ko iole prati fudbal, ne moze da vidi razliku izmedu nasih livada i holandske lige.

 

Ovo je jedna od većih brljotina naše uprave ... naravno pored hronične kleptomanije ...

Da imamo neku iole normalniju upravu od ovih secikesa, mi bi prvi insistirali na profesionalizaciji lige, stvari koja bi barem što se proste logike tiče na neki srednji rok donela dobrobit Zvezdi ...

Jednostavno teško je nekog igrača sa kakvim takvim renomeom na nivou Evrope ubediti da dodje u ligu koja po kvalitetu klizi u rang neke Jermenije,Litvanije itd ...

Čak sam siguran da bi takvi igrači pristali i na manja primanja u npr. Belgiji ili Holandiji i potpisali bi pre za neki Tvente ili Serkl Briž nego što bi došli u Zvezdu ...

 

Edited by mare80
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CuaTheTime said:

Pise telegraf da je Soualiho Meïté opcija da zameni Hvanga

 


Nije hteo da ostane u PAOK-u, iako su se dogovorili sa Benfikom, jer je hteo u neku jaču ligu. Sam je izjavio da bi voleo da igra u Engleskoj. Sumnjam da je ovo izgledno.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mare80 said:

 

Ovo je jedna od većih brljotina naše uprave ... naravno pored hronične kleptomanije ...

Da imamo neku iole normalniju upravu od ovih secikesa, mi bi prvi insistirali na profesionalizaciji lige, stvari koja bi barem što se proste logike tiče na neki srednji rok donela dobrobit Zvezdi ...

Jednostavno teško je nekog igrača sa kakvim takvim renomeom na nivou Evrope ubediti da dodje u ligu koja po kvalitetu klizi u rang neke Jermenije,Litvanije itd ...

Čak sam siguran da bi takvi igrači pristali i na manja primanja u npr. Belgiji ili Holandiji i potpisali bi pre za neki Tvente ili Serkl Briž nego što bi došli u Zvezdu ...

 

 

Nasa uprava,  uz kolege im sa tamne strane brda je najzasluznija, uz naravno savez i politicko rukovodstvo drzave, za ovakvo stanje u nasem fudbalu... ali duga je to priča i svi je znamo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Мџе said:

Nije hteo da ostane u PAOK-u, iako su se dogovorili sa Benfikom, jer je hteo u neku jaču ligu. Sam je izjavio da bi voleo da igra u Engleskoj. Sumnjam da je ovo izgledno.

 

Sta mislis o Krunicu i ovom Silasu?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mare80 said:

Da imamo neku iole normalniju upravu od ovih secikesa, mi bi prvi insistirali na profesionalizaciji lige, stvari koja bi barem što se proste logike tiče na neki srednji rok donela dobrobit Zvezdi ...

Jednostavno teško je nekog igrača sa kakvim takvim renomeom na nivou Evrope ubediti da dodje u ligu koja po kvalitetu klizi u rang neke Jermenije,Litvanije itd ...

Smanji ligu na 10 klubova i 50% jaca liga ce biti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Мџе said:


Nije hteo da ostane u PAOK-u, iako su se dogovorili sa Benfikom, jer je hteo u neku jaču ligu. Sam je izjavio da bi voleo da igra u Engleskoj. Sumnjam da je ovo izgledno.

Ali prelazni rok je zatvoren u Engleskoj, a mi mozemo da nudimo LS. Isto tako kod Silasa kome je propao transfer u Bremen zadnjeg dana prelaznog roka u Nemackoj. Mi smo na kraju i samo dosli do Hvanga jer nije mogao vise u ligu petice. Mozda ne dolaze Meite i Silas, ali svakako cemo juriti igrace u slicnoj situaciji.

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Мџе said:


Nije hteo da ostane u PAOK-u, iako su se dogovorili sa Benfikom, jer je hteo u neku jaču ligu. Sam je izjavio da bi voleo da igra u Engleskoj. Sumnjam da je ovo izgledno.

Mondo pise da PAOK nije htio aktivirati otkupnu klauzulu od 2 mil EUR. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Мџе said:


Nije hteo da ostane u PAOK-u, iako su se dogovorili sa Benfikom, jer je hteo u neku jaču ligu. Sam je izjavio da bi voleo da igra u Engleskoj. Sumnjam da je ovo izgledno.

 

Znaš kao Engleska, a nije Engleska nego Srpska liga.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Da se smanji broj klubova na 12, da svaki od tih klubova ima stadion i infrastrukturu bar na nivou TSC-a i da se podigne kvalitet suđenja, da nema pritiska na sudije i liga bi već bila duplo bolja sigurno.

Naravno uslov, ne može da se igra superliga ukoliko infrastruktura ne zadovoljava propise.
 

No teško da kod nas u državi gde je sve trulo, postoji politička i bilo kakva druga volja da se srede stvari, od zakona o sportu pa na dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, suptil said:

Nije mi realno da se pojacamodirektno iz klubova protiv kojih igramo u LS. Stutgart i Benfika.

Pa ni nisu bas pravi konkurenti kao ranije, igramo samo jednu utakmicu protiv njih i na kraju se svakako pravi velika tabela.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, fradler said:

 

Sta mislis o Krunicu i ovom Silasu?


Ništa naročito jer nisam pratio. Onako ovlaž primećujem da Krunić ima bolju defanzivnu statistiku u sezonu 22/23 sa Milanom nego Hvang u prošloj sezoni sa nama. Bio bi nam interesantan igrač. 
 

Silas nije mnogo učestvovao u čudu Štutgarta prošle sezone, na 28 utakmica igrao je u proseku 34 minuta. Ali je momak bio u “takmičenju” za najbržeg igrača Bundeslige sa Dejvisom a takvog brzog igrača nemamo i sigurno bi doneo još jednu kvalitetnu opciju u napadu.

 

12 minutes ago, Milko Miller said:

Ali prelazni rok je zatvoren u Engleskoj, a mi mozemo da nudimo LS. Isto tako kod Silasa kome je propao transfer u Bremen zadnjeg dana prelaznog roka u Nemackoj. Mi smo na kraju i samo dosli do Hvanga jer nije mogao vise u ligu petice. Mozda ne dolaze Meite i Silas, ali svakako igraci u slicnoj situaciji.


Izašlo je pre deset da ga PAOK i dalje želi. Ima on brdo opcija još.

 

11 minutes ago, Small Owl said:

Mondo pise da PAOK nije htio aktivirati otkupnu klauzulu od 2 mil EUR. 


Više verujem A Boli iskreno.

https://www.gazzetta.gr/football/superleague/2363494/bola-o-paok-prospathei-na-peisei-tin-mpenfika-na-parei-daneiko-xana

 

11 minutes ago, Small Owl said:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...