Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Bravo Zvezdo!
 

Predvideo sam prolaz, predvideo sam tad i veliko mučenje i nenapredak u LŠ. Iskreno se nadam da će moja predviđanja biti polovično uspešna.

 

Što se tiče žreba, imam neku dojavu od ozbiljnih ljudi koja kaže sledeće:

Real, Inter, Benfika, Briž, Seltik, Šturm, Monako

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ok. Sad preskoci mene i pisi o igri ekipe. Posebno jer ocito ne umes da razumes sta sam pisao.

Tvoje zapazanje na ove dvije utakmice je kako smo u Norveskoj dali srecan/slucajan gol....strpi se jos malo.Uskoro krece LS u fudbalu,Euroliga u basketu,cekaj svoju priliku.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Najlepši je osećaj kada si zvezdaš ❤️

Hvala svim momcima i Vladanu za još jedno divno veče. Naše ludo grotlo je progutalo još jednu simpatičnu žrtvu. O pojedinačnim herojima i taktikama u narednim danima. Sada samo treba piti do ždreba i besomučno se ložiti na prolaz grupe. 

 

Hvala i zlatnim momcima, našim ciganima, doneli su nam svu sreću i radost. Zvezda! 

 

spacer.png

 

Edited by Molina23
  • Like 13
  • Love 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Prva liga sampiona Salzburg Zvezda 2:2 nasa prva postava sa te utakmice Borjan,Rodic,Savic,Degenek,Zule Stojkovic,Krsticic,Jovicic,Radonja, Ben,Simic a Milic nam igrao spica... U igru su usli Gobelja,Jovancic i Pavkov a na klupi su jos bili Pop golman, Srnic,Babic,Kafu

Cisto da ljudi koji konstantno pljuju klub i tvrde da nismo napredovali neka se prisete te postave i ove dansanje danas Milic i Simic ne bi mogli ni u Graficaru da nam budu. Da li moze bolje, moze ali nije istina i da nema poboljsanja. Teorija kako je neko dosao i pljusno bilione pa Zvezdi bilo lako da udje u LS eto neka se priseti da smo sa Milicem i Simicem usli tada u LS verovatno su to bili "bilionski" transferi... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Molina23 said:

E da shoutout i za ovog šaramantnog gospodina, koji trenutno izgleda kao bugarska zvezda rijalitija. (što i jeste hehe). Grande Blagoja! 

 

spacer.png

 

 

 

 

Kao ona epizoda Prijatelja kad je Ros izbeleo zube

ross-friends-teeth-white.jpg?width=1200&

  • Love 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Razmontirali smo ih, bukvalno se od prvog minuta videlo da dobijamo.

 

Milojevic u svom stilu - streberski i pedantno. Svaka mu cast na pripremi utakmice.

 

Ne pamtim bolju partiju nekog stopera Zvezde u zadnjih 20 godina od ovog sto je Djiga odigrao veceras. Doslovno jednu greskicu nije imao. 

 

Nadam se da Hvang ostaje, i da se Duarte definitivno zacementirao kao prvi spic. 

  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posle utakmice u Norveškoj sam se zajebao i iščitao malo ovu temu. Je li većinu tih nazovi "zvezdaša" malo sramota večeras? Posle prve utakmice vidim ispisano minimum 20 stranica one najgore pljuvačine. Večeras posle ulaska u ligu šampiona svega par. I koliko sam zapamtio niko od tih stručnjaka se ne javlja nešto. Nije ni do Milojevića, Terzića, Spajića, Ivanića već je do nekog ozbiljnog poremećaja u glavama tih ljudi koji svoje frustracije ne znam kakve prirode liječe tako što bijesno ukucaju komentar gdje god kako oni napušavaju nekog. Tu pomoći nema, samo treba ignorisati. Takvi što pišu Miloje sisoje itd pišu da je Pešić senilni starac itd itd. 

Ova utakmica je odrađena baš onako kako treba. Profesor doktor Vladan Milojević. 13/13, šta reći sem svaka čast. Duarte je igračina, makar ovo što je do sad igrao čovjek igra bez greške. Konačno imamo pravog špica. Olajinka je odigrao najbolju utakmicu u Zvezdi. Pogotovo prvo poluvrijeme, koliko je lopti oduzeo on mi je i najveće iznenađenje. Uglavnom su svi odigrali odlično, pogotovo zadnja linija. Mimović baš odličan meč, kod Seula se vidi napredak a Điga i Spajić kog su eto svi stručnjaci ne pljuvali, nego ne znam kako nazvati to su odigrali doktorski. Baš odličan tim imamo, uz pojačanje ili dva biće sve kako treba. Radonjić bi legao idealno ovdje. 

