Jump to content

ATP Finals 2023


Keira

Recommended Posts

7 minutes ago, alcesta said:

Stvarno, gledajući Alkaraza danas i u prvom meču, nije mi jasno kako nije izgubio ni set od Medvedeva. 

Za Rubljova mi je uvek jasno kako može da izgubi, ali valjda je Alkaraz morao bar juče igrati bolje nego danas.

Servirao je Alcaraz fantastično u ovom meču. (taj sam samo gledala, ne mogu da sudim o ostala dva)Do svog 4 sg imao je 100% ubacaja prvog , ukupno u 1. setu 82% 5 as servisa. Nisam mogla da verujem šta gledam-

Jedino što na ovom ledu ne radi je njegov izvanredni inače  kick servis (2.) na BH protivnika zgog odskoka loptice

 

Mislila sam hvala Medi jer je izabrao Sinnera , najviše iz razloga što iskustvo kaže da da bi razmene bile iscrpljujuće , a Novak već imao 8 i pol h

u tim "36. godina starim a još supersoničnim nogama" (citat Vičkovic)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Keira said:

Servirao je Alcaraz fantastično u ovom meču. (taj sam samo gledala, ne mogu da sudim o ostala dva)Do svog 4 sg imao je 100% ubacaja prvog , ukupno u 1. setu 82% 5 as servisa. Nisam mogla da verujem šta gledam-

Jedino što na ovom ledu ne radi je njegov izvanredni inače  kick servis (2.) na BH protivnika zgog odskoka loptice

Da, koliko je razliku napravilo kad je Novak počeo da mu vraća te servise duboko... kao što i uvek napravi, uostalom :classic_cool:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U mec up-u to zna da bude relativno.Rune i Novak imaju slicnu igru (mada Holger negira to sto je i Novak sam zakljucio i nakon ovog meca)posebno BH rekla bih.Poznaju se, Holger je jurio Noleta po MC da trenira sa njim,Novak je tu malo spustenog garda dozvolio Holgeru da upija “znanje”.Tako ja vidim

Edited by Keira
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Helena said:

Ako kaniš pobijedio, ne smeš promašivati :classic_biggrin:

Darko, to su fore iz Alan Forda, ja ne znam da li ti znaš te fore, jer ne znam kad si otišao za Australiju ili si tamo rođen.

Davno sam otišao iz Srbije, samo mi je fascinantna Mekova nemogućnost da prizna grešku ili da se bar zapita da nije u pravu, pa mora malo da ga gurkam sa vremena na vreme :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Jaooo, znaci propustih peglanje Karlitosovo zbog unapred dogovorenih izlazaka koje je zena organizovala , i naravno neodloznih 🫣(tacno mi dodje da se "obesim na onuj dafinu onam!" 🙃)

Pomagajte, dajte neki link sa reprizom meca, da se opustim 90 minuta pre finala.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Darko said:

Davno sam otišao iz Srbije, samo mi je fascinantna Mekova nemogućnost da prizna grešku ili da se bar zapita da nije u pravu, pa mora malo da ga gurkam sa vremena na vreme :classic_biggrin:

Ja svaki put priznam kad nisam u pravu, samo je sportska analiza malo vise od pukog pogadjanja pobednika. Zato mnogi tesko dobacuju i betting industrija zaradjuje koliko zaradjuje.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, McLeod said:

Ja svaki put priznam kad nisam u pravu, samo je sportska analiza malo vise od pukog pogadjanja pobednika. Zato mnogi tesko dobacuju i betting industrija zaradjuje koliko zaradjuje.

Samo što je skoro pa svaka tvoja sportska analiza realnosti paraliza 😁 Ima ona da i ćorava koja ubode zrno, ali ne vredi...

 

Kao što rekoh pre meča, kakav DK, kakvi bakrači. Novak je došao da uzme i ovaj rekord, umalo mu Cici nije zapržio čorbu (osvetio bi mu se Nole, ali kako kad ga već delje ko blesavog), ali poštenjačina Siner je ispao The man... 

 

Biće neizvesno večeras. Naravno, voleo bih da osvoji Novak, ali i ako Siner pobedi biće mi drago zbog njega. Pravi sportista odnosno nije kalkulant kao što se pokazao Meda, plus dobrica na terenu. Mislim da ako Novak bude igrao kao u SF (odlično), pritisak će da slomi Sinera. Siner je u sjajnoj formi pa je opet pobedio jedva Novaka koji je bio nesvojstveno loš odsudnim momentima. Toliko retko gubi svoj servis nakon 40:00 što je dovelo do gubitka prvog seta. Plus onoliko loš tb trećeg seta. Ne verujem da će to da se ponovi. 70/30 Novak.

Edited by Pangea
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...