Jump to content

IZBORI '23 i '24 - prognoze, analize i odjeci


Div

Da li dajete svoj glas 02.06.24?  

155 members have voted

  1. 1. Da li ćete izaći / Da li ste izašli na lokalne izbore 2. juna 2024?

    • Da, glasaću za stranke bliske vlasti
      4
    • Da, glasaću za stranke bliske opoziciji
      12
    • Ne, glasao bih za stranke koje bojkotuju izbore
      6
    • Ne, nikad ne izlazim na izbore
      2


Recommended Posts

8 minutes ago, berti said:

Idu informacije da ce Pepi Cvetkovic biti gradonacelnik Niša, Djordje Stankovic predsednik skupštine grada.

Konstantine...

Pepi, doktor iz KC ?  Ne znam, trenutno pratim, ad-hok, ove pljuvaonice SNS-a, i vidim da seru po Dr Miliću, i čini mi se da još pokušavaju nešto....izvor informacija ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

Pepi, doktor iz KC ?  Ne znam, trenutno pratim, ad-hok, ove pljuvaonice SNS-a, i vidim da seru po Dr Miliću, i čini mi se da još pokušavaju nešto....izvor informacija ?

Pepi profesor na pravnom fakultetu. Nikakav konkretan izvor, vec od ljudi koji su u toku.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, berti said:

Pepi profesor na pravnom fakultetu. Nikakav konkretan izvor, vec od ljudi koji su u toku.

Pepi....predaje medjunarodnu trgovinu, inače smradina i zaljubljenik u USA (ovo mu baš i nije minus)....čeka se rekacija Beograda, inače dokazano uhvaćeni u kradji....saće vidimo od šta su napravljeni opozicionari. Ovaj je mutan, obdaništanac, ali je mutniji Miodrag Stanković. Ćuti, nigde ga nema, a deluje podložno za kupovinu. Od 3 poslanika, ovog drugog ne znam, ali Ćirka Sekta ne može da kupi, on je autentični demokrata, a i dobro se pokazao kao Predsednik Opštine Medijana...bio je Predsednik svima.....

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

Pepi....predaje medjunarodnu trgovinu, inače smradina i zaljubljenik u USA (ovo mu baš i nije minus)....čeka se rekacija Beograda, inače dokazano uhvaćeni u kradji....saće vidimo od šta su napravljeni opozicionari. Ovaj je mutan, obdaništanac, ali je mutniji Miodrag Stanković. Ćuti, nigde ga nema, a deluje podložno za kupovinu. Od 3 poslanika, ovog drugog ne znam, ali Ćirka Sekta ne može da kupi, on je autentični demokrata, a i dobro se pokazao kao Predsednik Opštine Medijana...bio je Predsednik svima.....

Hoces reci  Kurta, Murta... Jbt, ima li neko tu da je iskren. Pa ja prvo ocekujem da se razotkriju silne afere, ali od toga izleda ćorava posla

Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Hoces reci  Kurta, Murta... Jbt, ima li neko tu da je iskren. Pa ja prvo ocekujem da se razotkriju silne afere, ali od toga izleda ćorava posla

Pa nije baš Kurta-Murta, a i ne mogu da razotkriju tamo gde nemaju ingerencije. Moći će da prečešljaju JKP, Opštine i sl. ali procesuiranje ide preko institucija koje su u rukama Republike.

Prvo i osnovno, ne mogu da izaberu načelnika SUP-a. Doduše, skoro su izabrali Bagzija, pre par meseci, ali sećaš se koliko godina nismo imali Načelnika. Pa nam je Vučić poslao onog Grekulovića iz Donje Pripizdine. Pa onda postavljanje Virijevića...tupana, ali poslušnog, pa kad smo imali proteste zbog onih pregaženih pešaka na Bulevaru Medijana, navukao nam policiju iz čitave Srbije koja nas je nekoliko meseci haračila po gradu....itd...itd.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Constantin said:

Pa nije baš Kurta-Murta, a i ne mogu da razotkriju tamo gde nemaju ingerencije. Moći će da prečešljaju JKP, Opštine i sl. ali procesuiranje ide preko institucija koje su u rukama Republike.

