Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Vidim da je popularno Miloje/Sisoje i slicna omalovazavanja Milojevica.

Miloje zasluzuje respekt iz prostog razloga jer je najuspesniji trener Zvezde u poslednjih 30 godina, jer ima 12/12 u eliminacijama i to protiv tezih protivnika od sebe i ima 100 posto u prvenstvu, uz veliku marginu uspeha. To je covek koji nam je doneo Krasnodar, Salcburg, Kopenhagen i ostale uspehe. Secam se licno Krasnodara, posle prve utakmice gde su nas oducili od zivota prvi nisam verovao, secam se i slavlja posle.

Igra nije uvek bila leprsava, mozda je vreme pregazilo njegov stil, vise nema svojih talija u prajmu u vidu Borjana, Kange i ostalih, ali je covek koji zasluzuje postovanje za ono sto nam je doneo.

Kao covek je miran i odmeren sa gospodskim manirima, nikad ni jedna ruzna rec o protivniku, jedina mana koketiranje sa strankom.

Hocu da kazem da treba malo vise respekta i vere u Miloja, veceras idemo na 13/13 i pokajanje nevernika.

  • Like 15
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Ljupko Petrović je osvojio ono što je bio san svih zvezdaša, Kup Šampiona, dominirao u prvenstvu ali posle deset godina je bio trener za niži rang a ne za evropsku Zvezdu

Miloje je imao uspehe i svaka mu čast na tome ali da je moderan trener koji može Zvezdu da izdigne u Evropi nije, zna to i on sam ali eto nešto mu ne da da se popravi i prati moderan fudbal.

Ništa lično protiv njega već želja da Zvezdu vodi neki trener koji će sa skupim pojačanjim uspeti da bude ravnospravan makar protiv norveške ekipe u Evopi

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Ipak izgleda bez Glazera, na poslednjem treningu osetio bol...

 
Šteta ako je tako jer Glazer mi baš nekako donosi sigurnost i uliva poverenje zadnjoj liniji od odbrana pa do igre nogom, znači dosta. Nemam ništa protiv Ilića, ali nije taj nivo.

Nadam se da će Glazer ipak moći.

Edited by Taratarn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napad panike dobijem na svaki centarsut koji ide u Ilicev petarac a on kao ukopan stoji na liniji i blene. 
Tako smo primili prvi gol, tako im je i napavio sanasu na drugoj stativi kad nije izasao na centarsut posle se iskupio jer je odbranio zicer.

Edited by Admiral
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Ipak izgleda bez Glazera, na poslednjem treningu osetio bol...

 

Znalo se da nece braniti jos od prekjuce otprilike, ali kaskaju Darjan i baletani. 

 

Btw, jedina dilema za veceras je Serif ili Duarte. Ostalo po najavama.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Markoss said:

 

Znalo se da nece braniti jos od prekjuce otprilike, ali kaskaju Darjan i baletani. 

 

Btw, jedina dilema za veceras je Serif ili Duarte. Ostalo po najavama.

Krila Milson i Olajinka/ Puma ?

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Meni je veci problem sto se nema dileme izmedju Ivanica i Ilica nego ovo. Ko sto sam pisao Miloje ne zna kada ima ovoliko opcija a jasno je da i on u sebe nema bas veliko poverenje to vidim sa ovih konferencija gde se svadja sa nekim imaginarnim neprijateljima koliko me pamcenje sluzi jako mirne konferencije su mu bile u proslom mandatu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, CuaTheTime said:

Za evropu je bolji Endiaje, Duarte je da ulazi na zadnjih 20-30min kao protiv bodo. Ili da igramo sa dva napadaca sto necemo nikada

 

Po meni, to je mit. 

 

A i da nije, važilo bi samo za sitaucije gde smo veliki underdog i planiramo da se branimo celu utakmicu. Šta danas treba da branimo? Zaostatak od -1 u golovima?

 

3 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Po kojoj logici Bodo ima 65% za prolaz dalje, a kvota na FKCZ je 2.10?

Po kladionici je Zvezda favoriti da dobije ovu utakmicu tj revans, a to minimum znaci produzetke, a u produzecima tesko da je Bodo neki favorit. 

 

Znaci, nesto ne stima i ne uklapa se u te kvote, a sigurno ne da ima 65% za prolaz dalje, po toj logici , kvota na FKCZ bi trebala da bude nekih 2.6 a na Bodo 2.65.