Bićemo samo još bolji, ali ovaj period godine jeste veliki problem iz razloga jer sezona traje do juna, skoro da i nema neke pauze. A klubovi kao što je Zvezda ne mogu na početku ljeta formirati tim pogotovo dok se ne vidi koje takmičenje se igrati. Takođe neki igrači iskoče iznenada da su dostupni u momentu a znaš da donose kvalitet, imati uigran tim i prvih 11 u avgustu je naučna fantastika, zato su kvalifikacije jako opasne i Milojevićev uspjeh još veći. Do skoro je za nas platiti igrača 3-4 miliona bila naučna fantastika, ali treba uzeti u obzir da je to ništa za igrača. Koliko klubova kupuje igrače od preko 50 miliona pa više promaše nego li pogode. Malo više realnosti i  sa te strane treba imati.
Novi sistem lige šampiona je nepoznanica, može se samo nagađati koliko bodova će biti dovoljno za to 24. mjesto, meni lično se ne sviđa jer mi je sistem lige šampiona bio savršen ali ko zna moguće da će slabiji timovi ovako možda i imati bolje šanse, ja lično ne mogu ocijeniti dok ne krene.
 

Edited by jabadabaadu
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Djiga uvek na .estu. kad ide lopta ka njemu miran si jer znas da ce mirno, stabilno da odradi situaciju. Kao nekad Mile Belodedic. Neverovatan je! Cestitke Miloju i igracim. Duarte, Djiga, Hvang  majstori. Piter, Spajic odmah iza njih. Velicanstveno vece. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mene je Duarte kupio sa nekoliko sprinteva unazad i nekoliko kradji lopte na nasoj polovini, jednom pred sam sesnaesterac.

Covek u ovom trenutku jednostavno vise zeli minute. Šerif sad mora da se bori.

Doduše, mislim da Duarteov stil omogucuje i da igraju zajedno.

 

Puma i Milson su jedine slabe tacke od sinoc.

 

Zubi Georgijeva...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, suptil said:

Djiga uvek na .estu. kad ide lopta ka njemu miran si jer znas da ce mirno, stabilno da odradi situaciju. Kao nekad Mile Belodedic. Neverovatan je! Cestitke Miloju i igracim. Duarte, Djiga, Hvang  majstori. Piter, Spajic odmah iza njih. Velicanstveno vece. 

 

Điga će ovim tempom vredeti 15 do 20 miliona na kraju sezone. Samo neka dobija šansu da mu ne padne samopouzdanje. Ušao je u sezonu majstorski. U Norveškoj spasio dva gola u momentima kad su se ostali pogubili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dropkick Murphys said:

1 nešto jači - Kopenhagen 

 

Ne zam da li sam već ppstao senilan,ali ako me sećanje služi Kopenhagen tada protiv nas nije pokazao bukvalno ništa, bili smo bolji kući,u gostima egal ...

Bila bi velika nepravda da smo tada ispali ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mare80 said:

 

Ne zam da li sam već ppstao senilan,ali ako me sećanje služi Kopenhagen tada protiv nas nije pokazao bukvalno ništa, bili smo bolji kući,u gostima egal ...

Bila bi velika nepravda da smo tada ispali ...

 

Bila hrkljuš utakmica, oni se nešto puvali posle da su bili bolji ali klimavo.

 

Skandinavci igraju taj neki robotizovan fudbal koji je opasan ako nemas disciplinu ali manje vise tu ozbiljnog talenta nema.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Skandinavci igraju taj neki robotizovan fudbal koji je opasan ako nemas disciplinu ali manje vise tu ozbiljnog talenta nema.

 

Negde sam čitao, da ih u Skandinaviji države "ubijaju" sa porezom (mislim na klubove,ugovore igrača) pa im tako treba ozbiljan novac da sastave dobre ekipe,zbog toga mislim da bacaju akcenat na uigranost i domaći kadar ...

Volim ponekad da pogledam neke utakmice iz Norveškog ili Danskog prvenstva ... Nema tu nekog vrhunskog kvaliteta (u Norveškoj ligi naročito) ali su uvek superzanimljive za gledanje ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam koristio pogrdne nadimke za Milojevica niti bilo kog drugog, to nije nacin na koji komuniciram, ali da je zasluzio kritike posle prve utakmice u Norveskoj - svakako jeste. Tako i ovde zasluzuje sve pohvale i cestitke za perfektno pripremljenu utakmicu i stav koji je ekipa imala na terenu. U sportu se, kao i u seksu, slabo zivi od stare slave, svaki dan je dokazivanje, ali Miloje je i dokazao da je majstor za plejof utakmice i generalno svaka mu cast za sve uradjeno kod nas. Pokazao je i da je sposoban da uvidi gde gresi, da te greske ispravi, sto nije bas manir kod nasih trenera. 

I Spajicu sve pohvale za sinoc, bio je koncentrisan, nije srljao i imao crne minute, odlicno se "citao" sa Djigom i nagradjen je lepim golom. I dalje imam nedoumice kad je njegov kvalitet za prvih 11 i kapitensku traku u pitanju, ali kad se izadje na teren s onim stavom, ne moze a da se ne cestita. 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Bravo za prolaz, velika stvar, novi format, 8 utakmica....!

Potpuno su bili zatvoreni, bezopasni.

Mi više nemamo Bukarija da bi nam kontre bile opasne.

 

Djiga je baš " porastao", bravo za taj transfer!