Prvo i osnovno, ne mogu da izaberu načelnika SUP-a. Doduše, skoro su izabrali Bagzija, pre par meseci, ali sećaš se koliko godina nismo imali Načelnika. Pa nam je Vučić poslao onog Grekulovića iz Donje Pripizdine. Pa onda postavljanje Virijevića...tupana, ali poslušnog, pa kad smo imali proteste zbog onih pregaženih pešaka na Bulevaru Medijana, navukao nam policiju iz čitave Srbije koja nas je nekoliko meseci haračila po gradu....itd...itd.

Mogu za pocetak da iznesu podatak koliko je partijskih ljudi zapošljeno, koliko njih radi na izišljenim radnik mestima po opštini. Petoro njih na jednu stolicu. Mogu da iscackaju sve vezano za namestanje poslova Međarcima, muljavine oko Pčelice...

Mnogo toga ne mogu, ali mnogo toga i mogu. Samo da li hoce, da li ce po ko zna koji put da bude vrana vrani...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Mogu za pocetak da iznesu podatak koliko je partijskih ljudi zapošljeno, koliko njih radi na izišljenim radnik mestima po opštini. Petoro njih na jednu stolicu. Mogu da iscackaju sve vezano za namestanje poslova Međarcima, muljavine oko Pčelice...

Mnogo toga ne mogu, ali mnogo toga i mogu. Samo da li hoce, da li ce po ko zna koji put da bude vrana vrani...

Prvo što je obećao Milić, ukinuće mnoga funkcionerska mesta po Opštinama.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Constantin said:

I ne slaže se broj birača, pronadjenih listića i broj glasova....

 

Ako su ovakvi podaci uneseni u zapisnik i provereni, takvo biračko mesto ne može da ne padne.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Pesmicu Deset ljutih Gusara od Lj.Rsumovica prepevao D. Petrovic u Deset Glupih Glasaca

 

................Deset glupih glasača
motiv im je bedan
kad im turiš kintu
zaokruže broj 1.

 

Devet glupih glasača
veruje u tabloide
ne znaju da čitaju
pa nam tako i ide.

 

Osam glupih glasača
ne skida se s Pinka,
zato ćemo nestati
kao carstvo Inka. ..................

 

I sada zaista Glup Glasac nikada ovo nece shvatiti kao uvredu, vec ce misliti da se radi o Glupim Glasacima Opozicije a ne o AVovim glasacima. Naravno mi ovde koji cemo to da procitamo i dalje ne znamo da li gospodin autor Draza Petrovic mislio na avove ili na sve koji su glasali u danima Bojkota.....To neka objasni u sledecem izdanju....A ja odmah da kazem misljenje da sam sigurna da je uvijeno i dovijeno mislio na sve zive i mrtve koji su glasali drugog juna....

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

U tom slucaju po zakonu se ponistavaju izbori na tim BM i ponavljaju.

Kako to nije konstatovao BO to je vec druga prica,ono sto oni sada rade je u sustini isto sto bi trebao da uradi BO nakon glasanja.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdarac said:

U tom slucaju po zakonu se ponistavaju izbori na tim BM i ponavljaju.

Kako to nije konstatovao BO to je vec druga prica,ono sto oni sada rade je u sustini isto sto bi trebao da uradi BO nakon glasanja.

Ne znam kako članovi BO nisu ovo konstatovali kada je bilo završeno glasanje ? pod a) na tim BM nije bilo opozicije ili b) namerno je naknadno ubačeno (dok niko ne vidi) da bi se izazvali ponovni izbori, a sve u nadi da će Sekta sada kvalitetnije da ukrade. Podsećam na izjavu Žvalavog, parafraziram.....ako treba ponovićemo izbore i pobediti još ubedljivije.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...