 

 

Lepo. Ako je na zvezdu 2.10, znači da je na x2 1.90 (ako zanemarimo margin). X2 vodi Bodo dalje, a 1.90 kvota je ekvivalent 53% verovatnoče. Dodaj na tih 53% još situacije gde Zvezda pobedi golom razlike, pa izgubi produžetke/penale, i eto ti Bodo na tih 65-ak %

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Ljupko Petrović je osvojio ono što je bio san svih zvezdaša, Kup Šampiona, dominirao u prvenstvu ali posle deset godina je bio trener za niži rang a ne za evropsku Zvezdu

Miloje je imao uspehe i svaka mu čast na tome ali da je moderan trener koji može Zvezdu da izdigne u Evropi nije, zna to i on sam ali eto nešto mu ne da da se popravi i prati moderan fudbal.

Ništa lično protiv njega već želja da Zvezdu vodi neki trener koji će sa skupim pojačanjim uspeti da bude ravnospravan makar protiv norveške ekipe u Evopi

Ovo nije tacno.

Bukvalno nas je svojerucno izdigao u Evropi, doneo dve LS, doveo najjace ekipe u Bg, pobedio buduceg sampiona Evrope i doneo  desetine miliona eura u kasu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Ovo nije tacno.

Bukvalno nas je svojerucno izdigao u Evropi, doneo dve LS, doveo najjace ekipe u Bg, pobedio buduceg sampiona Evrope i doneo  desetine miliona eura u kasu.

Apsolutno je tačno dve što sam napisao a tačno je i ovo što ti pišeš. Samo što je danas 2024 godina i niko ne igra dupli blok i sedi na svojoj polovini. Miloje nije ni za korak napredovao trenerski, okružen je tankim trenerima, pokojni Kosanović je bio pojam za sve današnje pomoćnike. U sportu se mora dvaki dan ići napred, od stare slave se ne živi. Navijamo da večeras prođemo a ja sam siguran da bi Miloje posle u svim utakmicama u LŠ igrao istu postavku kao u Norvrškoj, to je problem.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Apsolutno je tačno dve što sam napisao a tačno je i ovo što ti pišeš. Samo što je danas 2024 godina i niko ne igra dupli blok i sedi na svojoj polovini. Miloje nije ni za korak napredovao trenerski, okružen je tankim trenerima, pokojni Kosanović je bio pojam za sve današnje pomoćnike. U sportu se mora dvaki dan ići napred, od stare slave se ne živi. Navijamo da večeras prođemo a ja sam siguran da bi Miloje posle u svim utakmicama u LŠ igrao istu postavku kao u Norvrškoj, to je problem.

Tesko da je fudbal toliko napredovao za 5 godina, posto je pre toliko Miloje doneo klubu LS poslednji put, a pre 6 god je pobedio najbolji tim na svetu. 

Najmanji je problem kakav bi nam sistem igre bio u LS ukoliko nas Miloje ponovo tamo uvede, jer klubu sa ovim nacinom upravljanja tamo i nije mesto, a siguran sam da bi bilo i finih pobeda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

 

Znalo se da nece braniti jos od prekjuce otprilike, ali kaskaju Darjan i baletani. 

 

Btw, jedina dilema za veceras je Serif ili Duarte. Ostalo po najavama.

Ne kaskaju oni nista, znali su oni pre nas svih da Glazer nece startovati, ali i to kao i slike sa treninga su im poslate da naruceno objave. 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, atmsfr lnČ said:

I iskreno mi nije jasno kakve to slozene zadatke Spajic ima u odbrani pa Vanja ne moze za 10 dana da pohvata i startuje veceras utakmicu.

Koliko sam ja ispratio, pišu da je nespreman ali toliko nespreman da se uopste ne zna kada ce zaigrati. Skoro pa sam citirao sta piše.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Small Owl said:

Koliko sam ja ispratio, pišu da je nespreman ali toliko nespreman da se uopste ne zna kada ce zaigrati. Skoro pa sam citirao sta piše.

Nespreman posle odigranog evropskog a Spaja direkt sa mora u prvih 11 ... Ok

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Ilic - Mimovic, Djiga, Spajic, Seol - Elsnik, Hvang, Ivanic - Olajinka, Milson, Duarte

 

To je tim...

Ako ovako bude, dobar tim...realno to je i najbolje što imamo...Mozda samo Puma umesto Olajinke jer se Olajinka slabije snalazi desno, ali opet on je dobar defanzivno. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...