Jump to content

Davis Cup & druga timska takmičenja


zoe Bg

Recommended Posts

Onaj poen kada je Cacic treba da gadja dijagonalu, kada je Puc pao, bio je verovatno odlucujuci trenutak i naravno to sto je Cacic izgubio dva poena na svoj servis ...................... ruku na srce, imali su Nemci bas dosta srece .....................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Šta sad Viško sve napriča o kombinacijama, zabole me glava :smiley5:

 

Ja sad racunao na brzinu, sutra da ameri ne dobiju kolumbiju sva 3 meca po 2-0 (ne znam da li se gleda razlika ili kolicnik, oni bi bili 8-4 mi 9-5) i da rusi dobiju oba singla 2-0 (ako spanci uzmu set onda da rusi uzmu bar set u dublu).

Kolumbijci imaju dubl cabal/farah

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Elias said:

Sad znaci ili Rusija ili eliminacija ako sam dobro razumeo. Jos mi nije jasno kako u finalnoj fazi ovog takmicenja mozes da imas grupu  Kazakhstan, Svedska i Kanada. 

 

 

bolje onda da ne prodjemo, Rusi ce nas unistiti ......................

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran kakve su sve kombinatorike jos u igri ali ako bi Rusi ocekivano dobili oba singla, onda dolaze u poziciji da biraju i nisam siguran koliko bi zeleli Djokovica I Srbiju u cetvrtfinalu umesto bilo kog drugog moguceg protivnika. 

 

 

Edited by Elias
Link to comment
Share on other sites

 

I Kukushkin nekog pobedio :classic_ohmy:

 

https://www.yahoo.com/entertainment/novak-djokovic-suffers-davis-cup-230751266.html?soc_src=social-sh&soc_trk=tw&tsrc=twtr&guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly90LmNvLw&guce_referrer_sig=AQAAAM-bqI0ZK04WaJtVN1eOxT3RUMQL87KI6Oi4iDkfeaarABIGgTJvY7csiFt_SsBjqhPBecPF8RKkk2Uw_QlY8Jq525f90DFNWvRjZfHzQD5HaEKbRyhIunLQVPlTBJykl2seKUSCMLn8_xyhMOhuUiAm5dVAHVnow4O6EIJNWiT3

 

Quote

Troicki is now captain, and he looked emotional again as he said: “What can I say after this match? Let’s say the bad luck is following us in Davis Cup for the last couple of years in doubles unfortunately. I hope it’s going to turn. I hope we’ll still have a chance to compete this year in the Davis Cup.”

Djokovic did not turn up to the press conference.

 

Link to comment
Share on other sites

@Crni BombarderMalo preterujes, negativna kadrovska praksa bi bila da se on do sada bavio trenerskim pozivom, nista nije uradio, pa upao na poziciju. Ili da je to bilo protiv volje igraca. On je ocito njihov izbor, zasto to oni znaju. Koliko ima znanja videcemo, evo juce ocito nije imao osecaj koga ubaciti u prvom mecu, ali je iz svoje karijere izvukao sigurno mnogo vise nego sto je moglo da se ocekuje. Harizma ne mora biti toliko bitna jer on trenutno radi sa onima koje zna poodavno i sigurno je tu uspostavljen neki odgovarajuci odnos, nije neko ko dolazi sa strane pa treba da se nametne igracima i javnosti. Uostalom DC se igra nedelju dve godisnje, nije kao pre takmicenje koje traje godinu dana,  dok je Novaka bicemo faktor, za posle videcemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...