Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

13 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 


Bode između Jagjelonije i nas nije igrao utakmicu domaće lige, tako da preterano kakite.

 

A sta reći na ovo. Tu smo onda gdje i zasluzujemo. Zato nam neki Bodoi izgledaju kao Real Madrid... Žalosno...

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče odlaganja utakmica,nije da je to kuriozitet vezan za nas, vidim da su timovi iz Belgije,Poljske i Austrije koji se i dalje bore za prolaz u evrotakmičenja odložili svoje mečeve a verovatno ih ima još nisam detaljno proveravao ...

Ja lično sam protiv odlaganja jer je velika sramota da sa timom koji imamo ne smemo da odigramo jednu utakmicu u ovoj bedi od lige izmedju dva evromeča ...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Thor said:

Oni ne odmaraju pred evropske mečeve?

Kako bre niko u Evropi da prepiše taj recept od pedantnih stručnjaka i iskusnih sportskih radnika iz Super lige Srbije.

Zato će u sredu da plate danak neiskustvu 💪.... Pa će sledeći put da nauče da treba malo i da se odmori 😂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Thor said:

Oni ne odmaraju pred evropske mečeve?

Kako bre niko u Evropi da prepiše taj recept od pedantnih stručnjaka i iskusnih sportskih radnika iz Super lige Srbije.

Ja ne podržavam odlaganja, ali teško da se samo kod nas odlaže. Ovog vikenda odlažu se ligaške utakmice zbog evropskih u Holandiji, Belgiji, Austriji (Salcburg), Turskoj, Češkoj, Švajcarskoj ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, PERICA!!! said:

Treba nas izbaciti iz evropskih takmicenja i zabraniti da se takmicimo zbog ovog odlaganja utakmica. Sramota. 

Pa sto onda uopste tezimo da igramo LŠ ili EL, kad nismo u stanju na pocetku sezone da odigramo dvije utakmice u sedam dana pored 40 i kusur igrača.

Slazem se treba izbaciti tsc iz evropskih takmicenja zbog odlaganja utakmica.

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Salzburg, Galata, Andrleht, Slavija Prag, Plzen, Baskhasri... Oldlozili svoje meceve za ovaj vikend tako da smarate sa pricom kako samo mi odlazemo, to sto Bodo nije odlozio sada svoj mec pa tamo se pravila postuju odlozili su vec jednom mec i vise ne mogu. Ovde je Partizan odlozio dva meca jer im se moze i neka im se moze, realno i nama se moze ali nemoj posle da njihov trener 40 minuta pljuje nas klub kako smo povlasceni a oni jadni ne zasticeni. Neko je pitao za Glazera, najverovatnije ce braniti u Sredu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Perkos2 said:

Opet Partizan, o bože šta smo skrivili da non stop slušamo o Stanoju na ovoj temi.

Druze kada god te neko demantuje u tvom lupetanju ti se vatas za neke druge stavke. Iskuliraj moje postove i to je to. Ako tebi smeta sto ja spominjem Stanojevica to je tvoj problem i meni smeta sto konstantno pljujes i blatis nas klub. Danas si nas stadion nazvao rupom meni to smeta ali iskuliram...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Amigo21 said:

Druze kada god te neko demantuje u tvom lupetanju ti se vatas za neke druge stavke. Iskuliraj moje postove i to je to. Ako tebi smeta sto ja spominjem Stanojevica to je tvoj problem i meni smeta sto konstantno pljujes i blatis nas klub. Danas si nas stadion nazvao rupom meni to smeta ali iskuliram...

