Jump to content

RG 2024.


Helena

Recommended Posts

40 minutes ago, McLeod said:

Pocistice ga Nadal sa terena ako fizicki izdrzi. Zverev se nista ne pita ovde, zauvek ce ostati slamless.

Stvarno nemam pojma što još nisam uzeo da se kladim na sve suprotno od toga što ti kažeš. Bil Gejc i Ilon Maks bi bila mala deca za mene

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

NBA prognoza me izmamila natrag i pokazala koliki sam karakter 😁

4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Daje sve od sebe Sepi da ovo traje sto duze.


Hamburški Seppi hahaha, još se sjećam kako si Cicija jednom prilikom nazvao solunskim Robredom 😂😂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Nicklord said:

Stvarno nemam pojma što još nisam uzeo da se kladim na sve suprotno od toga što ti kažeš. Bil Gejc i Ilon Maks bi bila mala deca za mene

Zaradio bi bukvalno jedno 20-30% preko uplata da sve singliras i sve pogadjas tako da tesko.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam bila ubeđena da će ovo Zverev izgubiti...ne znam...

A na koju foru ide na OI?

E da, publika je bila sasvim pristojna, kako sam ja mislila da će biti.

Link to comment
Share on other sites

Ne može čovek da bude pametan sa ovim ceremonijama. Znam da se svi organizatori plaše da propuste priliku da se dostojno oproste od ovako velikog šampiona. Ali po drugoj strani, čovek nije ni rekao da se penzioniše i ovim kao da ga teraju u penziju. U Rimu je jasno pokazao da ga to nervira. Što i ne čudi. Oni razmišljaju drugačije od običnih ljudi. TO su veliki takmičari i borci. Treba ih razumeti i dozvoliti im da završe svojom voljom i pod svojim uslovima.

 

Apsolutno ništa loše ne vidim u tome, da kad god več bude kraj, čovek fino izadje u odelu pred početak večernog termina na Phillipe Chatrier i da mu se tad naparavi neki oproštaj.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ali ne može čovek ni da bude siguran sa njegovim izjavama, jednom jeste zadnji, drugi put nije, pa nije Morezmo luda, igračica je bila i ona, spremili su ceremoniju na osnovu njegovih izjava, posle su odustali, opet zbog njegovih izjava.

Link to comment
Share on other sites

Baš sam uživao u meču.
Nadal jako dobar..bolji nego što sam očekivao i definitivno nije imao sreće sa žrebom. Saša je prejak jednostavno. Nadal ipak pokazuje da je daleko od najboljih izdanja.. kretanje pati možda najviše..ni fizički nije mogao da parira pa je često skraćivao poene koje inače ne bi..mislim,deplasirano je i analizirati mu igru kad je evidentno da je ovo samo njegova senka. No,i takav je pružio žestok otpor igraču koji je ovde legit kandidat za titulu.

Zanimljiva mi je bila reakcija publike tokom intervjua na terenu..oni se počeli opraštati,a Rafa odmah rekao da bi mogao da se vrati :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Da, jbt, on igra protiv Erbera a od koga je sve gubio ove godine, sve je moguće :classic_laugh:

Večernja sesija, od 20:15.

Realno nema tu mnogo filozofije, nek prođu i te OI pa da kosimo :lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, L' Imperatore said:

Ne može čovek da bude pametan sa ovim ceremonijama. Znam da se svi organizatori plaše da propuste priliku da se dostojno oproste od ovako velikog šampiona. Ali po drugoj strani, čovek nije ni rekao da se penzioniše i ovim kao da ga teraju u penziju. U Rimu je jasno pokazao da ga to nervira. Što i ne čudi. Oni razmišljaju drugačije od običnih ljudi. TO su veliki takmičari i borci. Treba ih razumeti i dozvoliti im da završe svojom voljom i pod svojim uslovima.

 

Apsolutno ništa loše ne vidim u tome, da kad god več bude kraj, čovek fino izadje u odelu pred početak večernog termina na Phillipe Chatrier i da mu se tad naparavi neki oproštaj.

Mislim da je sve počelo u Madridu (ili Barseloni?), tamo se valjda oprostio pa su onda svi ostali to shvatili bukvalno. Ali naravno ako Rafa kaže da neće više igrati u Madridu to ne mora da se odnosi na sve ostale turnire.

S druge strane opet, koliki još pritisak njegovo telo može da izdrži, posle toliko godina pitanje je da li je vredno toga pa sve i da je konkurentan za titule. Trebalo bi već da misli kako će živeti posle tenisa.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alcesta said:

Mislim da je sve počelo u Madridu (ili Barseloni?), tamo se valjda oprostio pa su onda svi ostali to shvatili bukvalno. Ali naravno ako Rafa kaže da neće više igrati u Madridu to ne mora da se odnosi na sve ostale turnire.

S druge strane opet, koliki još pritisak njegovo telo može da izdrži, posle toliko godina pitanje je da li je vredno toga pa sve i da je konkurentan za titule. Trebalo bi već da misli kako će živeti posle tenisa.

Ma on je pravio tu zbrku-đa zadnji, đa nije...

I Novak bi mogao posle Vimbldona, kakve OI, samo treba da se povredi.

Novac i slavu imaju, mogu malo i da žive.

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Kecman dobio Monteira i osvetio mu se za tezak poraz u Rimu; Monteiro prosao i kvalifikacije, svaka cast momcima

Lajke dobio Safiuljina i u 2R ide na pobednika Fric-Koria. Ako to bude Fricko, bice zanimljiv mec to.

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Ouch, Kec ide na Medu. Jos se secam kako ga je pre 2g pocistio na French Openu isto Meda. I naredna 2 meca je lagano dobio, ne verujem da Kecman ima vece sanse tu. 

Medjedovic protiv Cobolija, obojica igraju dobro u zadnje vreme, zanimljiv mech

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...