Jump to content

VN Majamija 2024, 5. maj


Radoye

Recommended Posts

Meni je drago zbog Landa a da ga je usralo to jeste. Startujes kao peti i odneses pobedu bez da si bukvalno bilo koga obisao na stazili.

Koliko je za njega bio dobar SC toliko za Leklera nije...To je sport, sto bi rekli "lopta" je okrugla.

Link to comment
Share on other sites

Ajd' da ne preterujemo, dobro je Lando vozio (a i Pjastri), za izgubljenu poziciju na startu nije kriv, bio je izblokiran nakon Perezovog banzai pokusaja i kakve je srece u zadnje vreme bio dobro da nije opet tu zavrso kao u sprintu. Kasnije je imao dobar tempo na nivou RBR ali u DRS vozicu nije mogao da obilazi. Kad su mu rekli da vija Sainsa skinuo je 4 sekunde za par krugova a i pored takvog tempa uspeo je da sacuva gume u danu kad su svima crkavale. I onda na kraju (nakon SC poklona) napravio 7+ sekundi ispred Maksa. Usralo ga jeste ali je pruzenu sansu majstorski iskoristio, sve sto je bilo do njega odradio je perfektno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Čestitke McL bandi! 

 

Mislio sam da nakon vikenda moji kući nose plakete, a ne bod. Jako su napredovali i ako ovako nastavimo imaćemo barem 8 bodova na kraju šampionata. Uz malo sreće možda dođemo i do celih 12. 🍌

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Radoye said:

Ajd' da ne preterujemo, dobro je Lando vozio (a i Pjastri), za izgubljenu poziciju na startu nije kriv, bio je izblokiran nakon Perezovog banzai pokusaja i kakve je srece u zadnje vreme bio dobro da nije opet tu zavrso kao u sprintu. Kasnije je imao dobar tempo na nivou RBR ali u DRS vozicu nije mogao da obilazi. Kad su mu rekli da vija Sainsa skinuo je 4 sekunde za par krugova a i pored takvog tempa uspeo je da sacuva gume u danu kad su svima crkavale. I onda na kraju (nakon SC poklona) napravio 7+ sekundi ispred Maksa. Usralo ga jeste ali je pruzenu sansu majstorski iskoristio, sve sto je bilo do njega odradio je perfektno.

to, ključ je bio kad su u Meklarenu odlučili da ne pokrivaju Perezov boks, nego da jure Sajnca. Da su išli sa konzervativnom strategijom ništa od ovoga

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Radoye said:

interesovanje pocelo da stagnira...

 

Ne da stagnira nego strašno opada.

 

Quote

The inaugural race of 2024 fared no better. In 2023, 1.31 million people saw the Bahrain GP on their TV sets. This year, the number dropped to 1.12 million, indicating a drop of nearly 200,000. There was a major drop in viewership in Italy as well. This year’s race in Bahrain saw nearly 500,000 lesser Italian fans tune in to the race. Given the drop in the numbers in the first two races, it looks highly unlikely that the trend would make a U-turn in 2024. 

https://thesportsrush.com/f1-news-600000-us-viewers-abandon-saudi-arabian-gp-amidst-dull-max-verstappen-dominance/

 

Ništa bolje ne prolazi ni Drive to Survive.

 

Quote

Figures released by Netflix show that 2.9 million viewers watched it during the first three days, a drop of 23.2% from the previous year.

 

https://www.planetf1.com/news/drive-to-survive-viewing-figures-tumble-netflix-reveals-season-six-audience

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drago said:

Ništa bolje ne prolazi ni Drive to Survive.

 

Ubili su najpopularnijeg lika iz serije, nije ni cudo da je gledanost opala. Navodno Netflix i FOM pokusavaju da mu nadju nekakvu funkciju da bi mogao i dalje da figurise u seriji (Stajner, jel'te) u nadi da ce to popraviti gledanos'...

Link to comment
Share on other sites

Čestitke navijačima Meklarena, pogotovo Radoju na Landovoj pobedi. Momak jeste imao sreće sa SC ali je imao i tempo da Maxa drži iza.

 

Trku sam gledao odloženo, jer sam jahao kvadove po nekim zapizdinama po Srbiji. Šteta što je Lando dohvatio pobedu ona ovom američkom pristupnom putu oko stadiona a ne na nekoj "normalnoj" stazi, lepše bi bilo.

 

Ovo sa Magnusenom je sprdnja, u nekoj F1 koju sam ja voleo još u prošlom milenijumu, pali bi šamari sami tako...

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...