Svaki stadion koji je ukopan u zemlju je rupa, od te činjenice se ne može pobeći a da li nekom smeta istina nije moj problem. Mora da shvatite saml jedno, problemi u Zvezdi našem klubu neće nestati tako što ćete po hiljadu puta napisati i zagalamiti" a šta radi Partizan i Stanoje"  to je isto kao kad gnjida vesić sikće " oni iz bivše vlasti" dok i dalje pljačka po Srbiji. FKCZ treba da bude evropski klub sa transparentnim poslovanjem i evropskim manirima. Treba da se približavamo i merimo sa evropskim velikanima a ne sa nekim šalabajzerima. Istina je da je Paritizan odlagao utakmice ali džaba, nije mu to pomoglo, nerad sr ne može sakriti kad igraš protiv ozbiljnih ekipa. Ostaje nam da sd nadamo da će Miloje u ovih sedam dana bez utakmice nadoknaditi na trwningu ono što se nijd radilo prethodnih mesec i kusur dana.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Svaki stadion koji je ukopan u zemlju je rupa, od te činjenice se ne može pobeći a da li nekom smeta istina nije moj problem. Mora da shvatite saml jedno, problemi u Zvezdi našem klubu neće nestati tako što ćete po hiljadu puta napisati i zagalamiti" a šta radi Partizan i Stanoje"  to je isto kao kad gnjida vesić sikće " oni iz bivše vlasti" dok i dalje pljačka po Srbiji. FKCZ treba da bude evropski klub sa transparentnim poslovanjem i evropskim manirima. Treba da se približavamo i merimo sa evropskim velikanima a ne sa nekim šalabajzerima. Istina je da je Paritizan odlagao utakmice ali džaba, nije mu to pomoglo, nerad sr ne može sakriti kad igraš protiv ozbiljnih ekipa. Ostaje nam da sd nadamo da će Miloje u ovih sedam dana bez utakmice nadoknaditi na trwningu ono što se nijd radilo prethodnih mesec i kusur dana.

Moja prica ovde je vise bazirana na sportu i Zvezdu tebi ocigledno na politici, Vucicu i ostalim politicarima. Ja imam druga koji igra za nas klub, imam druga koji igra i za Partizan i ovde se ozbiljno lupeta(ne ti nego par njih) mnogo sam upuceniji sto se tice terena od mnogih a ozbiljna lupetanja ovde citam. Juce sam pricao i sa nasim jednim igracem iz KK pitao sam ga za Petruseva nisam ga pitao za Covica jer mene zanima teren a ne politika. Moje postove batali, batalicu i ja tvoje...

Link to comment
Share on other sites

U Srbiji nema sporta bez politike, nažalost to je tako i ne može se pričati o nekom klubu a ne pomenuti oni koji su preko političara stavljeni da vode klub.Sigurno im nisu date odrešene ruke da rade šta hoće.

Link to comment
Share on other sites

dr. Terza, bog, magistar doktor ekonomije.... Stojic u Makabiju za 1,4M€

 

3 hours ago, Amigo21 said:

Moja prica ovde je vise bazirana na sportu i Zvezdu tebi ocigledno na politici, Vucicu i ostalim politicarima. Ja imam druga koji igra za nas klub, imam druga koji igra i za Partizan i ovde se ozbiljno lupeta(ne ti nego par njih) mnogo sam upuceniji sto se tice terena od mnogih a ozbiljna lupetanja ovde citam. Juce sam pricao i sa nasim jednim igracem iz KK pitao sam ga za Petruseva nisam ga pitao za Covica jer mene zanima teren a ne politika. Moje postove batali, batalicu i ja tvoje...

 

  A sta se to lupeta, ziv nisam da čujem. 

 

I btw, mi bolje da smo na poziciji Pop-a, ili ostavili Popa ili doveli Stamenog 😄 , Ilić mi ni najmanje ne uliva poverenje.  Jedino ako ga dr. Terza nije planirao za prvog golmana usled prodaje Glazera. E to bi baš bio ozbiljan fejl.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Fat Zadd said:

dr. Terza, bog, magistar doktor ekonomije.... Stojic u Makabiju za 1,4M€

 

 

  A sta se to lupeta, ziv nisam da čujem. 

 

I btw, mi bolje da smo na poziciji Pop-a, ili ostavili Popa ili doveli Stamenog 😄 , Ilić mi ni najmanje ne uliva poverenje.  Jedino ako ga dr. Terza nije planirao za prvog golmana usled prodaje Glazera. E to bi baš bio ozbiljan fejl.