 

Sto se krila tiče, nemamo ih gotovo i nadam se da je kod Milsona problem nedostatak snage i privikavanje. Rodrigez vec deluje neozbiljno nekad, a ako prvopomenuti inače ne može puno više od ovoga, dobro smo omašili.

 

Duarte - 💪👌

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mare80 said:

 

Negde sam čitao, da ih u Skandinaviji države "ubijaju" sa porezom (mislim na klubove,ugovore igrača) pa im tako treba ozbiljan novac da sastave dobre ekipe,zbog toga mislim da bacaju akcenat na uigranost i domaći kadar ...

Volim ponekad da pogledam neke utakmice iz Norveškog ili Danskog prvenstva ... Nema tu nekog vrhunskog kvaliteta (u Norveškoj ligi naročito) ali su uvek superzanimljive za gledanje ...

 

 

Sve se slažem. Uigranost je dobra stvar u timskim sportovima i često je takav fudbal interesantan za gledanje. 

 

Što se tiče Skandinavaca, to su zemlje sa visokim socijalnim davanjima pa nema nikakve sumnje da je jako teško imati skupe ekipe, jer nije kao kod nas da država doplati šta treba radi socijalnog mira. To su uređene zemlje gde je fudbal zanimacija i zabava za publiku, nikako pitanje života.

 

16 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

ali da je zasluzio kritike posle prve utakmice u Norveskoj - svakako jeste.

 

Naravno, ali to ti je naš mentalitet. Prvi koji ga glasno brane biće i prvi koji će da vređaju nakon prvog neuspeha. Govorili su na Areni o tome sinoć.

Onakvom igrom iz Norveške, primaćemo 5 komada po utakmici. Ovakvom od sinoć imamo šta da tražimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

ali da je zasluzio kritike posle prve utakmice u Norveskoj - svakako jeste.

Mislim da je najveci problem sto svi ocekuju od Milojevica da izadje iz zone komfora i da igramo "lep" fudbal kao nas a ne na rezultat

Kao juce*

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao da su ćuli zdravka Kuzmanovića koji na glupo pitanje novinara može li Zvezda nešto da uradi kaže ne da li može nego mora, nema sutra, večeras se rešava 

svaka čast na tom stavu koji je prikazan od prvog pa do poslednjeg minuta!

kad se tako hrabro i pošteno izađe na teren ne može se igrati loše a rezultat će zavisti samo od toga da li je protivnik još bolji od nas, međutim kad znaš da si dao sve od sebe nema ljutnje i razočaranja ako se nekad izgubi.

A ova ekipa može dosta i teba je pustiti da igra a ne da sad krene transfer brze kupovine i još brže prodaje

Pojedinačno da ocenim Ilić siguran i bez panike, Mimović sjajan, može i treba da bude bek, nemojte mu sputavati karijeru gurajući ga na srednje pozicije, Seol korektan, može sigurno i bolje

Điga maestralan a Spajić odigrao na iskustvo i hrabro, nagrađan i golom zbog toga, dakle može dosta samo kad želi maximalno. Na sredini Hvang i Elšnik odradili rudarski posao i pokazali da nema potrebe za zadnjim veznim, Kilson solidan dok je imao snage, unosi neku energiju,veruejm da će igrati sve bolje, Olajinka napadački upitan ali bornenost i izvrašavanje zadatake maximlani. Ivanić je Ivanić, uvek ga treba imati u ekipi, naravno i kod njega je bitna volja i želja da radi, na kraju Duarte, odličan igrač, zna fudbala, nije sebičan, kreće se odlično

Zamene odradile ono za šta su ubačene, Puma je čudan igrač, ne znam još da li može olje i pre svega brže a nama treba brzine, Dalsio odličan, Šerif borben, Ilić odgovoran 

Miloje odličan, videlo se da je na ivici pucanja, zna on dobro da je teško raditi u Zvezdi i da bi poraz od Bodea pre svega u klubu bio doživljen kao neuspeh, ali je izdržao sav pritisak i zasluženo slavi, sport je takav jedan dan si pokojnik drugi dan pukovnik.

   

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, CuaTheTime said:

Mislim da je najveci problem sto svi ocekuju od Milojevica da izadje iz zone komfora i da igramo "lep" fudbal kao nas a ne na rezultat

Kao juce*

 

Ali eto juce je bas on dokazao da moze da se igra na rezultat a da fudbal bude lep. Nema veze, prosli smo dalje, u dvomecu je jedna utakmica samo jedno poluvreme, idemo dalje i sve cestitke, ali valjda su sinoc i u strucnom stabu shvatili da nema razloga da se u Evropi ne igra hrabrije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Djiga je toliko dobro odigrao, da sam cak i ja, koja fudbal gledam samo da pobedi Zvezda, koliko se bukvalno "razumem" u njega, da sam ja videla koliko je decko stabilan I koliko je odigrao bez greske.

 

Htedoh reci 🙂, da je I jednom blagom fudbalskom laiku, Djiga toliko bio uocljiv svojim kvalitetom i stabilnoscu.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...