Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Nama zadnja linija sa Seul-Drkušić - Djiga-? Mimović može biti jedna od najboljih u poslednjih x godina. Seul sve bolji, Djiga ubedljivo naš najbolji štoper, Drkušić je ozbiljan kvalitet. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdan said:

Ja se bojim da dolazak Drkusica znaci gotovo sigurno da Djiga ide

To ne bi bilo ništa čudno. To je skroz u našem maniru. Umesto da cementiraš odbrambeni duo mi napravimo harikiri. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdan said:

Ja se bojim da dolazak Drkusica znaci gotovo sigurno da Djiga ide

Iskreno receno mislim da nece praviti gresku sad da ga prodaju jer mislim da i oni znaju da cena Djige moze vrlo brzo da ide i do 10 miliona, a da prodaja sada od 5 miliona i profit od dva miliona nije toliko dobar posao da to moras da radis.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da provalim da li je ovo naše najzrelije odigrano poluvreme ove sezone ili se Čuka toliko raspada da dugo nije ovako loša bila. Sve u svemu dobro poluvreme, kao što rekoh zrelo. Vidi se naš kvalitet naročito individualni. Ali me ubija ovaj spor fudbal koji igra Milojević. 

4 minutes ago, suptil said:

Malo morgen

Duarte će biti jedan od naših većih uboda. Neverovatan je. Igra od 16 do 16. Pokretljiv, ima njuh. Ovo poluvreme i nije imao upotrebljivih lopti a nije mnogo ni uključen u igru. Ali zato i dok nije uključen u napadu radi sve ostalo za tim. Presing, trčanje, vraćanje u odbranu. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Duarte će biti jedan od naših većih uboda. Neverovatan je. Igra od 16 do 16. Pokretljiv, ima njuh. Ovo poluvreme i nije imao upotrebljivih lopti a nije mnogo ni uključen u igru. Ali zato i dok nije uključen u napadu radi sve ostalo za tim. Presing, trčanje, vraćanje u odbranu. 

Serif da pocinje, Duarte da ulazi sa klupe ili da igramo sa 2 napadaca u ligi.

Link to comment
Share on other sites

Utisak mi je da vremenski uslovi uticu na kvalitet igre. Takodje kao da smo sporiji za jedan korak nego sto bi trebalo. Verovatno miks uslova utice na to. Vremenski uslovi, uigranost, protivnik ....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Utisak mi je da vremenski uslovi uticu na kvalitet igre. Takodje kao da smo sporiji za jedan korak nego sto bi trebalo. Verovatno miks uslova utice na to. Vremenski uslovi, uigranost, protivnik ....

Spori smo jer tako celu karijeru Milojević igra. 

Izbaciše Olajinku da se ne razmaše još više a dali 4 miliona na Milsona. 

Link to comment
Share on other sites

U 31.minutu cini mi se Piter je uposlio Ivanica koji je igru usmerio ka drugoj strani dok je Olijnika umesto da nastavi pravolinijski da trci poceo da seta i drzao se za stomak. Da li ima problem sa kondicijom ili su vremenski uslovi teski.... Nadam se da ce bolji uslovi za igru biti u drugom poluvremenu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Nisam gledao prvih 45 minuta. Jel me oci varaju pa nema Rodica?

Seul će ipak izgleda da izbaci Rodića. Još da se ne poveruje ali posle Bodoa ćemo videti da li je san postao java. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Мџе said:

Kakav prijem Milsona.

Vidi se klasa po svakom dodiru ali još se uklapa, dosta treme i pronalaženja. 

11 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nisam gledao prvih 45 minuta. Jel me oci varaju pa nema Rodica?

Zašto si ga prizvao??? 🤦Ajde da vidimo i Seula desno. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...