Evo konkretno 5,6 dana se ovde prica sve najgore o nasem klubu jer je odlozen mec protiv TSC. Prvo ide prica kako to niko ne radi, pa ja dokazem da to mnogi klubovi u Evropi rade, onda ide prica kako Bodo eto nije odlozio mec ja kazem da nisu odlozili mec jer po propisima mogu da odloze jedan mec sto su vec ucinuli kada su igrali sa Poljacima.  I ono najbitnije sem nas pitao se i TSC koji isto igra Evropu i oni sami su hteli da se mec odlozi. Njima je odgovaralo da se mec igra danas sto je nama bilo jako kasno. Nadji mi klub koji igra veceras i koji ce na teren izaci u Sredu. Svi su ili odlozili svoje meceve ili su odigrali svoje meceve juce a mi protiv TSC nismo mogli da igramo juce jer su oni ljudi igrali u Cetvrtak. Ali ne mi smo najgori i najodvratniji klub i treba da nas je sramota sto smo odlozili mec i td... eto 5,6 dana citam lupetanje neinformisanih ljudi koji dodjj da pljuju po klubu a ne znaju gde je levo gde je desno sto se tice fudbala... 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maverick88 said:

Stvarno smo prodali Stojica vec u Makabi za milion?

Za 1,4. Ali valjda se još ne zna da li će biti već sada prodaja ili pozajmica uz obavezni otkup. U svakom slučaju je Stojic posle dva meseca bivši. Rekao bih da su nam još Lekovic, Djuric, Knezevic, Prucev i Lučić visak i da nam treba još jedan bek. Ali teško je prognozirati ko će sve od bitnih igrača da ide ako ne bude LŠ i da li će Terza probati još neke bombe da dovede u slučaju ulaska u LŠ. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milko Miller said:

Za 1,4. Ali valjda se još ne zna da li će biti već sada prodaja ili pozajmica uz obavezni otkup. U svakom slučaju je Stojic posle dva meseca bivši. Rekao bih da su nam još Lekovic, Djuric, Knezevic, Prucev i Lučić visak i da nam treba još jedan bek. Ali teško je prognozirati ko će sve od bitnih igrača da ide ako ne bude LŠ i da li će Terza probati još neke bombe da dovede u slučaju ulaska u LŠ. 

 

 Navodno traži se još samo zadnji vezni, dok na levom beku ne tražimo igraca,na tom mestu je planiran Avdic , posle oporavka,  tj za drugi deo sezone.

 I standardno, prodaja jos nekog od nosioca,  nakon revanšu u sredu.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Fat Zadd said:

Navodno traži se još samo zadnji vezni, dok na levom beku ne tražimo igraca,na tom mestu je planiran Avdic , posle oporavka,  tj za drugi deo sezone.

 

Kada se prevede sa "burek-novinarskig" na srpski prevod glasi : Ne treba nam bek,imamo Rodića ...

Daj Bože da se mali Avdić što pre oporavi,jer mogu da progutam da dete pogreši, ali stvarno više nemam živaca da gledam kurcobolju,neznanje i hroničnu nepripremljenost za ozbiljan fudbal one kljusine ...

 

28 minutes ago, Milko Miller said:

U svakom slučaju je Stojic posle dva meseca bivši. Rekao bih da su nam još Lekovic, Djuric, Knezevic, Prucev i Lučić visak i da nam treba još jedan bek.

 

Dakle Stojića i Lekovića prodajemo,Degenek ko zna kada i da li će uopšte više na teren,na Djurića očigledno ne računamo,Spajić ko Spajić,videli smo ga .Šta ako se madjiji zacakle oči na neku ozbiljnu ponudu za Djigu npr. u polusezoni ...? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Fat Zadd said:

 

 Наводно тражи се још само задњи везни, док на левом беку не тражимо играча, на том месту је планиран Авдић, после опоравка, тј за други део сезоне.

 И стандардно, продаја још неког од носиоца, након реваншу у средину.

Pusti novinske clanke. Udjes u LS  ciji intenzitet Rodic moze da isprati  30 minuta.  Stvarno je necuveno sta rade a onda im je neko kriv kad im stadion zvizdi.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mare80 said:

Dakle Stojića i Lekovića prodajemo,Degenek ko zna kada i da li će uopšte više na teren,na Djurića očigledno ne računamo,Spajić ko Spajić,videli smo ga .Šta ako se madjiji zacakle oči na neku ozbiljnu ponudu za Djigu npr. u polusezoni ...? 

Mislim da odlaskom Stojica otpada opcija da Djiga ide sada. A za zimski prelazni rok je još rano. Zavisi od naše pozicije u prvenstvu, da li imamo Evropu i na prolece, kakve ponude ima za Djigu itd. 
@Fat Zadd Avdic ima 0 minuta u seniorskom fudbalu i izlazi iz povrede koja nije naivna. Imamo Maksimovica ko dominira u Graficaru i tamo već igra preko godinu dana, pa ne dobije minute u prvom timu. Šanse da Avdic ove sezone ima neku minutažu su skoro nepostojeće. Tako da ili dolazi novi bek ili gledamo Rodića sa ozbiljnom ulogom cele sezone. 
 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perkos2 said:

Svaki stadion koji je ukopan u zemlju je rupa, od te činjenice se ne može pobeći a da li nekom smeta istina nije moj problem. Mora da shvatite saml jedno, problemi u Zvezdi našem klubu neće nestati tako što ćete po hiljadu puta napisati i zagalamiti" a šta radi Partizan i Stanoje"  to je isto kao kad gnjida vesić sikće " oni iz bivše vlasti" dok i dalje pljačka po Srbiji. FKCZ treba da bude evropski klub sa transparentnim poslovanjem i evropskim manirima. Treba da se približavamo i merimo sa evropskim velikanima a ne sa nekim šalabajzerima. Istina je da je Paritizan odlagao utakmice ali džaba, nije mu to pomoglo, nerad sr ne može sakriti kad igraš protiv ozbiljnih ekipa. Ostaje nam da sd nadamo da će Miloje u ovih sedam dana bez utakmice nadoknaditi na trwningu ono što se nijd radilo prethodnih mesec i kusur dana.

To sto ti hoces nece biti dok god bude privatizacije, a privatizacije nece nikada.

Link to comment
Share on other sites

Klub koji dovede milion igrača, ali mu u najvažnijih utakmici za plasman u LS krilo igra igrac sredine terena, a na beku I dalje rodić koji izlazi iz igre u 50 min jer je nespreman ne zasluzuje da bude ozbiljan klub . 

I da udjemo u LS , šta tamo da gledam i ocekujem? Videli smo na sta je to ličilo protiv Bodea, ej Bode?? Nismo mogli da izađemo sa svoje polovine u PP, loptu da uzmemo....srećno smo dali gol preko beka...i kao ostali u igri...

LE je veliki zalogaj za ovaj tim na čelu sa milojevicem....

Ovo je sramota da godinama ne dovodiš levog beka sve pod izgovorom da ga nema da bi mrcina rodić orgijao svaki važan meč. Spajic kapiten???? Dalje ne treba ništa reći. 

Nakrcali smo kamion igraca, a i dalje se improvizuje, I dalje krilo igra igrač sredine,  i dalje na terenu ne postoji ofanzivni vezni...zadnji vezni takodje.

Politika kluba je užasna.  Dovodi se kuso I repato,  plaćaju se milioni za igrače sumnjivog kvaliteta ( Serif)...dovode se igrači u jednom roku pa u istom prodaju...a pod ugovorom Rodić, Katai,Kanga....

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ogromne probleme nam pravi pravilo o bonusima za koje se najvise zalagao Terza. Nije problem ni dovesti levog beka koliki problem nastaje posle a to je koje to igrace staviti na klupu. Da uzmemo da su nam bonusi Djiga i Mimovic i da dovedemo levog beka to znaci da Seul ide na klupu. Ako su nam bonusi Djiga i Jovanovic to znaci da cak dva krila idu na klupu tipa Puma i Olanjinka i td. Ako su bonusi Djiga i Sljivic onda Ivanic ili Elsnik moraju na klupu jednostavno nemoguce je sastaviti tim a da neki dobar igrac ne mora da se seli na klupu. Sto se Stojica tice on je neka cetvrta opcija na stoperu posle dolaska Drkusica i ne bi imao minute i bolje i za njega i za nas je da ide pokusali smo sa njim i na desnom beku ali nije islo, naravno da je bolje da nam ode Spajic ali jbg mora neko i da ga trazi da bi ga mi prodali. Pravilo o bonusu nam mnogo otezava sastavljanje tima a to pravilo je isforsirao sam Terza, cak ce nas klub da trazi da se pravilo bonusa poveca sa 2 na 3 igraca. Malo metaka smo sami sebi ispucali u kolena pa cemo pojacati tako stoje stvari trenutno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...